Ula – LIST: Czekam już tylko na cud

Witam Piszę tu, ponieważ nie za bardzo mam z kim o tym porozmawiać. Na co dzień spotykam się z ludźmi raczej niewierzącymi, a raczej tak twierdzą. Nowennę pompejańska odmawiam od kilku tygodni, kończę ją 17 marca. Jak do tej pory w przeciwieństwie do innych moja prośba wiadoma Bogu i Maryjii nie została wysłuchana. Czekam już tylko na cud. Moje życie nie jest za ciekawe więcej jest trosk i zmartwień niż szczęścia. Skoro jest to nowenna nieodparcia to mam nadzieję, że moja prośba zostanie wysłuchana. Myślę, że muszę troszkę poczekać na łaskę. Nie zraża mnie to i dalej modlę się do Mateńki, a nawet rozpoczęłam nowennę do św Józefa. Na koniec jeszcze raz proszę Mateńko wysłuchaj Mnie!

Oryginalna włoska

- z wizerunkami

świętych

bransoletka

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MateuszHonorata Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Honorata
Gość
Honorata

Doskonale rozumiem bo doswiadczylam wzloty i upadki ale Matenka wyprasza niesamowite laski tylko zawsze zaczyna od oczyszczania naszych serc ☺ Polecam spowiedz generalna☺Badz dzielna ☺

Mateusz
Gość
Mateusz

Ja mieszkam w woj. zachodniopomorskim i też na ogól nie spotkam ludzi wierzących praktykujących.
Na południu Polski jest więcej prawdziwych chrześcijan tak mi się wydaję. Panuję chyba światowy kryzys wiary chrześcijaństwa, i to mi się wydaję, że to już są czasy ostateczne.

Obrazki z nowenną pompejańską?

%d bloggers like this: