Teresa: Uzdrowienie relacji i przemiana mamy

Już dawno chciałam złożyć tu świadectwo. Modliłam się nowenną pompejańską za moją mamę, o uzdrowienie wewnętrzne dla niej. Myślę, że można śmiało powiedzieć, że moja mama przez wiele lat była toksyczną osobą i naprawdę bardzo mnie raniła. Po każdym spotkaniu z nią czułam się wyczerpana psychicznie. Jednocześnie miałam świadomość, że jest samotna. Z drugiej jednak strony nie widziałam, żeby z naszych spotkań rodziło się coś dobrego.
Read More

Ola: Bóg wie lepiej czego nam trzeba!

Na Nowennę Pompejańską trafiłam już kawałek czasu temu, ale wtedy stwierdziłam że niemożliwym jest odmawianie 3 różańców dziennie przez osobę, dla której nie lada wyzwaniem jest odmówienie jednego dziesiątka w ramach Róży Różańca. Jednak pewnego majowego dnia impuls zdecydował o tym, że postanowiłam się tego podjąć. Było ciężko chwilami, głównie...
Read More

Monika: To Maryja mnie prowadziła i pomagała

Witam. Prosiłam Maryję o zdrowie dwa lata leczyli mnie lekarze gastrolodzy i nie było poprawy w końcu trafiłam cudem do pewnej pani doktor która dietą i suplementacja postawiła mnie na nogi.znając szczegóły tej historii wiem że to wszystko nie było przypadkiem tylko dzięki modlitwie bo odkąd zaczęłam odmawiać nowennę Maryja prowadziła mnie i pomagała.
Read More

Sylwia: Z Nimi nic nam w życiu nie zagraża

Kochani, chciałam się z Wami podzielić moim skromnym świadectwem, jak Maryja i Św. Józef działają w moim życiu. Jak Ich wstawiennictwo jest potężne! Moja przygoda z Nowenną Pompejanska zaczęła się ponad 3 lata temu, w trudnym momencie życia. Od tego czasu splynely na mnie, na męża, na nasze małżeństwo niesamowite łaski. Bardzo z mężem chcielibyśmy mieć dzieci, więc odmówiłam również w tej intencji trzy Nowenny. Dodatkowo, w ubiegłym roku postanowiłam napisać list do Św. Józefa.
Read More

Anna: Wiara pomaga mi bardzo…

Z nowenna pompejska spotkalam sie ponad dwa lata temu.Powiedziala mi corka o niej i wyslala mi zasady modlitwy.Moja pierwsza prosba modlitwa o zrozumienie w domu.By bylo mniej klotni , a wiecej serca i milosci.Najbardziej chodzilo mi o relacje mojego syna z moim mezem, a jego ojczymem.Matka Boska wysluchala mnie, choc...
Read More

Przed nami wielkie nowenny – dołączysz?

Moi drodzy, oto nowenny, które zaczynają się już niebawem, mamy wyjątkową szansę, by w nich uczestniczyć. 

• V Wielka Nowenna do Michała Archanioła (1 września – 1 października)

To już piąta edycja tej wyjątkowej, miesięcznej nowenny – modliło się nią tysiace ludzi! Wrzesień do święto św. Michała Archanioła – dlatego mamy wyjątkowa okazję, aby Go uczcić w tej nowennie.

• Przed świętem Podwyższenia Krzyża św. (5 września – 14 września)

Ta uroczystość jest jedną z najstarszych w chrześcijaństwie – wiąże się z odnalezieniem relikwii Krzyża.

• Nowenna pompejańska ze świętymi (8 września – 31 października)

Zacznij teraz i zakończ ostatniego dnia października. A więc w miesiącu różańca będziesz trwać na nowennie pompejańskiej!

Jak dołączyć?

Kliknij na obrazek, aby przejść do wybranej nowenny lub kliknij w stopce łącze do zarządzania swoimi nowennami:

Nowenna do św. MichałaKrzyża świętegoNowenna pompejańska

 

 

 

 

 

 

 

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!