Madzia: Bóg żadnej naszej modlitwy nie lekceważy

Witam wszystkich serdecznie.pragne podzielić się z wami swoją historią z NP Nowenne odmawiam od ponad roku. Obecnie kończę 5. Cztery poprzednie odmówiłam właściwie w jednej intencji - za jedną osobę. Do omówienia pierwszej skłoniło mnie zakończenie relacji z mężczyzną którego bardzo kocham. Po omówieniu pierwszej nowenny mój kontakt z T odnowil się ale na krótko. Wiec następnie odmówiłam 2,3,4 w między czasie były jakieś małe cuda i mieliśmy nie wielki kontakt. Nie mogę powiedzieć wam że moja intencją została wysluchana ponieważ pisząc to świadectwo nie mam z T żadnego kontaktu.
Przeczytaj

Iga: Maryja wyprosiła zieloną kartę

Pan Bóg jest wielki i wszechmogący! Matka Boża nas kocha! Uwierzcie w to i nie ustawajcie w modlitwie
Przeczytaj

Agnieszka: krótko :)

Szęść Boże!! Moje swiadectwo będzie krótkie,dziękuje ci Matko Boża ,że wstawiasz się do Twojego Syna za takim grzesznikiem jak ja i , że wypraszasz mi ogrom łask.Proszę was odmawiajcie nowennę pompejską , bo naprawdę warto ,a wszystko przyjdzie w swoim czasie.Chwała Panu i Maryi.
Przeczytaj

Bogumiła: moje życie z NP

Modlę się o to żeby nikt przeze mnie nie płakał.
Przeczytaj

Łukasz: Dziękuje Mateńko za otrzymane łaski i opiekę.

Dziękuję Matko Boża za otrzymane łaski i za pomoc i opiekę podczas odmawiania mojej drugiej Nowenny Pompejańskiej.
Przeczytaj

Karolina: Rodzina pod opieką Maryi

Mam 17 lat. Pierwszy raz usłyszałam o Nowennie Pompejańskiej 1,5 roku temu. Chciałam ją wtedy wykorzystać, abym ja i chłopak z mojej klasy zostali parą. Coś mnie odsunęło od tego pomysłu i przez jakiś czas nie myślałam o Nowennie. Dopiero po wakacjach, kiedy moi rodzice nie rozmawiali ze sobą już trzy miesiące, zaczęłam odmiawiać Nowenne za nich. Już po 2 tygodniach się pogodzili i do tej pory nie pokłocili się ani razu! Kolejną Nowenne odmówiłam za zdrowie mojej mamy, u której było prawdopodobieństwo nawrotu nowotworu gardła. Byłam zrozpaczona, cały czas płakałam. Dopiero gdy zaczęłam modlitwę poczułam ogromny spokój i wiedziałam, że moja mama będzie zdrowa. I rzeczywiście dziękuję Matce Bożej za opiekę nad naszą rodziną i również w tym momencie, kiedy ja podejrzewam u siebie chorobę nie opuści mnie. Moją kolejną Nowenne odmówię po wakacjach i już nie mogę się doczekać. Najważniejsze to całkowicie zaufać Matce Bożej i wierzyć że Ona nas zawsze wysłucha. Dzięki Nowennie pokochałam się modlić i znalazłam się bliżej Boga.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Dorota Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Super!!! Masz bardzo mocną wiarę. Dziękuję za świadectwo.