Anna: prawda zwyciężyła

15 czerwca zakończyłam moją drugą nowennę, w której modliłam się o pomyślny dla mnie wyrok na rozprawie a 17 czerwca sąd oddalił w całości skierowane przeciw mnie oskarżenia.
Read More

Emilia: „wszystko się ułoży”

Witajcie! Odmawiam moją trzecią NP, ale chcę opowiedzieć o drugiej. Odmówiłam ją w intencji doświadczenia uzdrawiającej życie Bożej miłości dla mojego męża i teściów.Różnie bywało, nie widzę jakiś spektakularnych zmian, ale wydażyło się coś zaskakującego: Mój mąż jest ostatnio bardzo zestresowany i nerwowy( pewnie jak większość z nas).Przeczytaj Emilia: „wszystko...
Read More

Anita: Spełniona prośba

Obecnie odmawiam czwartą nowennę w intencji mojej małej siostrzenicy. Zaufałam Matce Najświętszej i się nie zawiodłam. Obecnie odmawiana nowenna na pewno nie będzie ostatnią.
Read More

Natalia: Matura

Chciałam podzielić się z Wami łaską, jaką otrzymałam za pośrednictwem Maryi. 9. z kolei Nowennę Pompejańską ofiarowałam w intencji zdania matury. Było mi ciężko, ponieważ zdecydowałam się na trzy egzaminy z poziomu rozszerzonego. Przedmioty te wymagały "nauki na pamięć". Szczęśliwie zdałam maturę, z bardzo dobrym rezultatem :)Przeczytaj Natalia: Matura
Read More

Anna: Kolejne uzdrowienie

Matka Boża wyleczyła mnie z nerwicy, choć po ludzku wydawało się to niemożliwe. Teraz składam kolejne świadectwo - zostałam uzdrowiona z dolegliwości, która męczyła mnie od 2 lat, z którą lekarze nie dawali sobie rady. Dziękuję Ci Matko Boża Pompejańska.
Read More

msze

Dodaj komentarz

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.