Danuta Teresa: Nowenna pompejańska nie zawodzi nigdy

MBPompejanska dziękuje Ci za wszystkie laski lektorami mnie obdarzylas Działa naprawdę cuda ,cudenka wszystko w swoim czasie .Ona wie co dla nas najlepsze w odpowiednim momencie,uwierzcie wszystko o co sie modliłam sie spelnilo a sprawy były naprawdę powazne .Modlilam sie o sukces dla mojego syna
Przeczytaj całość

A-K: niezliczone łaski

Witam.Odmówiłam dwie nowenny pompejańskie w tej samej intencji, co prawda do tej pory moja prośba jeszcze nie została wysłuchana,ale otrzymałam wiele innych łask Bożych, a moje życie zmieniło się na lepsze,umocniła się moja wiara,odzyskałam nadzieję.Dziękuje Ci Matko Boska za to,że codziennie działasz w moim życiu.
Przeczytaj całość

Ewa: Ona wie najlepiej gdzie i w czym potrzebujemy pomocy.

Jestem jej ogromnie wdzięczna za pomoc i opiekę
Przeczytaj całość

Dagmara: Uzdrowienie dziecka

Na informację o Nowennie trafiłam na Waszej stronie internetowej, kiedy będąc w rozpaczy po rozpoznaniu u mojego dziecka zespołu westa (padaczka lekooporna), poszukiwałam wiadomości o przypadkach wyleczeń z tej strasznej choroby
Przeczytaj całość

Krystyna: Łaski dla mnie i dla dzieci

Samotnie wychowywałam 2 dzieci, prosiłam podczas odmawiania nowenny Do Maryi o pomoc dla mojej niepełnosprawnej córki w sprawie matury (były trudności i to duże), studiów, obecnie jest zarejestrowana na uniwersytecie i to dzięki wierzcie mi modlitwie.
Przeczytaj całość

Wiktoria: Moje relacje z mężem uległy zmianie na lepsze

Właśnie ukończyłam moją pierwszą Nowennę. Wcześniej czytałam wiele świadectw jakie ludzie tu opisywali.Z całą pewnością potwierdzam odczucia,które są podczas Jej omawiania.

Odczuwałam nieopisany spokój,moje relacje z mężem uległy zmianie na lepsze znów jest tak jak na początku😊,jestem radośniejsza,mimo,że Nowennę odmawiałam w konkretniej intencji to gdy podczas modlitwy myślałam o bieżących problemach wkrótce potem te problemy rozwiązywały się. Moje myślenie zmieniło się ,wiele spraw zeszło na drugi plan,zaczęłam zauważać jakie błędy popełniam,staram się być lepszym człowiekiem,dostałam dużo siły i wiem że na jednej Nowennie nie przestanę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Wiktoria: Moje relacje z mężem uległy zmianie na lepsze"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ona
Gość
Ciesze sie Twoim szczesciem . Ja NP zaczelam w trakcie kryzysu w moim malzenstwie. Bylo coraz gorzej. Wtedy chwycilam za rozaniec. Jakiez bylo moje zdziwienie, gdy kilka dni pozniej zaczelam liczyc dni w kalendarzu , zeby zaznaczyc koniec nowenny. Ostatni dzien przypada na nasza rocznice slubu. Nie wiem , czy to jakis znak czy przypadek.Jestem w tej chwili w czesci dziekczynnej. Postawa mojego meza do mnie nadal sie nie zmienila. Jest coraz gorzej .Zaczynam watpic w sens tej modlitwy. Jedyne to ,ze uspokoilam sie i juz nie targaja mna nerwy jak do tej pory. Jestem spokojniejsza. Choc nadal moje malzenstwo… Czytaj więcej »
Ona
Gość

Dodam ze jestem na poczatku czesci dziekczynnej.

Bartek
Gość
Bartek
A ja już nie wiem co robić. Pisałem niedawno swoje świadectwo że czekam jeszcze na tą najważniejszą łaskę. Do końca nowenny zostały mi 4 dni. Dzisiaj po namowie teścia i taty kupiłem żonie kwiaty i drobny upominek. Niestety żona go nie przyjęła i zaczęła atakować że ona dalej jest za rozwodem i nie będzie niczego ratowała. W ogóle powiedziała że ona żyje dla siebie a nie dla Boga i że dopiero po śmierci będzie wiedziała co tam jest po drugiej stronie i niech wtedy ją osadzają. Do kościoła chodzi tylko od tak a wierzę w Boga nigdy nie odmawia… I… Czytaj więcej »
MKMK
Gość
Bartku jeśli kochasz Zone i chcesz z Nia być to nigdy nie wolno Ci się poddawac ani w myślach ani w czynach.Super,ze się modlisz.Uwierz w swoje modlitwy.Nigdy nie wolno Ci w nie watpic.Modl się ,wierz i dziękuj Panu Bogu,Matence Kochanej i Panu Jezusowi a wszystko się dobrze poukłada!Pamietaj,ze negatywne myśli pochodzą od zlego a ty musisz się nauczyć je rozeznawać i nie dac się sprowokować zlu…W Twojej Zonie jest dużo rozgoryczenia i nie tylko…My zyjemy dla Boga naszego Kochanego Ojca.On nas stworzyl na tym przejściowym swiecie po to abyśmy my,kazdy z osobna ,wypełnili jego wole a swoja role zanim trafimy… Czytaj więcej »
Magda
Gość

Bartek Ty się nie załamuj, kończ nowennę, ufaj Bogu, pokazuj żonie, że ją kochasz, nie kalkuluj. Kwiaty, jeśli Was stać, miło jakby były jak najczęściej, a nie tylko kiedy rodzice namówią. Tak samo okazywanie uczucia. Pokazuj, że żona jest tą jedyną i Ty z niej nie zrezygnujesz, bo to Twój skarb.

Na mocy sakramentu małżeństwa możesz robić dużo rzeczy np. zawierzyć żonę Maryji.
Jak masz 30 zł, możesz też zamówić mszę za żonę, jeśli nie zamówiłeś jeszcze.
I różanie możesz po tych 4 dniach odmawiać dziękczynnie za żonę, dziękczynienie to najsilniejsza modlitwa.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!