Ola: Uzdrowienie kotka

Jestem ogromnie wdzięczna Matce Boskiej za jej pomoc . Odmawianie tej nowenny na prawdę działa jeśli tylko uwierzymy.
Przeczytaj całość

Zachowanie czystości przedmałżeńskiej

Nadszedł dzień, w którym piszę swoje osobiste świadectwo związane z nowenną pompejańską. Wymodliłam u Matki Bożej prośbę o zachowanie czystości przedmałżeńskiej, mimo że mój chłopak nie chciał nawet o tym słyszeć! Wiedział, jak ważna jest to dla mnie sprawa, gdyż rozmawialiśmy o tym niejednokrotnie, ale twierdził, że nie podoła i po co czekać?
Przeczytaj całość

A: Pan Bóg pomagał mi rozplanować czas !

Szczęść Boże jestem w trakcie odmawiania 4 N.P. Druga nowenna została już wysluchana i zdałam wszystkie 6 egzaminów (5 w sesji letniej) na średnią 4.67. Za co składam wielkie dzięki Maryji.
Przeczytaj całość

Karola: Zostałam wysłuchana

Moja batalia z nowenna pompejanska zaczela sie w pazdzierniku,a zakonczyla w styczniu. Batalia, poniewaz nie byla dla mnie to latwa modlitwa. Najwieksza trudnosc sprawialo mi skoncentrowanie sie. Zawsze cos mnie rozpraszalo. Niestety jednego dnia nowenny nie odmowilam. Bylo to juz pod koniec czesci dziekczynnej.
Przeczytaj całość

Aneta: Dzidziuś

Nowennę Pompejańską odmawiam bez przerwy od 16 sierpnia 2016 w różnych intencjach. Jedną z intencji była prośba o poczęcie dziecka dla mojej kuzynki i jej męża. Pomimo dobrych wyników lekarskich, wizyt u wielu specjalistów, inseminacji wciąż nie mogli mieć upragnionego dzidziusia.
Przeczytaj całość

Natalia: W intencji dobrego męża

Witam, pragnę z całego serca wyrazić wdzięczność Bogu oraz Matce Bożej za ogrom łask jakie otrzymałam. O nowennie słyszałam już dużo wcześniej, jednak nigdy nie miałam wystarczająco sił aby zacząć ją odmawiać, było to dla mnie wręcz nie możliwe do zrealizowania. Jestem osobą wierzącą, jednak różaniec odmawiałam bardzo rzadko. Kiedy zaczęłam nowennę, przede wszystkim zmieniłam się duchowo i wewnętrznie. Byłam bardzo egoistyczną i wybuchową osobą, dzisiaj bardzo dobrze sobie radzę z gniewem, i bardziej życzliwie spoglądam na drugiego człowieka. Kiedy skończyłam odmawiać część błagalną poznałam chłopaka, od razu pomyślałam że to ten, wydawało mi sie że to na pewno znak od Boga. Jakie duże było moje zdziwienie i rozczarowanie kiedy w dzień zakonczenia nowenny zerwał ze mną kontakt i stwierdził że to nie to. Byłam zrozpaczona i stwierdziłam że to nie jest jeszcze widocznie odpowiedni czas, miesiąc później odezwał się do mnie chłopak którego poznałam zanim rozpoczelam nowennę, nigdy nie pomyślałabym nawet że dzisiaj będziemy razem oraz że okaże mi tyle wsparcia, pomocy i miłości. Co więcej On też modlił się w intencji dobrej żony. Jest wspaniałym człowiekiem, i nawet w najśmielszych marzeniach nie wyobrażałam sobie tak wspaniałego partnera. Chwała Bogu na wieki! Nie ustawajcie w modlitwie różańcowej, Bóg wie co dla nas najlepsze!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Natalia: W intencji dobrego męża"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
też Ania
Gość
też Ania

Dzięki za świadectwo. Wszystkiego dobrego 🙂

Myszka
Gość
Myszka

Dziękuję za słowa otuchy dla tych osób które jeszcze cierpliwie czekają na tego jedynego. Ja tez zmowilam 3 nowenny w intencji dobrego męża. Po 1 zapoznałam chłopaka ale nic z tego nie wyszło. Rozszyfrowalam go był zwykłym oszukancem i tak naprawdę do dziś nie wiem jakie miał zamiary wobec mnie. Jak narazie jestem sama wierzę i czekam mam nadzieję ze kiedyś pojawi się na mojej drodze. Bo życie w samotności jest naprawdę ciężkie. Z różańcem się nie rozstaje codziennie jadąc do pracy mówię rozaniec. Czuję opiekę matki bozej każdego dnia

roberto
Gość
roberto

pięknie Natalia 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?