Kasia: Maryja odmieniła mnie duchowo

Kilka dni temu ukończyłam swoją 1. nowennę pompejańską. Prosiłam Maryję o pomoc w kłopotach i problemach finansowych, które dopadły moją rodzinę. Prosiłam o łaskę pozyskania środków na spłatę zobowiązań finansowych i stabilizację finansową.Przeczytaj Kasia: Maryja odmieniła mnie duchowo
Read More

Anna: Dzidziuś: wysłuchana prośba

Pierwsza... To była moja pierwsza nowenna w życiu. Odmawiałam ją przez wielki post 2014 i zakończyłam 27 kwietnia, w Święto Miłosierdzia. Intencją była prośba o poczęcie i urodzenie zdrowego dziecka.Przeczytaj Anna: Dzidziuś: wysłuchana prośba
Read More

Upragnione dziecko

Oto świadectwo Kasi, które zostawiła dziś w komentarzach:  Ja o nowennie dowiedziałam się od koleżanki z pracy. Mieliśmy wtedy problemy żeby zostać rodzicami. Lekarze nie dawali nam praktycznie żadnych szans i wtedy to się stało :) W dniu którym zaczynałam odnawiać część dziękczynną okazało się, że jestem w trzecim tygodniu...
Read More

Anna: wysłuchane prośby

W lipcu po raz pierwszy zaczełam odmawiac Nowennę pompejańska.Modliłam się w intencji syna,który zmieniał szkołe. Prosiłam Maryję o to, aby syn znalazł przyjaciół.
Read More

Marzena: Spokój serca

Nie zrazajcie się przeszkodami i watpliwościami,bo to wszystko jest dziełem Szatana po to bysmy przerwali modlitwe.
Read More

Wierząca: Za grzeszników i za dusze w czyśćcu cierpiące

Szczęść Boże! Nowenna Pompejańska towarzyszy mi od 2 lat. Dziś jestem w trakcie odmawiania 16. Nowenny, którą kończę 24 grudnia. Dziś chciałabym się z Wami podzielić świadectwem z trzech Nowenn. Dwie z nich były za dusze w czyśćcu cierpiące. Po odmówieniu pierwszej Nowenny za dusze czyśćcowe, w 54. dniu Nowenny przyśniła mi się twarz starszej kobiety, staruszki w krótkich, siwym włosach, bardzo uśmiechniętej. Wierzę, że moja modlitwa pomogła, że zostałam wysłuchana, że staruszka ze snu to duszyczka, która dostąpiła Nieba. Chwała Panu! Po odmówieniu drugiej Nowenny za dusze w czyśćcu cierpiące nic podobnego się nie wydarzyło, ale wierzę, że moja modlitwa pomogła duszyczkom, Pan Bóg wie, w jakim stopniu. Jedną z Nowenn postanowiłam odmówić w intencji, którą wybierze Matka Boża. Gdy na modlitwie zapytałam Matkę Bożą o intencję, w której pragnęłaby, abym się pomodliła, usłyszałam w myślach słowa: „za grzeszników”. Gdy zastanawiałam się nad intencją Nowenny to wciąż z tyłu głowy miałam te słowa, do tego gdzieś na słowo „grzesznik” ciągle trafiałam. W tym czasie w wpadła w moje ręce maleńka książeczka o Matce Bożej Fatimskiej. W książeczce tej słowo „grzesznik” pojawiło się kilkakrotnie. W dzień przed rozpoczęciem tej Nowenny, i jednocześnie w dniu zakończenia wcześniejszej Nowenny (kończę Nowennę i zaczynam kolejną, a nawet i odmawiam dwie w tym samym czasie), poprosiłam Matkę Bożą, aby wskazała mi konkretnie intencję i jeśli jest to intencja za grzeszników, to za jakich grzeszników ja mam się modlić? Mój sposób na rozważanie tajemnic Różańca polega na tym, że wyszukuję w Internecie rozważań i podczas modlitwy czytam te „przypadkowe” rozważania. W tym dniu też tak uczyniłam. W jednej z tajemnic było zdanie: „Czy ja się modlę za grzeszników? Maryjo, Matko moja, polecam Ci zwłaszcza grzeszników zatwardziałych”. Była to dla mnie konkretna odpowiedź. Nowennę odmówiłam. Wierzę, że uradowała ona Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny i Ona wie najlepiej, komu ta modlitwa była potrzebna.

Jest to moje pierwsze świadectwo i na pewno nie ostatnie. Matko Boża, dziękuję Ci za wszystkie łaski, które dla mnie wyprosiłaś u Syna Twego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa. Dziękuję Dobry Boże za łaski, których jeszcze nie otrzymałam, ale wierzę, że zostałam już wysłuchana i z całego swego serca już dziś za te łaski Ci dziękuję. Bądź uwielbiony Dobry Boże teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.

Pragnę Wam wszystkim podziękować za Wasze świadectwa, które pokazują cuda Pana Boga, cuda wymodlone na Różańcu. Budzą one wiarę, a przez wiarę zostajemy wysłuchani. Pragnę podziękować tym wszystkim, którzy pracują nad stroną Nowenny Pompejańskiej. To właśnie dzięki tej stronie dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej. Ogromne Bóg zapłać!

Módlmy się, bo „Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych” (Łk 1,37). Jeśli to, o co prosimy, jest na stronach Pisma Świętego, to jest to zgodne z Wolą Bożą. Słowo Boże jest aktualne dziś tak samo jak 2000 lat temu. Bóg jest Bogiem Żywym! „Wszystko, o co w modlitwie prosicie, stanie się wam, tylko wierzcie, że otrzymacie” (Mk 11,24). Takiej modlitwy – gorliwej, wytrwałej modlitwy sprawiedliwego Wam życzę! Z Panem Bogiem!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Wierząca: Za grzeszników i za dusze w czyśćcu cierpiące"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Asia
Gość

Dziekuje za swiadectwo. Podziwiam.
Niech Pan Bog Ci blohoslawi.
Amen

Ewa D.
Gość
Ewa D.

JA RÓWNIEŻ, SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ!!!!

Ewa
Gość

Dziękuję Ci za Twoje świadectwo. Szczęść Boże!

Marek
Gość

Piękne świadectwo. Dziękuję. Szczęść Boże.

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Szczęść Boże! Piękne świadectwo wskazujące na niezwykłą dojrzałość wiary. To jest wyrazem miłosierdzia, kiedy dajesz coś z siebie innym, kiedy modlisz się za innych nie oczekując nic w zamian. Ten, Który widzi w ukryciu, odda tobie. Z Panem Bogiem. Pozdrawiam.

Ana
Gość

Po raz drugi modlę się za Dusze w czyśćcu cierpiące. Na początku, kilka dni po rozpoczęciu NP w tej intencji przyśniła mi się mała dziewczynka, którą uratowałam z wody. Myślę, że to była ta duszyczka, która dostąpiła łaski nieba.
Więcej podobnych snów nie miałam.
Może kiedyś się odważę aby dać Świadectwo od początku odmawiania Nowenn Pompejańskich, czyli od roku 2012.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.