Czasopismo „Królowa Różańca Świętego” 25

Z radością zawiadamiamy wszystkich którzy odmawiają nowennę pompejańską o nawiązaniu współpracy z pismem wydawanym przez Sanktuarium w Pompejach „Różaniec i Nowe Pompeje”.

Od początku 2012 r. ukazuje się czasopismo poświęcone Matce Bożej Różańcowej z Pompejów pt. „Królowa Różańca Świętego”. Jest ono skierowane głównie do odmawiających różaniec, ze szczególnym uwzględnieniem nowenny pompejańskiej.

Przy tej okazji został też powołany Apostolat Nowenny Pompejańskiej, którego „głosem” jest właśnie czasopismo „Królowa Różańca Świętego”. To nowe dzieła na religijnej mapie Polski, dlatego serdecznie prosimy wszystkich o modlitwę w ich intencji.

Strona internetowa czasopisma: www.rozaniec.info.

Zobacz w sklepiku…

Zapraszam do lektury naszego kwartalnika!

Królowa Różańca ŚwiętegoPierwsze dwa lata jego wydawania pokazało, że jest do pismo potrzebne i dobrze pełniące swój cel. A jest nim szerzenie różańca i nowenny pompejańskiej.

To czasopismo jest jednak deficytowe – nie zatrudnia NIKOGO, choć pewnie trudno w to uwierzyć. To, czy będzie się ono rozwijać, zależy od Ciebie!

Nowoczesne, kolorowe, tanie!

Cena czasopisma jest na każdą kieszeń – już od 3 złotych! Zamów choć jeden numer i przekonaj się, o jego wartości!

Wejdź do naszego sklepiku…

W Królowej Różańca znajdziesz m.in.:

…reportaże, objawienia,

pielgrzymka 2

…świadectwa różańcowe!

Akcja 8 stron

…wywiady, ciekawi ludzie!

lumen

…i wiele innych tematów!

 

 

25 komentarzy

  • wszystkich zrozpaczonych gorąco zachęcam aby odsłuchali relacje albo pojechali do CZATACHOWEJ NA SPOTKANIA Z OJCEM DANIELEM.
    POSZUKAJCIE TEŻ NOWENNY DO MATKI BOŻEJ ROZWIĄZUJĄCEJ WĘZŁY
    jest to 9 dniowa nowenna, piękna i pełna miłosierdzia. Modliłam się od oddalenie wszelkiego zła: pokoleniowego, demonicznego, itp. bo jak ono nad nami czycha to w zyciu nic się nie zmieni. U mnie dopiero to pomogło. Wczesniej jakby moje modlitwy … szły w eter. Ale to mi się tak wydawało. Te moje modlitwy zostały zebrane … przez Anioła i wysłuchane w postaci nowenny. Dzięki tej nowennie do Matki Rozwiązującej węzły zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską . Nie znałam tej nowenny nigdy o niej nie słyszałam. Tekst przysłały mi siostry karmelitanki z TARNOWA które poprosiłam listownie o modlitwę. Siostry klauzurowe mają siłę w modlitwie, adresy są na internecie. Myślę, że gdyby nie ich wstawiennicza modlitwa i nowenna do Matki rozwiązującej TO BYM ZAŁAMAŁA SIĘ. sIOSTRY DORADZIŁY MI mSZE O UZDROWIENIE I UWOLNIENIE. bARDZO, BARDZO, BARDZO POMOGŁO. nie czułam żadnych znaków ale Pan Bóg powolutku prostował mi życie: prace, długi, relacje małżeńską, moją psychikę, moje czarne mysli, wieczne narzekanie, depresje, problemy z szefem.

    POCZYTAJCIE NA STRONIE MIMJ.PL w drugą i trzecią sobotę miesiąca są uzdrowienia i uwolnienia nawet przez internet

    Mi to bardzo pomogło, zmieniło moje życie. także odmawiam nowennę pompejańską, ale ja czuję opiekę Matki Bożej. Często MARYJA CZEKA NA OSOBISTE UŚWIĘCENIE W TEJ MODLITWIE. NAJPIERW ONA MUSI ZMIENIĆ SERCE A POTEM ZACZYNAJĄ SIĘ DZIAĆ CUDA.

Dodaj komentarz