Renata: Modlitwa , która odmienia życie…

Z wielką radością pragnę złożyć świadectwo po zakończeniu czwartej nowenny pompejańskiej. Ta Modlitwa zmienia życie . Wszystkie łaski , cicho i cudownie objawiające się każdego dnia trudno ubrać w słowa. Z różańcem nie będę się już rozstawać. Otrzymałam wiele łask w trudnych sytuacjach,pokój i wiarę że Najświętsza Maryja Panna czuwa nad moim życiem i sprawami , które Jej powierzam. Moje intencje zostały wysłuchane .
Przeczytaj całość

Dorota: szkoła

Witam, moc łask uzyskanych za pośrednictwem Królowej Różańca tym razem dotyczył mojego syna. W tym roku skończył pierwszą klasę liceum. Jest typem bardzo zdolnego lenia.
Przeczytaj całość

Anna: Powrót do normalnego życia

Wróciło moje stare życie! Pełne szczęścia i optymizmu bez jakichkolwiek oznak złych myśli. Pokochałam modlitwę na różańcu, która działa naprawdę cuda! Święta Panienko dziękuję za wszystko!
Przeczytaj całość

Henryk: Maryja uratowała syna, który uległ wypadkowi jadąc samochodem

Ukochałem modlitwę różańcowa i do Maryi się zawsze uciekam. Ona nigdy nie zawodzi! I oto Pan Bóg przez Maryję dał mnie i całej rodzinie znak.
Przeczytaj całość

Iwona: Zaliczona matura ,zaliczony rok akademicki

Tam gdzie koncza sie nasze możliwosci zaczyna się Łaska Boża wiec warto wziaść do ręki różaniec i oddąć nasze sprawy Matce Bożej.
Przeczytaj całość

Hanna: Ona jest przy nas

Szczęść Boże !
Chciałabym ponownie złożyć swoje świadectwo,gdyż z Nowenną Pompejańską nie rozstaję się juz od pażdziernika 2015 roku.Dużo bym musiała pisać ile łask otrzymałam ja i moja rodzina,jak kolosalnie zmieniło się moje życie.Jestem taka szczęśliwa,ponieważ modląc się mam ten właśnie przez wszystkich potwierdzający spokój serca.Jestem optymistycznie nastawiona na życie.Wiem to i wręcz jestem pewna,że Matula jest przy mnie i mojej rodzinie.Ona nigdy zadnego z nas nie opuszcza.Jak tylko sięgamy po Różaniec Ona juz przy nas jest.Nie ma takiej sprawy,prośby której by nie spełniła,zalatwiła.Wiem z doświadczenia,że co niektórzy muszą troche czasu poczekać na spełnienie swoich próśb,niektórym to spełnia się po krótkim czasie,to wszystko zależy od Pana Boga.Nic nie dzieje sie bez przyczyny.Dawniej nie miałam takiej potrzeby żeby czytać pisma,książki religijne,tak teraz chłone je,dużo czytam o Matce Bożej i są to prześliczne,przecudownie nasycone teksty o Niej.Bardzo dużo można się od nich dowiedzieć i przemienić swoje życie duchowe.Namawiam każdego: weź Różaniec i odmawiaj a sam, sama dowiesz się i przekonasz się co się stanie z twoim życiem .Jeśli będziesz z miłością,szczerością odmawiać,tylko czekaj a sam się zdziwisz. Ja sama jestem ewidentnym przykładem, że gdy usłyszałam od koleżanki o Nowennie ,moja odpowiedż > Nigdy nie dam rady odmówić 3 Różańców dziennie >> Dzisiaj juz odmawiam BEZ PRZERWY 14 Nowennę, i daj Boże, nie mam zamiaru przerwać. Chwalmy Pana i Matke Bożą.
Szczęść Boże wszystkim.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Hanna: Ona jest przy nas"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bogumila
Gość
Bogumila

Nie podoba mi sie slowo Matula w odniesieniu do Matki Bozej to zakrawa na brak szacunku, ze swiadectwa tego nie widac, ale takie sformuowanie jest nie na miejscu

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!