Anna: Od pierwszego listopada rozpoczęłam Nowennę za dusze w czyśćcu cierpiące

Odmawiam Nowennę Pompejańską już od pięciu lat. Pierwszy raz dowiedziałam się o niej przeglądając internet, natychmiast tego dnia zaczęłam ją odmawiać.
Read More

Wiola: Znaki od Boga

Powiedziałam, żeby Bóg wziął mnie całą taką jaką jestem i poprowadził wedle Swojej świętej woli. Cały czas czekam na to, aż Bóg postawi na mojej drodze odpowiedniego człowieka, który będzie mnie szanował i dochowa ze mną czystości przedmałżeńskiej, na czym najbardziej mi zależy w związku, o czym też obiecałam Bogu modlitwą RCS.
Read More

Marta: Łaska potomstwa

Od dwóch lat staraliśmy się z mężem o potomstwo. 21.06. Maryja zesłała  na nas łaskę , o którą modliłam się Nowennami od około roku... nie ukrywam ze w ostatnim miesiącu udało mi się przekonać męża do odmawiania Różańca.
Read More

Karolina: pomoc w trudnościach

Bardzo się cieszę, że mogę podzielić się z Wami moim świadectwem. Nowennę zaczęłam odmawiać następnego dnia po tym, gdy przeczytałam o niej po raz pierwszy. Nie zraziła mnie ilość części różańca świętego do odmawiania w ciągu jednego dnia. Czując niedosyt, czasami odmawiam jeszcze części światła. Jeżeli myślisz, że to nie...
Read More

Maria: w sprawie pracy

Pragnę złożyć świadectwo i podziękować Matce Najświętszej za wysłuchanie mojej modlitwy.To juz trzecia moja Nowenna i za każdym razem proszę o pracę dla mojego męża. Zawsze ją otrzymuje. Dziękuję z całego serca!
Read More

J. – LIST: Konkretne znaki i widoczne sygnały

Od marca ubiegłego roku do początku maja odmawiałam Nowennę Pompejańską w intencji bardzo trudnej. Trudnej pod każdym względem. Nie zostałam wysłuchana, odmawiając nowennę z każdym dniem wiedziałam, że nie powinnam jej odmawiać w tej intencji, że powinnam prosić o inne rozwiązanie, ale uparłam się bo sądziłam, że przecież to taki szczytny cel… Drugą nowennę zaczęłam z jednym dniem przerwy od pierwszej. Intencja myślę, że została wysłuchana, zaraz po ukończeniu nowenny i trakcie samym jej trwania otrzymywałam konkretne znaki i widoczne sygnały, gdzie nie było już miejsca na wątpliwości jak powinnam postępować i jaki kurs w życiu obrać, a raczej jakiego na pewno nie obierać.
W środę zamierzam zacząć kolejną, trzecią nowennę z o.Szustakiem. Szczęść Boże i dziękuję Ci Matko Najświętsza za tę pomoc.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?