Iwona: Otrzymanie upragnionej pracy

Witam serdecznie. O Nowennie Pompejańskiej i Jej cudownej mocy dowiedziałam się przez przypadek z internetu. Postanowiłam spróbować , sprawdzić, czy będę miała wystarczająco dużo siły w sobie, żeby ją odmawiać przez 54 dni. Prośba moja do Matki Bożej została wysłuchana zaraz po kilku dniach od momentu odmawiania Litanii. To było coś niesamowitego !
Read More

Emilia: Matka Boża uwolniła mnie od przeklinania

Dziękuję Matce Bożej za opiekę jaką sprawuje nad naszą rodziną. Zachęcam wszystkich do odmawiania tej pięknej nowenny.
Read More

Anna: Mąż jest trzeźwy………

Moją pierwszą Nowennę zaczęłam odmawiać 11.07.2014 roku teraz jestem w trakcie piątej Nowenny.Moje życie się zmieniło jestem szczęśliwa mój mąż przestał nadużywać alkoholu jest innym człowiekiem mamy dwoje dzieci i przez 17 lat małżeństwa alkohol był na pierwszy miejscu dla niego, a w tej chwili dzięki Matce Najświętszej i Nowennie...
Read More

Arleta: Ta modlitwa jest niesamowita

Długo zbierałam się aby napisać to świadectwo. Moja przygoda z nowenną zaczeła się już jakiś czas temu. Na początku myślałam, że nie dam rady odmawiac 3 różańców dziennie , ale myliłam się pomimo pracy i obowiązków domowych dałam rade. 3 novenny ukończyłam z powodzeniem.
Read More

Halina: Paliłam papierosy przez 40 lat

Dzisiaj chcę gorąco podziękować Maryi za pomoc w uwolnieniu mnie z nałogu palenia papierosów.
Read More

M: Prośba o dar mowy dla dziecka

Witam wszystkich czytelników. Nowennę, już czwartą, odmawiałam w intencji mojego trzyletniego synka. Słabo mówił, praktycznie same końcówki wyrazów, ciężko było go zrozumieć. Cieszyliśmy się, że w ogóle mówi, bo do trzeciego roku życia mówił tylko podstawowe wyrazy i rozwój mowy stał w miejscu. Robiliśmy co w naszej mocy – logopeda, terapia integracji sensorycznej, terapia metodą krakowską i chociaż rozumienie było dobre mowa nie postępowała. Wcześniej odmówiłam trzy nowenny pompejańskie z prośbą o jego zdrowie. W listopadzie zaczęłam nowennę razem z ojcem Adamem Szustakiem z prośbą o poprawę mowy. Już w trakcie odmawiania widać było postępy. Jest coraz lepiej, chociaż dalej nie idealnie. Synek mówi całe wyrazy, zdania, choć czasem niewyraźnie, ale się stara.
W tym czasie też z pomocą Matki Bożej znaleźliśmy przedszkole, do którego go zapisaliśmy. Nie brałam pod uwagę przedszkola publicznego, dlatego, że nie wyobrażałam sobie, żeby moje dziecko dało sobie radę w miejscu, gdzie jest jedna pani i kilkanaście dzieci. Trafiliśmy do miejsca, gdzie są cztery panie i kilkanaście dzieci. Niestety, choć pani może poświęcić mu więcej uwagi to nadal przeraża go liczba dzieci i adaptacja trwa już drugi miesiąc, ale jest coraz lepiej. Początki przedszkola były trudne i oprócz nowenny odmawiałam również razem z ojcem Szustakiem Litanię dominikańską, którą odmawia się we wszelkim utrapieniu (polecam zobaczyć na kanale Youtube). Ta wspaniała modlitwa też przyniosła owoce, bo choć synek nadal się trochę boi przedszkola, to już nie płacze i mówi, że chce iść. Lubi tam panie i twierdzi, że kocha jedną z dziewczynek 🙂 Dziękuję Matce Bożej z całego serca, że zaopiekowała się moim dzieckiem i mną, bo dla mnie też był to ciężki okres – żyję w nieustającym stresie od blisko dwóch lat, ze względu na zdrowie synka i jego rozwój. Synek miał zdiagnozowane różne choroby, brał leki, po odstawieniu których zaczął mówić – ogólnie nie jest łatwo. Nasze życie wygląda tak, że biegamy codziennie na inną terapię i robimy wszystko co w naszej mocy, żeby jego rozwój przebiegał prawidłowo i dzięki Bogu jest coraz lepiej. Dzięki temu doświadczeniu nauczyłam cieszyć się codziennością i doceniać taki rzeczy jak rodzina i zdrowie.
Wszystkich czytających proszę o krótką modlitwę w intencji mojego dziecka, bo właśnie zachorował na ospę i wszystkie zajęcia odwołaliśmy. Najbardziej się martwię o powrót do przedszkola, żeby po dwutygodniowej przerwie chciał iść z powrotem bez płaczu.
Matka Boża nikogo beż opieki nie zostawi.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "M: Prośba o dar mowy dla dziecka"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
enia
Gość

M wróci wróci chętnie do przedszkola , bo przecież ma tam swoją dziewczynkę . którą kocha. Życzę cierpliwości , wszystko będzie dobrze .Pomodlę się za Aniołka .
M jest Nowenna do Dzieciątka Koletańskiego , odmówcie , poprosić Dziecię Jezus .
Szczęść Boże

M.aria
Gość
M.aria

Dziękuję za wsparcie. Właśnie skończyłam odmawiać nowennę do dzieciątka kaletańskiego. ☺ z pewnością zacznę kolejną.

Anna
Gość

Ten sam problem mam z moim synkiem ale modlę się,uczymy i brniemy do przodu! Będzie dobrze,bo mamy przy sobie Maryję-kto jak kto,ale taka Matka u boku to zaszczyt i błogosławieństwo! Na pewno NAM pomoże.
Pozdrawiam

M.aria
Gość
M.aria

Na pewno. To najwspanialsza Matka.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.