Monika: Bóg zapłać za otrzymaną pracę!

Pragnę podziękować za otrzymaną łaskę. Modliłam się nowenną do św. Josemarii Escrivy w intencji pracy jesienią i zimą. W międzyczasie prosiłam o pomoc dusze czyśćcowe, mojego Anioła Stróża, a 26 kwietnia skończyłam w tej intencji nowennę pompejańską. 27 kwietnia otrzymałam telefon w sprawie pracy!

Od 2 maja pracuję w wyuczonym zawodzie – pracownik socjalny (jest to zastępstwo na około 4 miesiące)! Dziękuję również św. Ricie i innym świętym, do których zanosiłam błagalne modlitwy 🙂 Bóg zapłać za otrzymaną pracę!

Królowa Różańca Świętego – czasopismo o różańcu – numer 2
KRŚ – Czasopismo o różańcu

 

Świadectwo ukazało się w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej.

Odwiedź stronę naszego kwartalnika!

Zobacz też w naszym sklepiku.

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Bożena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Bożena
Gość
Bożena

Witam serdecznie. Chciałabym podzielić się także łaską, którą otrzymałam dzięki nowennie pompejańskiej. Jakiś czas temu zaczęłam się modlić o łaskę pracy dla mnie- kończyła mi się umowa i nie było możliwości jej przedłużenia. Podjąwszy wyżej wspomnianą modlitwę i wierząc w jej skuteczność po kilku dniach okazało się, że są środki pieniężne, dzięki którym moja umowa może zostać odnowiona. Modląc się gorliwie można otrzymać ogrom łask, o których może nawet nie myślimy… Zachęcam serdecznie do podjęcia owej nowenny 🙂

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną