Judyta i Nina: Bez modlitwy chyba byśmy zwariowały.

Dziękujemy Królowo Różańca Świętego, Kochamy Cię i dziękujemy za wszystko co dla nas robisz. Maryjo jestem przy Tobie, pamiętam, czuwam.
Read More

Ewa: Ratowanie małżeństwa

Modliłam sie w intencji męza i o pomoc w rozwiązaniu problemów finansowych gdyż maż zostawił mnie z dwójką dzieci dla kochanki i narobił wielkich długów.
Read More

Agnieszka: ” Szukajcie a znajdziecie, Drogą jestem Ja…”

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Najświętsza Maria Panna!! Długo zastanawiałam się , czy dodać/napisać to świadectwo ale postanowiłam, że również podzielę się doświadczeniem, gdyż jak sama zaczynałam wiele Waszych świadectw przeglądałam i czytałam, co skłoniło mnie do rozpoczęcia najpierw pierwszej, następnie drugiej0już ukończonej Nowennie Pompejańskiej, a obecnie już trzeciej.Przeczytaj...
Read More

Janusz: Uratowane małżeństwa

Trafiłem do Pana Boga przez WIELKI kryzys małżeński przez jaki przechodziliśmy z Żoną i całą naszą rodziną. Żona wyprowadziła się z domu, zabrała synów, świat wybuchł i totalnie legł w gruzach. Do tego co bym nie robił wszystko powodowało, że było jeszcze gorzej... Kiedy wydało się, że wszystko już stracone, na drodze spotkałem Pana Boga, a On rękami Matki Najświętszej Niepokalanej włożył mi do ręki Różaniec, a potem Nowennę Pompejańską. Nasza droga dalej i do tego coraz stromiej i szybciej prowadziła ku otchłani ale ja uporczywie trzymałem się Różańca i Nowenny.
Read More

Barbara: Dziś Kubuś jest zdrowy

Otrzymałam telefoniczną wiadomość, że mój 16-miesięczny wnuk Kubuś, ma guza na wątrobie wielkości 7 cm. Diagnoza po tomografii i operacyjnej biopsji wykazała hepatoblastomę, rzadki u dzieci nowotwór. Najpierw była rozpacz i płacz. 07 lipca, pojawiła się myśl: „Nic bez Boga nie zrobisz, płaczem nie pomożesz”.Przeczytaj Barbara: Dziś Kubuś jest zdrowy
Read More

S: Powrót do modlitwy i Pana Boga

Zawsze mało się modliłem, taki tam paciorek na wszelki wypadek raz w tygodniu. wyjechałem za granice i tutaj po jakimś czasie zacząłem odmawiać- klepać coś od czasu do czasu. Ale rzadko. Do czasu gdy miałem sen. Miałem już wcześniej sny ze „złym” ale tym razem śniło mi się ze mnie opętuje. Postanowiłem odmówić Ojcze nasz gdyż wiedziałem podświadomie ze mnie to uratuje. Zacząłem mówić „Ojcze nasz…” Pamietam ze nie byłem w stanie ruszyć wargami żeby odmówić „…święć się imię twoje..” było bardzo ciężko i zły się wściekał gdy próbowałem to zrobić. Pomyślałem wtedy „Jezu, pomóż..” i wtedy dokończyłem modlitwę. Zły we śnie zostawił mnie w spokoju a ja obudziłem się cały zlany potem, trzęsący się i odmawiający na przemian Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo. Wtedy postanowiłem odmówić 1 nowennę o powrót do Pana Boga. Było ciężko, czasami zasypiałem prawie na klęczkach, wtedy chodziłem i omawiałem i tak na przemian. Skończyłem. Uspokoiłem się. Przestałem złe śnić. Po odmówieniu nowenny ( miałem odmówić i koniec) zaczęło mi brakować modlitwy codziennej. I tak zacząłem się modlić codziennie. To jest świadectwo mojej nowenny nr 1.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "S: Powrót do modlitwy i Pana Boga"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krystyna
Gość
Krystyna

Postaraj się odmówić NP nr 2 ,,,na pewno nie pożałujesz a wprost przeciwnie.

enia
Gość
Nie przestawaj na jednej NP . Moja koleżanka dość długo nie była u spowiedzi , lata .Zaczęła czytać książkę O.Pio i zaczęły jej się śnić księża że spowiadają . Powiedziałam jej że ma iść do spowiedzi , to się odgryzła mi co ja z tą spowiedzią wyskakuję . Przyśniły jej się Hostie na ołtarzu i promienie szły z nich , mówię do niej do spowiedzi , poszła .Spowiednik pytał się co się stało że przyszła po takiej przerwie , opowiedziała o o.Pio Też znajomą z ławki do konfesjonału zaprowadził o.Pio ,też bardzo długo nie była u spowiedzi Jak ten Święty… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?