S: Powrót do modlitwy i Pana Boga

Zawsze mało się modliłem, taki tam paciorek na wszelki wypadek raz w tygodniu. wyjechałem za granice i tutaj po jakimś czasie zacząłem odmawiać- klepać coś od czasu do czasu. Ale rzadko. Do czasu gdy miałem sen. Miałem już wcześniej sny ze „złym” ale tym razem śniło mi się ze mnie opętuje. Postanowiłem odmówić Ojcze nasz gdyż wiedziałem podświadomie ze mnie to uratuje. Zacząłem mówić „Ojcze nasz…” Pamietam ze nie byłem w stanie ruszyć wargami żeby odmówić „…święć się imię twoje..” było bardzo ciężko i zły się wściekał gdy próbowałem to zrobić. Pomyślałem wtedy „Jezu, pomóż..” i wtedy dokończyłem modlitwę. Zły we śnie zostawił mnie w spokoju a ja obudziłem się cały zlany potem, trzęsący się i odmawiający na przemian Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo. Wtedy postanowiłem odmówić 1 nowennę o powrót do Pana Boga. Było ciężko, czasami zasypiałem prawie na klęczkach, wtedy chodziłem i omawiałem i tak na przemian. Skończyłem. Uspokoiłem się. Przestałem złe śnić. Po odmówieniu nowenny ( miałem odmówić i koniec) zaczęło mi brakować modlitwy codziennej. I tak zacząłem się modlić codziennie. To jest świadectwo mojej nowenny nr 1.

Elzbieta: Ta Modlitwa działa cuda

Elżbieta odmawiam już 4 nowennę ta modlitwa zaprowadziła mnie do spowiedzi po 26 latach bez tej modlitwy nie byłoby to możliwe byłam bardzo daleko od Koscioła jestem wyciszona spokojniejsza od samego początku wiedziałam że wszystkie moje prośby zostaną wysłuchane teraz modlę się za dusze w czyśćcu cierpiące mam nadzieję że pomogę kilku duszą do usłyszenia z Panem Bogiem
Przeczytaj

Mocny Wiarą: Zaskoczony mocą nowenny pompejańskiej

Szczesc Boze Wszystkim czytajacym moje swiadectwo. Chcialem sie podzielic moimi laskami otrzymanymi dzieki NP. Modlitwe zaczalem odmawiac 16 lipca w intencji : uniewaznienia umowy kredytowej. Uwolnienia naszej rodziny od lichwy ale na otrzymanie tej prosby musze jeszcze poczekac,sprawy w sadzie sa w toku. Chcialem natomiast podzielic sie duza iloscia innych lask otrzymanych od Naszej Najukochanszej Mamy!
Przeczytaj

Violetta: rozszerzanie czci Dziewicy Różańca Świętego

Jeżeli ktoś ma wątpliwości czy podoła, mówię: nie lękajcie się gdy tylko zaczniecie otrzymacie siłę i wytrwałość, a z każdym dniem coraz więcej radości z jej odmawiania
Przeczytaj

Angelika: Nie wierzcie w te wszystkie bzdety, które mówi do was diabeł

Nie wierzcie w te wszystkie bzdety, które mówi do was diabeł, wiedzcie, że on się tylko boi, boi się, że zwrócicie się do Boga, że pójdziecie drogą Jezusa i Maryi, że weźmiecie na siebie swój krzyż.
Przeczytaj

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
eniaKrystyna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Krystyna
Gość
Krystyna

Postaraj się odmówić NP nr 2 ,,,na pewno nie pożałujesz a wprost przeciwnie.

enia
Gość
enia

Nie przestawaj na jednej NP . Moja koleżanka dość długo nie była u spowiedzi , lata .Zaczęła czytać książkę O.Pio i zaczęły jej się śnić księża że spowiadają . Powiedziałam jej że ma iść do spowiedzi , to się odgryzła mi co ja z tą spowiedzią wyskakuję . Przyśniły jej się Hostie na ołtarzu i promienie szły z nich , mówię do niej do spowiedzi , poszła .Spowiednik pytał się co się stało że przyszła po takiej przerwie , opowiedziała o o.Pio Też znajomą z ławki do konfesjonału zaprowadził o.Pio ,też bardzo długo nie była u spowiedzi Jak ten Święty… Czytaj więcej »