Agnieszka: odczuwamy dobro i bezpieczeństwo, w bardzo trudnych sytuacjach

Czerpię radość z trudności, które pozwalają mi żyć coraz lepiej wyzbywając się egoizmu, dbając jeszcze lepiej o innych, szczególnie najbliższych mi- męża i córkę, i odczuwając dobro i bezpieczeństwo, w bardzo trudnych sytuacjach.
Przeczytaj całość

Ewa: Okazało się, że ten mężczyzna jest żonaty

Dziękuje Matko Najświętsza za modlitwę i ogromną łaskę.
Przeczytaj całość

Magda: Pomoc często przychodzi niepostrzeżenie

Dopadały nas czarne myśli i ogólnie był to trudny psychicznie czas. Modliłam się o poprawę tej sytuacji.
Przeczytaj całość

Asia: Dobry mąż

Witam wszystkich :) Postanowiłam w końcu podzielić się swoim doświadczeniem z Nowenną, chociaż ona jeszcze nie do końca się spełniła. Jakiś czas temu zaręczyłam się z chłopakiem i.. czułam się przerażona myślą, że już "muszę" wybrać tą osobę z którą spędzę całe życie, zaczęłam dostrzegać w nim tyle wad i chyba tak naprawdę podświadomie prowadzić do zerwania. Nie zerwaliśmy, w pewnym momencie po prostu wzięłam różaniec i zaczęłam odmawiać swoją pierwszą Nowennę.
Przeczytaj całość

Amanda: Nie zawiodłam się !

Smutek to ludzka rzecz, uczucie, ale właśnie w tych chwilach warto sobie przypominać te piękne słowa modlitwy.
Przeczytaj całość

M: Prośba o dar mowy dla dziecka

Witam wszystkich czytelników. Nowennę, już czwartą, odmawiałam w intencji mojego trzyletniego synka. Słabo mówił, praktycznie same końcówki wyrazów, ciężko było go zrozumieć. Cieszyliśmy się, że w ogóle mówi, bo do trzeciego roku życia mówił tylko podstawowe wyrazy i rozwój mowy stał w miejscu. Robiliśmy co w naszej mocy – logopeda, terapia integracji sensorycznej, terapia metodą krakowską i chociaż rozumienie było dobre mowa nie postępowała. Wcześniej odmówiłam trzy nowenny pompejańskie z prośbą o jego zdrowie. W listopadzie zaczęłam nowennę razem z ojcem Adamem Szustakiem z prośbą o poprawę mowy. Już w trakcie odmawiania widać było postępy. Jest coraz lepiej, chociaż dalej nie idealnie. Synek mówi całe wyrazy, zdania, choć czasem niewyraźnie, ale się stara.
W tym czasie też z pomocą Matki Bożej znaleźliśmy przedszkole, do którego go zapisaliśmy. Nie brałam pod uwagę przedszkola publicznego, dlatego, że nie wyobrażałam sobie, żeby moje dziecko dało sobie radę w miejscu, gdzie jest jedna pani i kilkanaście dzieci. Trafiliśmy do miejsca, gdzie są cztery panie i kilkanaście dzieci. Niestety, choć pani może poświęcić mu więcej uwagi to nadal przeraża go liczba dzieci i adaptacja trwa już drugi miesiąc, ale jest coraz lepiej. Początki przedszkola były trudne i oprócz nowenny odmawiałam również razem z ojcem Szustakiem Litanię dominikańską, którą odmawia się we wszelkim utrapieniu (polecam zobaczyć na kanale Youtube). Ta wspaniała modlitwa też przyniosła owoce, bo choć synek nadal się trochę boi przedszkola, to już nie płacze i mówi, że chce iść. Lubi tam panie i twierdzi, że kocha jedną z dziewczynek 🙂 Dziękuję Matce Bożej z całego serca, że zaopiekowała się moim dzieckiem i mną, bo dla mnie też był to ciężki okres – żyję w nieustającym stresie od blisko dwóch lat, ze względu na zdrowie synka i jego rozwój. Synek miał zdiagnozowane różne choroby, brał leki, po odstawieniu których zaczął mówić – ogólnie nie jest łatwo. Nasze życie wygląda tak, że biegamy codziennie na inną terapię i robimy wszystko co w naszej mocy, żeby jego rozwój przebiegał prawidłowo i dzięki Bogu jest coraz lepiej. Dzięki temu doświadczeniu nauczyłam cieszyć się codziennością i doceniać taki rzeczy jak rodzina i zdrowie.
Wszystkich czytających proszę o krótką modlitwę w intencji mojego dziecka, bo właśnie zachorował na ospę i wszystkie zajęcia odwołaliśmy. Najbardziej się martwię o powrót do przedszkola, żeby po dwutygodniowej przerwie chciał iść z powrotem bez płaczu.
Matka Boża nikogo beż opieki nie zostawi.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "M: Prośba o dar mowy dla dziecka"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
enia
Gość

M wróci wróci chętnie do przedszkola , bo przecież ma tam swoją dziewczynkę . którą kocha. Życzę cierpliwości , wszystko będzie dobrze .Pomodlę się za Aniołka .
M jest Nowenna do Dzieciątka Koletańskiego , odmówcie , poprosić Dziecię Jezus .
Szczęść Boże

M.aria
Gość
M.aria

Dziękuję za wsparcie. Właśnie skończyłam odmawiać nowennę do dzieciątka kaletańskiego. ☺ z pewnością zacznę kolejną.

Anna
Gość

Ten sam problem mam z moim synkiem ale modlę się,uczymy i brniemy do przodu! Będzie dobrze,bo mamy przy sobie Maryję-kto jak kto,ale taka Matka u boku to zaszczyt i błogosławieństwo! Na pewno NAM pomoże.
Pozdrawiam

M.aria
Gość
M.aria

Na pewno. To najwspanialsza Matka.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!