Weronika: Matka Najświętsza posłała mnie do pracy :)

Marzyłam o powrocie do pracy i zawsze miałam przekonanie, że Nowenną Pompejańską kiedyś Mateńkę ubłagam o pracę, ale na razie modlitwę w tej intencji odkładałam na później. Aż tu Matka Boża tak poukładała to i owo
Read More

Karolina: po zakończeniu nowenny ta osoba udała się w Sanktuarium w Licheniu do spowiedzi!

Moje świadectwo dotyczy dwóch nowenn. Jedną z nich odmówiłam w intencji wujka - osoby, która w młodości miała poglądy bardzo antykościelne, głównie ukształtowane przez komunistyczną indoktrynację na studiach.
Read More

Paweł: Odzyskałem spokój

Dzięki Ci Matko Najświętsza za osłonę płaszczem Twej Opieki. Odpedzilas ode mnie niepokój, strach i podejrzliwosc. Jestem Ci niezmiernie wdzięczny. To jeszcze nie koniec Nowenny, a ja już mam kolejną intencje na następne 54 dni. Tym razem będę powierzal Ci moich trzech synów. Będę gorliwie modlił się za nich, aby i oni odczuł Twa Matczyna milosc i opiekę. Kieruj mną i prowadź. Oddaje Ci we władanie całego siebie Moja Kochana Mamusiu.
Read More

Anna: Cud narodzin i wiele innych łask otrzymanych

Nie poddałam się dalszym badaniom - powiedziałam sobie, że Bóg wie co robi. Zaczęłam odmawiać nowennę.
Read More

Agnieszka: PREZENT NA BOŻE NARODZENIE

Jakiś czas temu musiałam skorzystać z pomocy egzorcysty, ponieważ otworzyłam się na zło ; co roku organizowałyśmy z siostrą zabawy halloween, chodziłam na jogę, praktykowałam medytację, świadomy sen, słuchałam muzyki metalowej, gotyckiej, interesowałam się światem ciemności i śmierci... oraz długie lata żyłam w grzechu ciężkim.
Read More

Krystyna – LIST: Pomoc w chorobie

Mam na imię Krystyna.W 2015roku wykryto u męża taką prostaty.W grudniu2016 zakończył 40 cykl radioterapii.Po pół roku od zakończenia radioterapii w kontrolnym TAK stwierdzono znaczną poprawę.Jestem po odprawienie 8 nowenny w intencji męża.Mimo że nie jest całkowicie uzdrowiony ale wciąż wieżę że to nastąpi i od dziś zaczynam 9 .W czasie odmawiania nachodzą mnie chwile zwątpienia ale to mija i znów radość wraca do mego serca że będzie dobrze.Jak ktoś może proszę o wsparcie w modlitwie.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Krystyna – LIST: Pomoc w chorobie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Pomodlilam sie ,prosze nie tracic nadzieji ( bo ona umiera ostatnia )

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!