Monika: dar macierzyństwa

Chciałabym podzielić się świadectwem cudu jaki otrzymaliśmy z mężem w czasie odmawiania nowenny pompejańskiej. Od czterech lat staraliśmy się bezskutecznie o dziecko, w tym cza­sie odwiedziliśmy trzech specjalistów i żaden z nich nie dał nam nawet cienia nadziei na naturalne poczęcie. W kwietniu tego roku zostaliśmy skierowani do kliniki leczenia...
Read More

Anonim: Wszystko będzie dobrze

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus I Maryja Panna. Odmowilam juz kilka nowenn, jesli dobrze pamietam to wlasnie skonczylam osma. Jedna z nich nie zostala jeszcze wysluchana ale wierze, Ze bedzie w odpowiednim czasie. Moja ostatnia nowenne odmawialam za naprawe moich relacji z chlopakiem. Podczas jej odmawiania wydarzylo sie wiele rzeczy, zlych rzeczy w naszej relacji.
Read More

Tomasz: Nowenna

Swoją nowennę rozpocząłem w środę popielcową. Zauważyłem w trakcie odmawiania, że każdego dnia atmosfera w moim domu się zmienia na lepszą, łagodniejszą. Dzięki nowennie odkryłem jak bardzo brak mi pokory, jak chcę wszystko zmienić bez wysiłku i według mojego planu oraz że nie wystarczy jedna nowenna aby każdego dnia stawać...
Read More

Ania: Zdany egzamin

W styczniu 2017 roku miałam do napisania egzamin zawodowy kończący technikum. Bardzo się go obawiałam, ponieważ wiedziałam, że nie umiem na tyle dobrze by go zdać. Nauczyciele mówili do mnie i innych z mojej klasy, że jest on bardzo trudny, że nie będziemy mieli szans na odpisanie od kogoś czegokolwiek....
Read More

Kinga: Modlitwa o pieniądze

Chciałabym złożyć swoje pierwsze świadectwo o Nowennie Pompejańskiej. Odkryłam ją poprzez internet i tak za mną chodziła przez jakiś czas. Podjęłam walkę od 1 stycznia tego roku. Modliłam się w intencji pieniędzy (chciałabym mieć w końcu swoje własne mieszkanie)Matka Boża po części spełniła moją prośbę bo zamiast łatwych pieniędzy otrzymałam przez czas odmawiania Nowenny tyle nadgodzin w pracy, że za 2 miesiące wzięłam podwójne pensje :-)
Read More

Angelika: Problemy z tarczycą

W skrócie przez moje problemy, agresję, egoizm moje małżeństwo wisiało na włosku. W międzyczasie okazało się, że mam chorą tarczycę. W bardzo krótkim czasie dostałam leki, zorganizowałam sobie psychoterapię. Cały czas modliłam się o moje uzdrowienie psychiczne, fizyczne i duchowe. Minęły 3 miesiące. Nowennę pompejańską skończyłam dawno temu, działy się cuda, z dnia na dzień udało mi się znaleźć lekarza, dobrą pomoc psych. i wsparcie wielu bliskich ludzi. Kilka dni temu dowiedziałam się, że tarczyca się unormowała. Czuję się znacznie lepiej i zauważa to też mąż. Cały czas ufałam i ufam. Wiem, że wiele osób mówi, że tarczyca się zmienia, dlatego za 3 miesiące mam kolejną kontrolę, jednak na razie w bardzo szybkim czasie wyzdrowiałam.
Zauważyłam u siebie ogromny spokój, zrozumienie wielu spraw, często słyszałam wewnętrzny głos, który podpowiadał mi, co dobrego mogę zrobić i co może mi pomóc.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?