Jarek: świadectwo po modlitwie nowenną pompejańską

Przyjście na świat naszej córeczki przyniosło do nas i naszych dzieci radość i szczęście. Uczymy się żyć na nowo, w komunii z Jezusem i częstego korzystania z sakramentów Kościoła. Od września br. przystąpiłem do wspólnoty Żywego Różańca a kilka tygodni później moja żona.
Read More

Beata: Przestało mnie np. boleć prawe biodro

Wiem,że popełniłam wiele błędów za bardzo chciałam żeby było po mojemu ale Bóg ma swój plan co do mnie i nie moja ale jego wola niech się dzieje.
Read More

Iza: Uwolniona od grzechu…

O nowennie dowiedziałam się z portalu internetowego"' zapisani sobie" od męszczyzny ,którego nigdy niepoznałam.Długo się zastanawiałam zanim odmówiłam pierwsza nowenne.Ze względu na moje problemy związane z brakiem drugiej połówki spróbowałam.Modliłam się o dobrego męża dla mnie,wierze ze kiedyś moja prośba zostanie wysłuchana,nawet ostatnio poznałam kogoś wartego uwagi,naradzie jesteśmy przyjaciółmi.Przeczytaj Iza:...
Read More

Weronika: nadzieja

Witam, mam 15 lat. Na NP natrafiłam przypadkowo, książeczke z właśnie tą nowenną, która była mojej mamy. Przeczytałam o niej i postanowiłam zacząć odmawiać. Myślałam, że nie dam rady, bo to 3 różańce dziennie, jednak podołałam z większą łatwością i jestem już na 53 dniu. Przed odmawianiem byłam w dołku...
Read More

Iwona: Oczekiwanie na potomstwo

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się podczas wyjazdu na Przeprośną Górkę. Podczas wyjazdu jedna z Pań zachęciła, abyśmy wszyscy w autobusie z nią odmówili nowennę i odmówiliśmy. Po spotkaniu miesiąc później dowiedziałam się że jestem w ciąży. Zastanawiałam się jak ja dam radę nosić maleństwo, ponieważ w pierwszej ciąży miałam problemy z kręgosłupem.
Read More

Rodzice: Nasza córka otrzymała pracę

Chciałam dotrzymać obietnicy, co obiecałam Matce Bożej Różańca Świętego z Pompejów, że jeśli wysłucha mojej prośby to napiszę żeby cały świat się dowiedział jak trzeba zaufać i się modlić z wiarą a Maryja wysłucha naszych próśb.Dziękujemy Matce Bożej Pompejańskiej za wysłuchanie naszej prośby zanoszonej w nowennie pompejańskiej w intencji pracy naszej córki. Mówiąc po ludzku nie było żadnej nadziei, lecz Matka uczyniła cud i córka otrzymała wymarzoną pracę.
Dziękujemy serdecznie Królowo Różańca Świętego.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Rodzice: Nasza córka otrzymała pracę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kinga
Gość
Dajecie mi nadzieję i wiarę w moc modlitwy. Bóg zapłać 🙂 a mam do Was pytanie drodzy wspólnicy w modlitwie. Odmawiam od wczoraj Nowennę Rozwiązującą węzły w intencji, by Maryja zaopiekowała się mężczyzną, którego kocham. Bartek i ja chcemy być ze sobą, ale ciągle coś staje nam na drodze. Najczęściej są to wspólni „znajomi”, którzy nas świadomie krzywdzą, przeszłość Bartka, który był złym człowiekiem i krzywdził mnie i innych, ale mu wszystko wybaczyłam i czekam na niego. On żyje w przekonaniu, że jest lubiany i ma przyjaciół, co jest bzdura, ponieważ byłam świadkiem rozmów na jego temat w których padały… Czytaj więcej »
Ania
Gość

Pan Bog jest wiekszy niz wszystkie nasze problemy. Powtarzaj Jezu Ty sie tym zajmij I przestan sie zamartwiac. Pozdrawiam

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?