Wioletta: Bez szans na chemioterapię

Witam, pragnę złożyć świadectwo uzdrowienia mojej siostry z nowotworu złośliwego tarczycy, za którą odmawiałam nowennę pompejańską. Modlitwę rozpoczęłam 30 października 2017 r. dokładnie w dzień pójścia mojej siostry do szpitala na operację usunięcia tarczycy. Ta straszna wiadomość o nowotworze spadła na nas już latem,wiele badań, biopsja, która potwierdziła obecność wielu guzów będących nowotworem złośliwym.
Read More

Aleksandra: Z Matką Boską na prawo jazdy

Podchodziłam sceptycznie do modlitw i cudów. Jeśli już myślałam - "istnieją" to dodawałam w myślach, że mnie nigdy się nie uda. Na swoje prawo jazdy wybrałam się późno. Odbywały się one po reformie, nowe testy typu: średnica nalepki kontrolnej na szybie, długość drążka dźwigni biegów itp. Uczyłam się dużo, ale...
Read More

Gabriela: Nowenna… ot tak sobie

Dziś pragnę podzielić się kolejnym świadectwem po odprawieniu nowenny pompejańskiej, której nawet nie miałam w planie. Zdecydowałam się w ostatniej chwili, a to ze względu na datę - 8.09, czyli we wspomnienie Królowej Różańca św. Tym bardziej nie zrezygnowałam z nabożeństwa, gdy po odliczaniu 27 dni - okazało się, iż pierwszy dzień części dziękczynnej trafi akurat w dniu wspomnienia bł. Bartollo Longa oraz św. siostry Faustyny - 5.10.
Read More

Agnieszka: świadectwo otrzymanej pracy

Na pocieszenie dodam, że także jak inni wpadałam w beznadzieję i myślałam, że jestem w tragicznej sytuacji bez wyjścia. Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych :) Także cierpliwości.
Read More

Aneta: modlitwa o dobre wyniki sprzedażowe

To moje kolejne świadectwo na tej stronie, drugą Nowennę Pompejańską odmówiłam w intencji pracy, abym miała w niej dobre wyniki sprzedażowe
Read More

Bernada: Nowenna zmieniła życie syna i moje

Chcę podziękować Maryji za wysłuchanie mojej prośby. Modlę się Nowenną w różnych intencjach jest czasem bardzo ciężko, brakuje czasu i co za tym idzie skupienia na modlitwie, ale nie przestaję chociaż wiem ,że trzeba bardziej. Chciałam podziękować za wysłuchanie mojej prośby o pracę dla syna. Szukał pracy długo i bardzo to źle wpływało na jego psychikę, zaczął się poddawać. W ostatnim dniu Nowenny otrzymał telefon właściwie nie wiadomo dlaczego i skąd z propozycją pracy. Pracuje, a ja dziękuję Bogu za tę łaskę i wiele innych, które otrzymałam od Matki Bożej. Nowenna zmieniła moje życie, nie to ,że jest łatwiej, bo nawet trudniej, ale ja widzę te trudności inaczej, no i ogromny pokój w sercu, w tym miejscu, gdzie zawsze był kłębek niepokoju. Wszystko oddaję Matce Bożej i Jezusowi i wiem, że może nie będzie jak ja chcę, ale na pewno najlepiej dla mnie. Wiem, że to trudne i pisać można, ale w codziennym życiu to pokazać, to już wyższa szkoła. Uczę się z Maryją. Często zadziwia mnie sposób w jaki Ona mnie prowadzi. Takie małe , zwyczajne rzeczy, a niezwyczajne. Dziękuję Maryjo!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?