Michał: do czego Bóg mnie przeznaczył?

Wszyscy młodzi ludzie zadają sobie pytania: co w życiu chcę robić? do czego Bóg mnie przeznaczył? czego Bóg ode mnie chce? Rzecz ma się o powołaniu... O nowennie już gdzieś słyszałem. Szaleństwo - tak myślałem. (i tak jest; bez pomocy Boga nie da się odmówić tej nowenny. A pomagało wielu:...
Przeczytaj całość

Monika: spotkało mnie coś niespotykanego

Matuchna bardzo wyraźnie dała mi do zrozumienia że życzy sobie NP w zupełnie innej intencj
Przeczytaj całość

Anna: Maryja zaprowadziła mnie do Jezusa

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Kochani odmawiam nowennę od 1,5 roku,nigdy wcześniej o niej nie słyszałam. Jak zachorował mój ukochany wnuczek na chorobę o której nikt z mojej rodziny nie słyszał zaczęłam szukać informacji na temat jego choroby,okazało się że w trakcie szukania informacji o tej chorobie,nagle pojawiała mi się strona z nowenną pompejańską .
Przeczytaj całość

Izabela: Chciałam podziękować Matce Bożej z Pompejów za dar macierzyństwa .

Wraz z mężem staraliśmy się o dziecko od ponad 9 miesięcy i ciągle nic...Znajoma poleciła mi Nowennę Pompejańską
Przeczytaj całość

Justyna: Nowenna w intencji siostrzeńca i siostry

Jeszcze długa droga przed nami, ale wierzę, że wszystko się ułoży
Przeczytaj całość

Wojtek: Polecam każdemu Nowennę Pompejańska to na prawdę działa

W święto Miłosierdzia Bożego oraz w swoje imieniny zakończyłem Nowenne Pompejańska. Prosilem Matkę Boża o zmianę pracy na lepszą ponieważ pracuje tylko w nocy i juz jest mi za ciężko. W trakcie odmawiania Nowenny czułem się lepiej niz zwykle oraz doświadczyłem wiele łask za co dziękuję z całego serca Matce Bożej ale muszę przyznać ze moja prozba również została wysłuchana.

Od jutra dzien po zakończeniu Nowenny będę pracowal na rano i mniej godzin co do zaplaty to jeszcze nie wiem ale zmiana stanowiska ns inne to napewno wiem a czy bede zadowolony to sie okaże po czasie. Polecam każdemu Nowenne Pompejańska to naprawde działa tylko trzeba zaufać Matce Bożej i szczerze sie modlić. Pozdrawiam was kochani i do uslyszenia bo zamierzam odmówić kolejną Nowenne w innej intencji.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Wojtek: Polecam każdemu Nowennę Pompejańska to na prawdę działa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
pablito
Gość
pablito

A co jeśli ktoś nie został wysłuchany? Wojtku, jak jest Twoja opinia?
Radujesz się że zostałeś wysłuchany, ale czy smucisz się razem
z innymi osobami, które teraz płaczą bo ich modlitwy nie zostały wysłuchane..?

Marcin 31
Gość
Marcin 31
MI sie wydaje mocno ze wstępem do Nowenny jest , bardzo szczery rachunek sumienia ,ale to taki ze najlepiej jak grzechy na kartce zapiszesz ,spowiedz i komunia św , ja tak zroiłem no i po komuni wiadomo ze coś mi tych grzechow sie przypomniało tez bo naprawde nikt z nas nie jest w stanie wszystkiego przypomniec no i znowu do spowiedzi ale musisz podkreslic ze te grzechy ci sie przypomniały i ostatnio ich nie wymieniałes. Moim zdaniem na tym chyba polega poprawa bo naprawde za pierwszym razem nie powiesz wszystkiego co do jednego. A co do Nowenny to jest tak… Czytaj więcej »
.Marcin31.
Gość
.Marcin31.
i tutaj na to trzeba zwracac uwage w tej modlitwie ,np mi nie chce sie wierzyć ze ktos kto odmówił 54 dni Nowenny i ze totalnie nic nie otrzymał ,wola Boga to jest inna sprawa bo jesli Bóg ma inną wole to w to miejsce da nam inne dary jesli nie moze nam dac tego o co konkretnie prosimy , no a jesli są tacy co odmówili całą Nowenne i kompletnie nic nie otrzymali to naprawde ta modlitwa musiała byc zle odmawiana , to tego trzeba dodac wszelkich staran i skupienia i musi naprawde działac .,,, nie ma takiej mozliwosci… Czytaj więcej »
.Marcin31.
Gość
.Marcin31.

Polecam tez oglądac sobie filmy na youtube o życiu Jezusa , np film Pasja tam mamy wszystkie tajemnice Bolesne ktore idealnie mogą nam w myslach uswiadomić jak to dokładnie było , jak to wyglądalo i musimy o tym myslec w modlitwa tak bardzo zeby zadne inne mysli nie miały szans sie wdzierac do naszej głowy no i wtedy taka modlitwa naprawde ma niesamowitą wartosc . Pamiętajmy tez ze jesli tego nastawienia nie ma to cała modlitwa jest bez wartosci nawet jak by trwala o wiele dłużej jak 54 dni

Radek
Gość

Ja tą nowenna prosiłem Matkę Boską o uratowanie małżeństwa odmówiłem dwie i nic już jestem po rozwodzie

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!