Agnieszka: Rozeznanie powołania

Pragnę podzielić się w Wami łaskami jakie otrzymałam od Matki Najświętszej. Moja intencja brzmiała: Prośba o łaskę dobrego rozeznania swojego powołania. Mam 33 lata. Mam za sobą trudny, 7 letni związek i życie w grzechu śmiertelnym. Od października chodzę na terapię do psychologa i to właśnie Ona zasugerowała mi tą...
Read More

Ania: powiem i moje świadectwo!

żyję w związku z rozwodnikiem i mamy dziecko, przez to moi rodzice odwrócili sie ode mnie. Zawsze byłam bardzo wierząca i moja Śp. babcia nauczyła mnie wielu. Cud nie dotyczy mnie a mojego brata. Jest alkoholikiem, młody człowiek. Zona z dziećmi chciała od niego odejść, chcieli go zwolnic z pracy,...
Read More

Ania: z dnia na dzień odrzuciłam papierosy

Modliła się w różnych intencjach ale nie bezpośrednio za siebie samą. Mały wielki cud Bóg mi uczynił za wstawiennictwem Panny Marii. Ja palacz z dnia na dzień odrzuciłam papierosy!!
Read More

M: Potraktowałam to wręcz jako głos z Nieba…

Szczęść Boże. Dokładnie wczoraj zakończyłam swoją pierwszą Nowennę Pompejańską. Już mi jej brakuje... Na pewno będę odmawiać kolejne. W dość trudnym momencie swojego życia, w tzw. rzucie choroby znalazłam stronę, na której udzielana była pomoc duchowa. Rozmawiałam z pewnym człowiekiem, który powiedział mi, że w intencji swojego uzdrowienia wraz z...
Read More

Dominik: pomoc w uzyskaniu pozytywnej oceny na zakończenie nauki

Kochana Matko Boża chciałbym Ci podziękować za pomoc w uzyskaniu pozytywnej oceny na zakończenie nauki języka angielskiego na poziomie B2.
Read More

Krystyna: Uwolnienie i nawrócenie syna

Odmawiam drugą Nowennę Pompejańską.Pierwszą zaczęłam odmawiać w pażdzierniku 2017 roku w intencji nawrócenia mojego męża.Niestety po jakimś czasie dołączyłam do tej samej nowenny inne intencje.Mój mąż nie był u spowiedzi od wielu lat i nie odczuwa takiej potrzeby.Czasami chodzi do kościoła ze mną i z naszym synem,ale robi to bez przekonania.Skończyłam tę nowennę i chociaż mąż nadal się nie nawrócił,to jednak wiele zmieniło się w naszych relacjach na lepsze.Ja sama zobaczyłam swoje błędy,umiałam przeprosić,wyciągnąć rękę do zgody,nauczyłam się cierpliwości.Nowenna Pompejańska przyniosła wiele łask naszej rodzinie,chociaż w trakcie jej odmawiania chciałam pójść na skróty i dodałam parę dodatkowych intencji.Matka Boża część z nich spełniła.Obecnie odmawiam 2 Nowennę Pompejańską w intencji „O przemianę mojego syna Mikołaja,o jego odrodzenie w każdej dziedzinie życia”.Mój syn ma obecnie 17 lat.Zawładnęły nim gry komputerowe,telefon,telewizja-jednym słowem wirtualny świat przesłonił mu prawdziwe życie.Zaczął być bardzo wulgarny,agresywny,nie słuchał nas rodziców,nie miał żadnych przyjaciół.W szkole opuścił się w nauce,na okres sześć 2,w poprzednim roku miał na koniec roku średnią 5.Pierwszy tydzień ferii spędził oglądając dzień i noc telewizję[olimpiada zimowa],gdy robił przerwę w oglądaniu transmisji sportowych grał na komórce albo komputerze.Nie miał czasu na sen i odpoczynek.Był jak w amoku i nie reagował na żadne moje prośby.Wreszcie jego organizm nie wytrzymał i zaczął mieć omamy i halucynacje.Pojechaliśmy do lekarza,który przepisał lek psychotropowy.Przez cały ten czas odmawiałam Nowennę Pompejańską w jego intencji.26 dnia nowenny błagalnej mój syn obudził mnie w nocy z prośbą-Mamo módl się ze mną.Pomóż mi,bo szatan mnie atakuje.Zaczęliśmy się wspólnie modlić,założył na szyję cudowny medalik.Następnego dnia poszedł do spowiedzi,a teraz z własnej inicjatywy odmawia ze mną część dziękczynną Nowenny Pompejańskiej!Tydzień temu jeszcze się ze mnie wyśmiewał ,gdy widział mnie z różańcem w ręku.Dziękuję z całego serca za cud ,którego jestem świadkiem!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "Krystyna: Uwolnienie i nawrócenie syna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anonim
Gość
Anonim

Cudowne to co pani napisała.
Ja też jestem świadkiem cudownej przemiany serca mojej 19-letniej córki.
Moją prośbę i modlitwę kierowalam do Matenki Najświętszej i prosiłam,aby moją prośbę zaniosla do Swojego Syna,Naszego Przyjaciela-Pana Jezusa.
Jezus zajął się tym❤❤❤
Z całego serca dziękuję i modlę się nie ustannie NP do Maryji….
Dzień bez różańca,jest dniem straconym.
Pozdrawiam serdecznie ☺

Krystyna
Gość
Krystyna

Dziękuję za pozdrowienia.Jutro kończę nowennę pompejańską w intencji syna.Był u spowiedzi,u komunii św.Zmienił szkołę,przestał grać i marnować czas na mierne programy.Modli się codziennie,zainteresował się spotkaniami młodzieży u Dominikanów.Zmienił się zupełnie,nie przeklina i przestał zachowywać się agresywnie.Swoją miłością nie potrafiłam go powstrzymać przed wyrządzaniem sobie zła,dopiero różaniec to uczynił.Matka Boża nawróciła go w jednej chwili!

irena
Gość

ciesze sie razem z wami anonim i krystyno ,ja tez wymodlilam nawrocenie mojej corki ,u nas bylo bardzo podobnie ,teraz jest najlepszym dzieckiem na swiecie i moglabym takiego zyczyc kazdej matce ,a wystarczylo bardzo poprosic nasza kochana Matke o pomoc

Aleksandra
Gość
Aleksandra

Chwała Panu!

Edyta
Gość

Dziękuję za piękne swiadectwo. Chwała Panu Bogu i NMP.Amen

ewa
Gość

chwała Panu!!!

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Bardzo proszę o modlitwę za Kamila … o odnalezienie drogi, o wiarę i nadzieję o przemianę serca… z całego serca proszę

Krystyna
Gość
Krystyna

Dobrze,będę się modliła za Kamila.

Edyta
Gość

Piękne świadectwo, Matka Boska Was wysłuchała. Ja odmawiam oprócz nowenny pompejańskiej, nowennę rozwiązującą węzły i do krwawych łez Maryi. Węzły rozwiązują się, proszę spróbować. Niech Matka Boska zawsze będzie przy Was.

Dana
Gość

Agnieszko modle sie za Kamila.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?