Małgorzata: Modlitwa matki

Jestem żoną i matką pięciorga dzieci. Pierwszą nowennę odmówiłam w intencji ratowania mojej rodziny.Z początku nie mówiłam tego mężowi, ale po jakimś czasie opowiedział mi, że dzieją się rzeczy, których nie rozumie. Musiałam się przyznać. Najbardziej był wstrząśnięty sytuacją, która miała miejsce w Krakowie. Przeczytaj Małgorzata: Modlitwa matki
Read More

Ojciec: Jest dobrze i wierzę, że nie będzie nawrotu choroby

Modliłem się w intencji mojej chorej na anoreksję Córki. Trwało trochę, dłużej niż nowenna ale zostałem wysłuchany. Lekarze ani psychologowie nie potrafili pomóc. Jest dobrze i wierzę, że nie będzie nawrotu choroby.
Read More

A: Wiem że się uda!

Na nowennę natknęłam się w internecie ok 4 lata temu czytając świadectwa odmawiających. czytałam je trochę z ciekawości i trochę z niedowierzaniem. Nigdy nie myślałam ze sięgnę po różaniec i zacznę ja odmawiać ; bo jak ja znajdę tyle wolnego czasu w ciągu dnia , myślałam ..niemożliwe a jednak ..
Read More

Joanna: Pomoc w wyborze

Matka Boska wysłuchała mojej modlitwy i teraz już jestem pewna swoich uczuć i tego ze jest to odpowiedni chłopak dla mnie.
Read More

Alicja: modląc się zyskuje się spokój i radość ducha

dzisiaj skończyłam nowennę i już myślę o rozpoczęciu drugiej mam tyle intencji. moja prośba została wysłuchana, modląc się zyskuje się spokój i radość ducha, polecam każdemu odmawiajcie różaniec to nie jest takie trudne!!! Matka Boża tak pokieruje że na wszystko znajdzie się czas a ile rozwiąże trudnych dla człowieka codziennych...
Read More

Życzenia dla Ciebie na Boże Narodzenie

Naszym drogim Czytelnikom składamy najserdeczniejsze życzenia, w tym szczególnie osobistego spotkania z żywym Jezusem! Czas świąt Bożego Narodzenia jest ku temu doskonałą okazją. Nie zapomnijmy o Tym, który jest najważniejszy!

No i oczywiście… WYTRWAŁOŚCI w modlitwie nowenną pompejańską! 🙂

Marek Woś z redakcją Królowej Różańca Świętego i o. Krzysztof Piskorz OCD

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Życzenia dla Ciebie na Boże Narodzenie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ufająca
Gość
Ufająca

Dziękuję! 🙂 Panu, Panie Marku, o. Krzysztofowi Piskorzowi oraz całej redakcji Królowej Różańca Świętego – zdrowych, wesołych, ciepłych i pełnych Bożych Łask Świąt Bożego Narodzenia! Szczęść Boże! Z Panem Bogiem! 🙂

enia
Gość

Całej redakcji Królowej Różańca Świętego , wszystkim Apostołom Różańca Świętego życzę zdrowych,spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia .Szczęść Boże !

sylwa
Gość

Dziekuje Panu Markowi i calej redakcji , zycze wesolych Swiat ,wszystkiego co najlepsze.Szczesc Boze,

Gosia
Gość

Dziękuję, że jesteście. Radosnych Świąt wszystkim

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Ja tez dziekuje panu Markowi wszystkiego dobrego dalszych sukcesow!!

Obrazki z nowenną pompejańską?