Jolanta: Sprzedaż pola

Szczęść Boże,
Piszę dopiero po roku od cudu jaki wyprosiła mi Matka Najświętsza u Swojego Syna.
Szczerze piszę o tym, że zapomniałam Matce Najświętszej złożyć cześć przez złożenie świadectwa za jej wstawiennictwem.
Po zajściu w pierwszą ciąże po 16 latach małżeństwa zaczęłam z mężem poważnie myśleć o sprzedaży naszego pola pod zabudowę. Jak wiadomo łatwo nie było, ale zaczęłam modlić się Nowenną Pompejańską.W ciągu trzech niecałych miesiącach modlitwy pole zostało w cudowny sposób sprzedane.
Matka Najświętsza pomogła mam także w sprzedaży naszego poprzedniego mieszkania i kupna obecnego.
Przepraszam Mateńkę z całego serca, za tak późne złożenie mojego drugiego świadectwa.
Matko przebacz.
Dziękuję Ci Matko za Twoje łaski.
Z Panem Bogiem.

Patryk: poprzez nieczystość zły stopniowo wchodził w nasz związek

"Jak trwoga to do Boga" - doskonale dziś to rozumiem bo tak też było w moim przypadku. Nie ma chyba człowieka który nie został przez kogoś zraniony. Byłem z kobietą która bardzo kochałem a Ona kochała mnie. Byliśmy ze sobą szczęśliwi, mieszkaliśmy razem, ale poprzez nieczystość zły stopniowo wchodził w nasz związek i wszystko psuł. Zaufanie stawało się coraz mniejsze, a uczucie miłości gasło z dnia na dzień.
Przeczytaj

Świadectwo Joanny

jestem bardzo wdzięczna Matce Bozej za udzielone mi łaski. O modlitwie tej słyszałam rok temu, ale nie miałam odwagi modlić się jej, bo mnie przerazala. Myślałam, ze nie podolam, tyle modlitwy i czasu trzeba na nią przeznaczyć. Ale udało się, choć miałam wiele chwil zwątpienia, myśli uciekaly, nie umialam się...
Przeczytaj

Marek: Różaniec to taka moja tarcza przed złem

Szczęść Boże. Mam 24 lata. Nowennę Pompejańską odmawiam pierwszy raz. Zacząłem niedawno, bo jest to dopiero, a może już, dziewiąty dzień. Kiedy to po długim czasie przystąpiłem do Spowiedzi Świętej i szukałem różnych modlitw, które przybliżą mnie do Boga, natrafiłem na NP, zacząłem czytać świadectwa, które mnie poruszyły.
Przeczytaj

Anna: Dar macierzyństwa, Dziękuję Ci Matko Przenajświętsza

O Nowennie dowiedziałam się z internetu. Postanowiłam odmawiać Nowennę w intencji poczęcia dzieciątka dla mnie i mojego męża . Staraliśmy się od 3 długich lat i kończyło się na ciągłych niepowodzeniach. Traciliśmy nadzieję że kiedykolwiek się uda.Przeczytaj Anna: Dar macierzyństwa, Dziękuję Ci Matko Przenajświętsza
Przeczytaj

Teresa: prośba o dobrego męża

Rok temu zaczęłam modlić się nowenna o dobrego męża, błagając o spotkanie w końcu mężczyzny swojego życia. Moja modlitwa została wysłuchana.Postawił na mojej drodze wspanialego mezczyzne mojego zycia.Odkąd postawiłam na Pana Boga na pierwszym miejscu w swoim zyciu i całkowicie mu zaufalam wszystko nabrało innego sensu i znaczenia.
Przeczytaj

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MariaAnonim Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Anonim
Gość
Anonim

A ja modliłam się do św. Józefa o kupno pola. Zamówiłam również w tej intencji kilka mszy w Pompejach… I pole ktoś inny kupił… 🙁 Jeszcze prubuję się modlić Nowenną do św. Józefa o to, bym to ja kupiła to pole, z nadzieją, że inny kupiec w ostatniej chwili zrezygnował. Bardzo zależało mi na kupnie tego pola, jest położone blisko mojej posesji. Niestety zbieg wielu wydarzeń spowodował, że odwlekałam dogadanie się ze sprzedającym… Aż tu nagle jak grom z nieba, otrzymuję informację, że znalazł się inny kupiec, który zbieta dokumenty do notariusza… Ciągle mam nadzieję, że św Józef zadziała w… Czytaj więcej »

Maria
Gość
Maria

Z całym szacunkiem, ale kupno czy sprzedaż pola to cud ??????
Bez przesady. Takie interesy zależą od kupujących i sprzedających.