Paulina: Maryja uzdrawia! Potwierdzona skuteczność Nowenny

Mam 24 lata, swoją pierwszą Nowennę Pompejańską zaczęłam 20 października 2014, modle się w intencji daru zdrowia dla mojego przyjaciela Dariusza. Moja relacja z Dariuszem od początku powodowała we mnie trudne stany emocjonalne. Wydawało się, że jest we mnie zakochany, bo bardzo wiele deklarował. Jednakże jego obietnice, w moim odczuciu,...
Read More

M: Nowenna Pompejańska to najlepsza terapia na wszystko!

Nowenna Pompejanska to najlepsza terapia na wszystko, najcudowniejsza modlitwa jaka znam.Jestem w trakcie odnawiania drugiej Nowenny,pierwsza była w intencji mojego męża. W trakcie jej odnawiania czułam wielki spokój wewnętrzny,w domu panował spokój,miłość i wzajemne zrozumienie.
Read More

Gosia: Wsparcie podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Matko Boża Królowo Różańca Świętego nadszedł czas aby podziękować Tobie za dar otrzymania pracy przez mojego syna. Pierwszą nowennę pompejańską rozpoczęłam w lipcu 2016 roku, kiedy to mój syn zwolnił się z pracy i wyjechał w głąb kraju.
Read More

Dorota: dobre wyniki

Szczęść Boże. Chciałabym podziękować za Matce Pompejańskiej za dobre wyniki badań mamy. Mama narzekała na częste bóle głowy i zawroty głowy. Tomografia na szczęście nie wykazała niczego niepokojącego. Czeka jeszcze na rezonans. Mam jednak nadzieję, że wyniki badań będą dobre.
Read More

Monika: czy to jest ten mężczyzna z którym mam spędzić resztę życia ?

Za pierwszym razem nie udało mi się dokończyć Nowenny. Bardzo ciężko było mi znaleźć czas na odmówienie całego różańca w ciągu dnia, chociaż starałam się to robić w każdej wolnej chwili. Jednak czułam, że "coś" mi w tym przeszkadza. Często zdarzało mi się zasnąć w trakcie modlitwy... Jednak nie zniechęciło mnie to, ponieważ czytałam świadectwa innych osób, które również borykały się z podobnymi problemami w trakcie odmawiania Nowenny. Tak Zły próbuje zniechęcić nas do tego nabożeństwa, wiedząc jak jest skuteczne.
Read More

Anna: Szansa na odbudowanie małżeństwa

1.04 zakonczylam odmawiać nowenne w intencji mojego męża, który został przeze mnie bardzo skrzywdzony. Nasza trauma trwała kilka miesiecy, malzenstwo wisiało na włosku. to co przeszlismy jest nie do opisania. Dzięki łaskom ducha świętego na ktorego sie otworzyłam przerwalam zło ktore dzialo sie za moją przyczyną a nastepnie trafilam na nowenne pompejańską. Choc jeszcze wiele pracy przed nami to Maryja dała mi szanse na odbudowe tego co bylo juz zgliszczami. Trwamy ze sobą dalej jako małżeństwo, odbudowujemy zniszczenia a ja mam szczerą nadzieję że mąż da radę dzwignąć ten krzyż i Matka Boża bedzie go w tym wspierać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Anna: Szansa na odbudowanie małżeństwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Leszek
Gość
Leszek

Bóg daje każdemu szansę. Kaźdemu dał wolną wolę. Każdy może robić ze swoim życiem co chce. Ja też myślałem że mogę robić co chcę ale bez Boga nikim jesteś!!!!! Też dzięki takiej sytuacji przemieniło się we mnie o 180 stopno. Dzięki Noennie Ponpwjańskiej. Szanuj co masz dane od Boga!!! MĄŹ TO ZROZUMIE. JEZUS Z MIŁĄŚCIĄ Zwsze podchodził do każdego. Chroń siebie i najbliżyszych od złego po przez modlitwę. Wiara czyni cuda. Bo z niej jesteś nikim. Niech Bóg będzie z tobą

żona
Gość

Dobrze, że to zrozumiałaś. Wszystko się ułoży. Chwała Panu.

JUstyna
Gość
JUstyna

CHwala Pani ze jesteś blisko Boga. Wina w małżeństwie nie jest tylko po jednej stronie, wiec się nie obwiniaj. Bóg jest w stanie dać łaski odrodzenia Was na nowo. Maz tez powinien się nawrócić. Z bogiem

Karolina
Gość
Karolina

Proszę o modlitwę za moim mężem by uwierzył że tylko w Bogu jest ratunek i siła.Sama odmawiam 4nowenne 24 dn w intencji mojej rodziny.Bog nas stopniowo uzdrawia,odbudowuje to co zly duch przez osobę męża uczynił .Jest alkoholikiem niepijacym.Kto ma alkoholika w domu wie co to znaczy.Nas już prawie nie było ale Bóg,Matka Boża wiem że są ze mną

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?