Janina: O szczęśliwą operację i cud powrotu do zdrowia

Nowenna odmawiana od 1 dnia nowego roku była moją 5 nowenną. Intencja jak w tytule. Ta modlitwa przynosiła efekty z każdym dniem jej odmawiania. Syn miał mieć kolejną operację w póżniejszym terminie, jednak została przyspieszona /przypadek?/, operacja bardzo poważna /usunięcie jelita grubego/ przebiegła bez najmniejszych komplikacji.
Read More

Agnieszka: Matka Boża ciągle pokazuje mi którą drogą kroczyć

Chciałam podziękować Matce Bożej i zaświadczyć o łaskach płynących z odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Od pewnego czasu źle układało się w moim małżeństwie, brak zrozumienia , wspólnych zainteresowań. Każdy wolny czas, o ile ma się go jak ma się małe dzieci, spędzaliśmy osobno. W końcu tak się od siebie oddaliliśmy, że...
Read More

Grażyna: wewnętrzny spokój

Szczesc Boze,to moje pierwsze swiadectwo.Nowenne zaczelam odmawiać od kwietnia,w intencji moich dzieci,i nadal odmawiam.Moje prośby jeszcze nie zostały wysłuchane.ale Ja uzyskałam spokoj,wieksze skupienie na modlitwie.
Read More

Ania: ciągle trwam i ufam…

Pierwszą NP rozpoczęłam w październiku zeszłego roku,ale w ostatnich dniach przerwałam.Dziś jest mój 3dzien części dziękczynnej w tej samej intencji. Różaniec nie sprawia mi trudności ,czasem nawet nie wiem kiedy a juz kończę :)Modlę się w sprawie której sama nie dam rady podolac.Uwikłałam się w ogromne problemy finansowe,przez wlasna bezmyślność...
Read More

Katarzyna: właśnie DZIĘKI TEMU RÓŻAŃCOWI ŻYJESZ!

Nagle zrobiło się zamieszanie, nagle pojawili się ludzie, żeby mi pomóc. Nie wiem jak, nie wiem skąd. Gdy mój mąż przyjechał na miejsc wypadku było już po wszystkim, auto stało na lawecie, po wypadku prawie nie było śladu.
Read More

E.A.: Kolejne świadectwa

Szczęść Boże. mają drugą N.P.odmowiłam w październiku 2016 roku.Czułam dużą opiekę Matki Boskiej.Myślę że laski spływają na moją rodzinę przez cały czas.Gdy K onczylam te nowennę, zastanawiałam się czy rozpocząć kolejną za dusze w czyśćcu. Wtedy napłynęło masa myśli,z których wynikało,źe to będzie zbyt męczące,niepotrzebne itd.Były tak sugestywne zeomyslalam racja i wtedy naplynela ostatnia myśl a moźe ktoś potrzebuje Twojej pomocy.To mnie przekonało i od poniedziałku zaczęłam odmawiać.W niedzielę chodziła za mną myśl żeby już rozpocząć,ale nie posluchalam.Od samego początku zaczęło się coś niedobrego ze mną dziać.Podejrzane bóle,duszenie gdy tylko rozpoczynała nowennę,potem doszedł duży ból szyji. Pomyślałam że to kręgosłup szyjny.Byłam parę razy u lekarza .Brałam silne tabletki ,które nie pomagały.Lekarz proponował szpital ale nie chciałam,zapisałam się do ortopedy.Byłam zrozpaczona.Pomyślałam że jeśli to ma związek z N.P.to minie w części dzienkczynnej.Niestety było gorzej ,ból rozszedl się na ręce.W drugiej części Nowenny nagłe zostałam od tego uwolniona.Wszystko zniknęło. Potem gdy zastanawiałam się czy to mi sie faktycznie przytrafiło,nagle wszystko wróciło,ale tym razem trwało chwilę. Nigdy już nie watpiłam w to co mnie spotkało.Gdy skończyłam N.P..we śnie usłyszałam Bóg Cię kocha.Gdybym rozpoczęła nowennę w niedzielę skończyła bym odmawiać 8 grudnia w dzień w którym przypada godz.łaski,a tak skończyłam ją dzień później. Dostałam dużo łask po tej modlitwie.Po czwartej nowennie w intencji mojego uzdrowienia wewnętrznego,przypomniały mi sie stare zdarzenia, które teraz odebrałam jako grzechy.Wyspowiadalam się z tego.Po piątej nowennie w intencji mojej mamy o jej zdrowie znalazłam lekarza który jejnpomogl.Ja jednak miałam w trakcie odmawiania problemy skórne.Teraz rozpoczęłam kolejną nowennę.Pomimo trudności jakie napotkalam zachęcam do odmawiania bo M.B.I Pan Jezus dzięki modlitwie mogą w nas coś zmienić i dużo możemy otrzymać.Niech łaska Pana Boga będzie z Wami.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?