Małgorzata: Przemiana

Chyba półtora roku temu zdecydowałam się podjąć trud odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Słyszałam o niej już kilka lat wcześniej, ale zniechęcała mnie jej długość. Przynaglona bezradnością wobec sytuacji zdrowotnej i duchowej Taty zaczęłam się modlić.
Read More

…. :) :Moje życie

Obiecałam sobie że dopiero po odmówieniu ostatniej Nowenny złożę świadectwo jak bardzo pomogła mi ta modlitwa i różaniec. Dlaczego tak? Bardzo bałam się tych wydarzeń które miały nastąpić czyli mojego porodu. Jestem kobietą około 30 letnią, od wielu lat bezskutecznie szukałam miłości, męża, rodziny, trafiałam bardzo zle i byłam już...
Read More

Justyna: Wysluchana modlitwa o prace i obrone doktoratu

W lutym, kiedy rozpoczelam odmawiac Nowenne Pompejanska, zlozylam Najswietszej Matce Rozancowej obietnice o swiadectwie. Na poczatku roku bylam w trudnej sytuacji.
Read More

K: Szczęśliwy poród

Chcialam podzielić się moim świadectwem Była to moja trzecia ciaza drugi poród był bardzo ciężki syn urodził się niedotleniony dostał 6 punktów przeszedł mnóstwo badań i rehabilitacji teraz jest zupełnie zdrowym siedmiolatkiem ,więc bardzo bałam się trzeciego porodu i zaczęłam odmawiać nowennę pompejanska o szczęśliwy i szybki poród.
Read More

Marcin: Moje niezauważone dzialanie Maryji

Postanowiłem kupić tę gazete i przeczytać ten artykuł o tej nowennie pompejanskiej następnie kupiłem broszurke jak ją odmawiać . Z poczatku postanowiłem jej nie odmawiać ponieważ miałem obawy że nie podołam odmawiajac ją.
Read More

Robert: Za dobrą żonę

Szczesc Boze ! Chcialbym zlozyc swoje swiadectwo z odmawiania Nowenny Pompejanskiej,ktora odmawialem od 15 wrzesnia 2015 do 7 grudnia 2015 w intencji za dobra zone.Mialem w glowie tez obraz jaka ma ona byc,bo Bog mowi zeby prosic o wszystko Np.ze ma byc mniejsza ode mnie i byc wierzaca katoliczka i jeszcze inne rozne szczegoly.O wszystko to prosilem.I w ubieglym roku spotkalem moja druga polowke.Dostalem tez rowniez inne bonusy od Boga ,min.ze nie krytykuje i nie obmawia innych oraz bardzo mnie wspiera w roznych sytuacjach.Tak,wiec dla Boga nie ma rzeczy niemozliwych.Mialem tez uczucia zwatpienia ,ze juz nikogo nie spotkam w zyciu,bo swoje lata mam ale Bog ma swoje plany wobec nas i mnie zaskoczyl,tak,ze az mi kopara opadla.Dziekuje Ci Boze za moja druga polowke i bede Ci dziekowal do konca mojego zycia na ziemi za to.Chwala Panu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Robert: Za dobrą żonę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
też Ania
Gość
też Ania
Piękne świadectwo dające nadzieję. Chciałabym móc sama takie napisać. Mam za sobą pompejankę w intencji dobrego męża. Gdy zaczynałam, wierzyłam, że to ten będzie konkretny mężczyzna. Chcę mieć nadzieję, że jeszcze spotkam mężczyznę, z którym zbudujemy szczęśliwe małżeństwo. Chcę być szczęśliwa, też chcę być chciana, kochana, wybrana, tylko coraz trudniej wierzyć, że jeszcze się uda … Swoje lata już mam – 38 lat. Są we mnie dwie Anie – jedna niby wie, że nie da się zbudować związku na siłę. Ta Ania wie, że trzeba zaufać Bogu, ale jest też druga Ania, która ma poczucie, że jest całkowicie beznadziejna skoro… Czytaj więcej »
Marzena
Gość
Marzena

Aniu chyba w każdym z nas -samotnych- są dwa oblicza próba ufności pomimo okoliczności i brak wiary w siebie mimo że mamy swoją wartość. Rozumiem o czym piszesz…

też Ania
Gość
też Ania

Świetnie to ujęłaś. Jest dokładnie tak jak napisałaś.

Hanka
Gość

Takie świadectwa to najlepiej pisać co najmniej 25 lat po ślubie przy okazji srebrnego wesela 🙂
Wtedy już mnożna się mniej więcej zorientować czy wymodliło się dobrego męża czy żonę. Mam nadzieję Robercie, że przede wszystkim dziękujesz Bogu i Przenajświętszej Pannie za spotkanie „dobrego materiału na żonę” zachowując czystość przedmałżeńską a to pisane świadectwo to tylko taki drobny dodatek 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!