Dominik: Modlitwa o pracę i bycie razem

Dziękuje Ci Matko Boża Pompejańska za wszelkie łaski tam otrzymane i za to, że jesteś przy nas cały czas.
Read More

Lidia: ponownie zostałam wysłuchana

Szczęść Boże. Moja 7 nowennę odmówiłam w intencji dobrego wyniku egzaminu gimnazjalnego mojej siostrzenicy. Przez cały okres trwania nauki szkolnej miała ogromne trudności z przedmiotami ścisłymi oraz ortografią, ze względu na dysleksję i dyskalkulię. Moja siostra a jej matka będąca nauczycielką sama dużo z nią pracowała i wydawała sporo pieniędzy...
Read More

Agnieszka: Szukałam widoczego znaku- cudu

Szukamy wielkich cudów, mocnych doznań czy znaków... a tak na prawde każda odpowiedź jest jak powiew wiatru.
Read More

Zbigniew: nie potrafię wyrazić swej radości

Chciałbym podzielić się z Wami wielką radoscią , którą otrzymałem za wstawiennictwem Najświętszej Panienki.We wrześniu ubiegłego roku gdy wykonywałem rutynowe badania przed podjęciem nowej pracy , wyniki morfologi wyszły złe . Po wizycie u specjalisty i otrzymanej diagnozie świat mi się zawalił.Przeczytaj Zbigniew: nie potrafię wyrazić swej radości
Read More

Katarzyna: Dwa świadectwa

Dwa razy odmawiałam Nowennę Pompejańską i została wysłuchania pierwsza z ich Po raz pierwszy modliłam się o to, by dziecko, któremu groziła niepełnosprawność uniknęło jej. Na prawdę tak się stało choć nie było widać nadziei. "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego"(jak czytamy w Biblii). Druga moja intencja zostanie wysłuchana,...
Read More

Jacek: Bóg jest tu i teraz

Witam. Nasza religia to nie tradycja lub legenda. Bóg jest tu i teraz. Walka trwa o każdego z nas. Nowenna Pompejańska to nic innego jak oddanie się Maryi i proszeni Jej żeby wystawiła się za nami u swojego Syna. odmowilem jak na razie 3 Nowenny, każda została wysłuchania. Oprócz intencji w której się modliłem dostałem wiele innych łask. Pamiętać trzeba że Nowenna to nie automat do coli, odpowiesz różaniec i masz to dostać o co prosisz. Bóg daje nam to co dla nas jest najlepsze. On wie co nam dać w danej chwili. Jego wola ma się dziać, nie nasza. Nowenna to początek drogi, drogi za Maryją i Jezusem, która ma nas doprowadzić do Boga, Ojca naszego. Nie wystarczy się pomodlić i pójdziemy do Nieba. Droga do Nieba trwa przez całe życie. Każdego dnia musimy się nawracać i nią podążać. Pamiętajcie, że zło nie śpi i kusi każdego do końca życia. Do Nieba dostaniemy się poprzez Wiarę i wypełnianie woli Bożej. Należy żyć według 10 przykazań Bożych. Niech Bóg nam wszystkim Błogosławi .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

12
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
9 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
IgaGosiaeniaalikEmek Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Alberto
Gość
Alberto

Panskie rozwazania sa sluszne a ja dodalbym jeszcze jedna uwage do Panskiej listy Bòg daje temu, ktòry na laski zasluguje. Wprawdzie Chrystus czynil cuda i pomagal grzesznikom, jednakze z bibli nie wiadomo za bardzo jakie bylo ich pòzniejsze zycie z wyjatkiem moze M. Magdaleny. Pozdrawiam.

Ania
Gość
Ania

I te 3 nowenny zostaly spelnione nie wg Twojej woli tylko wg woli Boga? Czyli mowiac innymi slowami nie zostaly wysluchane?

Emek
Gość
Emek

Alberto nikt z nas nie zasługuje na łaskę od Boga a wszyscy je dostajemy od najgorszego grzesznika który łamie wszystkie przykazania i ma gdzieś Pana Boga do człowieka który stara się ich przestrzegać zresztą jak mielibyśmy na te łaski zasłużyć nasze dobre uczynki są jak to opisuje Biblia jak „krwawa szmata” z którą nic nie można zrobić więc dlaczego Bóg nas obsypuje łaskami bo On już taki jest , Bóg to czysta nie przekupna miłość absolutnie wolna od wszystkiego która daje według swojego uznania.

Ufająca
Gość
Ufająca

Zgadzam się z Tobą Emek, łaska Boża jest ZA DARMO, DLA KAŻDEGO!! Bóg kocha każdego człowieka i każdemu pragnie okazać swoje Miłosierdzie, tylko my musimy tego chcieć. To od nas zależy czy przyjmiemy te łaski, czy otworzymy się na nie. Z Panem Bogiem!

alik
Gość
alik

nie koniecznie, Bóg daje życie i Bóg te życie podtrzymuje, nie tylko wierzącym czy świętym, ale także grzesznikom i bezbożnikom, Bóg daje im to w zupełności za darmo, za nic dlatego że tak chce i niczym nie muszą zasługiwać – działanie Boga nie jest skrępowane żadnymi ludzkimi normami – ani tego chcieć, jedynie dzięki Bogu każdy z nas żyje, ale tego nie dostrzegamy i nie dziękujemy za sprawy niby „oczywiste”.

Joanna
Gość
Joanna

Alberto, Bog kocha nas miloscia bezwarunkowa i nie ma wzgledu na osoby. Ale to od nas zalezy, czy pojdziemy za Panem, mowiac Mu TAK we wszystkim. To pojscie oznacza zbudowanie z Nim osobistej relacji, zycie wg Jego Slowa. Wtedy Bog prowadzi, blogoslawi obficie. Bog ciagle o nas sie stara na rozne sposoby, bo chce abysmy byli szczesliwi tu i teraz.

Alberto
Gość
Alberto

Cytuje ze starej nowenny do sw JUDY Tdeusza,”dzien 4-y .potrzeba laski….podwòjna jest laska : poswiecajaca i uczynkowa. Pierwsza to szata godowa dzieci Bozych , to staly stan duszy milej Bogu, to klejnot drogocenny, to dostojenstwo duszy tak wielkie, ze dziecmi Bozymi sie stajemy , ze Bòg z upodobaniem na nas patrzy i czyni nas uczestnikami swojej natury. Pròcz tej laski , stanowiacej zasadnicze tlo duszy milej Bogu, potrzeba nam ciagle laski uczynkowej , czyli stalych pomocy Bozych, stalych jakby popchniecku dobremu, ku cnocie, ku kazdemu zaslugujacemu czynowi na zywot wieczny, Pan tej laski nikomu nie odmawia, tylko trzeba z nia… Czytaj więcej »

Emek
Gość
Emek

No to jak Albercie chcesz zasłużyć na łaskę Bożą.

Gosia
Gość
Gosia

Emku przeczytaj jeszcze raz co napisał Alberto,, Pan tej łaski nikomu nie odmawia, tylko trzeba z nią współpracować,,. Otwarciem się na Bożą łaskę już na nią zasługujesz.

enia
Gość
enia

Emek każdy z nas chce zasłużyć na łaskę Bożą

Gosia
Gość
Gosia

Zgadzam się z Alberto. Jeżeli człowiek tkwi w grzechu zamyka się na łaskę Bożą, na Boże błogosławieństwo. Jeżeli zmieni swoje życie, pojedna się z Bogiem w sakramencie pokuty i postanawia żyć w łasce uświęcającej to Bóg go obdarza potrzebnymi łaskami, by mógł codziennie zmagać się ze swoimi słabościami. Bez łaski Bożej człowiek upadnie, bo jest zbyt słaby, ale trwając przy Bogu nabiera Bożej mocy. Prosty przykład to małżeństwo. Jeżeli małżonkowie są wierzący, zawierając sakrament małżeństwa zapraszają Boga do swojego życia, starają się żyć w łasce uświęcającej, modlą się razem, to pomimo zawirowań takie małżeństwo przetrwa, bo Bóg da im potrzebne… Czytaj więcej »

Iga
Gość

Przyjąć wolę Bożą to też łaska.