Czasopismo „Królowa Różańca Świętego” 26

Z radością zawiadamiamy wszystkich którzy odmawiają nowennę pompejańską o nawiązaniu współpracy z pismem wydawanym przez Sanktuarium w Pompejach „Różaniec i Nowe Pompeje”.

Od początku 2012 r. ukazuje się czasopismo poświęcone Matce Bożej Różańcowej z Pompejów pt. „Królowa Różańca Świętego”. Jest ono skierowane głównie do odmawiających różaniec, ze szczególnym uwzględnieniem nowenny pompejańskiej.

Przy tej okazji został też powołany Apostolat Nowenny Pompejańskiej, którego „głosem” jest właśnie czasopismo „Królowa Różańca Świętego”. To nowe dzieła na religijnej mapie Polski, dlatego serdecznie prosimy wszystkich o modlitwę w ich intencji.

Strona internetowa czasopisma: www.rozaniec.info.

Zobacz w sklepiku…

Zapraszam do lektury naszego kwartalnika!

Królowa Różańca ŚwiętegoPierwsze dwa lata jego wydawania pokazało, że jest do pismo potrzebne i dobrze pełniące swój cel. A jest nim szerzenie różańca i nowenny pompejańskiej.

To czasopismo jest jednak deficytowe – nie zatrudnia NIKOGO, choć pewnie trudno w to uwierzyć. To, czy będzie się ono rozwijać, zależy od Ciebie!

Nowoczesne, kolorowe, tanie!

Cena czasopisma jest na każdą kieszeń – już od 3 złotych! Zamów choć jeden numer i przekonaj się, o jego wartości!

Wejdź do naszego sklepiku…

W Królowej Różańca znajdziesz m.in.:

…reportaże, objawienia,

pielgrzymka 2

…świadectwa różańcowe!

Akcja 8 stron

…wywiady, ciekawi ludzie!

lumen

…i wiele innych tematów!

 

 

26 komentarzy

 • 1-chcę prenumerować czasopismo Królowa Różańca Swiętego problem polega na tym, że dopiero po 25 kwietnia mogę wysłać opłatę
  2-pragnę zapisać się na członka bractwa Różańca, przeczytałam, że są członkowie, ale tą informację gdzieś zgubiłam( jestem samoukiem komputerowym-)
  3-chciałam zarejestrować się ale tam trzeba wpisać nazwę , podałam swoje imię i mam uwagę,że błąd -co ja żle robię?

  • Pani Datuto, dziękujemy za zainteresowanie. Następny numer KRŚ ukaże się w czerwcu, więc jeśli chce Pani rozpocząć prenumerate od tego numeru, to do czerwca jest cza :) A co do Apostolatu Nowenny Pompejańskiej, to wystarczy przysyłać na nasz adres: apostolat@rosemaria.pl swoje dane, bysmy mieli konktakt.

 • mam pytanie,mieszkam za granica dokladnie w londynie,czy jest mozliwosc prenumeraty czasopisma?

 • A ja jeszcze nie dostałam zamówionej gazetki KRŚ a już jest czerwiec;) Trochę się niepokoję…

 • A ja nie otrzymałam jeszcze zaprenumerowanego drugiego egzemplarza „Królowej Różańca Świętego”? Martwię się, czy aby nie zaginął na poczcie?

 • Dobry wieczor! Mam pytanie dotyczace prenumeraty KRS rozumiem ze koszt jednego nr kosztuje 3,50zl i rozumiem ze wysylajac do Was przekaz pocztowy z nazwa konto Stewczyka i nr konta musze jeszcze dolaczyc informacje o ktory nr czasopisma mi chodzi?No i oczywiscie moje dane.Ale prosze o odpowiedz na mojego maila czy abym wszystko dobrze zrozumiala.Dziekuje i pozdrawiam

 • Proszę o modlitwę za moje zdrowie.

  • Jacek Antoni Konieczny

   Jezu Miłosierny, Maryjo Niepokalana, pomóżcie… Matko Boża Różańcowa, chroń Wiolettę swm płaszczem opieki + Jacek – jacek_jotka at wp.pl

 • Jest tylko jeden sposób żeby Ludzkość nie dawała się zwodzić siłom Ciemności – Jest to Objawienie Chwały Ducha Świętego – Pełni Światłości i Miłości !!! Aby to Objawienie nastąpiło trzeba je wyprosić !!! Dlatego Kapłani nie zajmujcie się czczymi rzeczami lecz zróbcie o co prosiłem – ustanówcie Nieustanną Nowennę do Ducha Świętego – aż do skutku – aż Duch Święty się Objawi !!! Zróbcie to dopóki są Wierni – bo ubywa Ich w zastraszającym tempie !!!? Zróbcie to !!! Zapewniam Was, że gdy Boże Światło rozbłyśnie nad Ziemią Ludzie poznają Prawdę – przestaną walczyć przeciw sobie i czynić zło – zobaczą jak bardzo byli zwiedzenia – i znajdą siły żeby pozbyć się sił Ciemności z Ziemi !!! Słuchajcie póki mówię !!!

 • gorąco prosze o modlitwe za syna Daniela o uleczenie z narkomani.chce sie leczyc ale nie ma miejsca w osrodku i nie wiem czy wytrwa w postanowieniu—— proszę o modlitwe

 • 1 w intencji nawrócenia i pojednania pomiedzy Aneta i Piotrem Przybińskimi aby ich rodzina sie nie rozpadła.
  2 za dusze czyśćcowe i dzieci nienarodzone

 • Odmawiam nowenne juz kolejny raz i czuje sie dziwnie …….czy te moje intencje sa zbyt trudne do spełnienia ale przeciez piszecie ze w modlitwach o znalezienie pracy ( a ja własnie oto sie teraz modle.) Maryja potrafi takie cuda działac.
  Odmawiałam tez nowenne za meża alkoholika nie ma zadnej poprawy boje sie tego ze gdy upadnie na samo dno pociągnie tam nas swoja rodzine. to on tylko pracuje. Moze ktos wspomoze mnie modlitwa za meza Jana alkoholika i zone jego szukajaca pracy

 • Kochani, intencje to proszę albo w odpowiednich wątkach, albo w wiadomości na e-mail, albo na Mszę w Pompejach :)

 • Proszę Was o gorliwą modlitwę za uratowanie małżeństwa Magdaleny i Mirosława. W ich intencji prawie kończę NP i dotąd nic się nie zmieniło na lepsze….

 • Modle sie Nowenna Pompejanska o moja jedyna corka ktora obecnie znajduje sie na rehabilitacji dla uzaleznionych od narkotykow, rowniez skromnie prosze o modlitwe by tak dlugo tam byla az sie calkowicie wyleczy.

 • przepraszam ze nie na temat ale nigdzie nie moge znalesc informacji o mszy w tym miesiacu I w maju dziekuje za informacje

 • Bardzo dziękuję wszystkim, którzy modlili się o uratowanie małżeństwa Magdaleny i Mirosława za których i ja odmawiałam NP. Królowa Różańca Świętego wysłuchała naszych próśb i małżeństwo to zostało uratowane! Dzięki Ci Jezu, Chwała tobie Jezu!!!!

 • BARDZO LUBIE CZYTAC WASZ CZASO PISMO KRÓLOWA RÓZABCA ŚWIETEGO DUŻO MODLE SIE NA ROŻANCU

Dodaj komentarz