Agnieszka: Podziękowania

Dziękuję za tę stronę, za świadectwa, za słowa otuchy, za wyjaśnienia w wielu sprawach, to też cud, że weszłam na tę stronę, za kochane duszyczki które tu piszą i mi pomogły, cały czas trwam w Nowennie i teraz ta modlitwa bedzie towarzyszyc mi całe życie, Bóg zapłać

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Asia
Asia (@asia)
08.05.13 16:37

Kochani, czy również miewacie sytuacje, że Matka Boża tak jakby ”podpowiada” Wam, co powinniście uczynić, aby intencja się spełniła? Może to niezbyt mądre pytanie, lecz bardzo mnie to zastanawia. Czasem zadaję sobie w myślach pytanie i odczuwam bliskość kogoś, kto podpowiada, co powinnam uczynić, co robię źle oraz co jest jeszcze ode mnie wymagane.

Iza
Iza
09.05.13 21:58
Reply to  Asia

Ja w trakcie odmawiania i już po doznałam wielu dziwnych zbiegów okoliczności, od razu wiedziałam, że to nie przypadek tylko Matka Najukochańsza zesłała mi te znaki i pokierowała mnie jak mam działać w sprawie związanej z moją intencją:)

Prawda
Prawda
10.05.13 16:43

Mówiąc, że ta modlitwa będzie towarzyszyć nam przez całe życie popełniamy grzech przeciwko samemu sobie- okłamujemy się. Najpierw ukończ nowennę, zobaczysz za jakiś czas, że wcale tak różowo nie jest, nawet jeśli modlisz się. Z czasem nawet i w niej nie znajdziesz już ukojenia i porzucisz. Życie.

Tomasz
Tomasz
11.05.13 11:18
Reply to  Prawda

I znowu do „Prawdy” 🙂 w teatrze telewizji pt. „wielka magia” główny bohater (świetna rola Frączewskiego) który wierzy, że jego żona jest zamknięta w małej szkatułce mówi do osoby kwestionującej jego wiarę takie słowa „tam w środku (w szkatułce) jest moja wiara, jak możesz twierdzić że ją widzisz?”
Odnoszę wrażenie „Prawdo” że starasz się zobaczyć czyjąś wiarę. Nie jest to możliwe więc (ponowię apel) nie trać czasu. 🙂 Pozdrawiam.

Prawda
Prawda
11.05.13 14:03
Reply to  Tomasz

Raczej mówię by nie popadać w ułudę bo później będzie tylko gorzej.

Tomasz
Tomasz
11.05.13 16:38
Reply to  Prawda

Rozumiem 🙂 ale być może przypadkiem, bądź też niechcący, odgórnie zakładasz zły koniec historii. cytat…” Z czasem nawet i w niej nie znajdziesz już ukojenia i porzucisz. Życie.”…koniec cytatu 🙂 Jeśli nie masz złych zamiarów to należało napisać — niestety moje doświadczenia z nowenną są inne– ipt itd.
Bo na teraz to wyczuwam pewną dozę uszczypliwości 🙂 ale może się mylę 🙂

dorota
dorota
10.05.13 19:32

Prawdo czy myslisz ze uda ci sie tu zrobic zamieszanie ? Jerzy ma racje znikaj i nie pokazuj sie wiecej .!!!!!

JOANNA
JOANNA
02.09.13 12:30
Reply to  dorota

A ja myślę, że nie mamy prawa przepędzać stąd nikogo, kto rozpaczliwie poszukuje Boga, choćby jego słowa brzmiały jak bluźnierstwa, tym bardziej, że czuję się odpowiedzialna za wizyty osób myślących inaczej niż my, wierzący i modlący się, gdyż na różnych forach, na których ludzie wypisują straszne rzeczy polecam nasz blog, by mogły te osoby zetknąć się z innym zapatrywaniem na życie. A głównie są one daleko od Boga, bo albo Go nie znają, albo od kościoła odeszli, bo są zagniewani i nienawidzą księży. Krzywdzą się w ten sposób sami, bo są jak dzieci, którym jak rodzice coś nakazują lub zakazują,… Czytaj więcej »

JOANNA
JOANNA
02.09.13 12:49
Reply to  JOANNA

Były papież Benedykt XVI o swym ustąpieniu: tak powiedział mi Bóg Komentarze [659] Napisz komentarz najnowsze ~JOANNA : Znalazłam na stronie forum odnosnie artykułu we wiadomościach onet: Watykan:papież Franciszek nie chce, by go wyręczano, komantarz, który bardzo do mnie przemówił swoją trafnością, w kontekście wcześniejszej dyskucji odnośnie wpisu katolika niewierzącego, o prawdzie i kłamstwie, i pozwoliłam ją sobie tu, dla nas skopiować : ~katoliczka do ~kawusia: Nie zaprzeczyłam przecież że każdy ma swoją prawdę. Podkreślam tylko że poza tym subiektywizmem istnieje jedna PRAWDA, której istnienie nie zależy od tego czy człowiek w nią wierzy czy nie. Ona po prostu jest.… Czytaj więcej »

9
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej