Martyna: Uzdrowienie

nadal wierzyłam ze zostanę wysłuchana
Read More

M: Kochani, modlitwa ta naprawdę czyni cuda.

Kochani, modlitwa ta naprawdę czyni cuda. Odmówiłam 14 dni, a Najcudowniejsza Matka Nasza Pompejańska zrobiła rewolucję w moim życiu. Kilka dni, a ja jestem całkiem nową osobą, zakochałam się w tej modlitwie, otrzymałam łaskę orwarcia oczu na całe moje grzeszne życie, spojrzałam co ja najlepszego przez swoje życie narobiłam, uwolnilam się z ciężkiego grzechu, zerwałam niesakramentalny związek, zrozumiałam jak wiele krzywdy innym zrobiłam.
Read More

Kasia: Postanowiłam odmawiać codziennie nowennę pompejańską

Najpierw za namowa koleżanki dalam na msze za łaske nawrócenia tych którzy robili wszystko żeby mi utrudnić zycie. A potem dorastałam do decyzji żeby jednak oddac to wszystko w rece Maryji
Read More

Zdana sesja egzaminacyjna

Nie wiem co by ze mną było gdyby nie pomoc Matki Boskiej bez niej na pewno by się to nie udało. Sesja była ciężka, czasem brakowało mi sił zasypiałam z notatkami, myślałam że już nie dam rady. Ale kolejne nowenny do Naszej Mateńki sprawiły, że jakoś się udało i cieszę...
Read More

Czcicielka: nadzieja

Zrozumialam jak wiele bledow popełniałam. Jakim zlym bylam człowiekiem. Chce się zmienic
Read More

Anna: Mąż otrzymał pracę

Całkiem nieoczekiwanie mój mąż stracił pracę. To był szok dla naszej rodziny, utrata poczucia bezpieczeństwa… Jako że od 2 lat z przerwami odmawiam Nowennę pompejańską, wiedziałam, co zrobić. Matka Boża w przeszłości już mnie wysłuchiwała, byłam pewna, że i tym razem nie odmówi pomocy. Po zakończeniu nowenny pojawiła się bardzo interesująca oferta pracy, proces rekrutacyjny był jednak trudny i długo trwał. Moja i męża cierpliwość oraz zaufanie w Bożą pomoc zostały wystawione na próbę… W końcu zaczęłam dziękować Bogu za tę pracę, choć nie wiedziałam, jak się wszystko zakończy. I przed samymi świętami – cud!!! Mąż otrzymał tę pracę i zaczyna z początkiem roku. Dziękuję Ci Matko Boża Pompejańska!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Anna: Mąż otrzymał pracę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Chwała Panu:)

Obrazki z nowenną pompejańską?