Jadwiga: Warto być zawsze z Naszą Matką Niebieską

W moim małżeństwie jest zdecydowanie lepiej,mąż stał się bardziej wierzącym człowiekiem. Choć wiem ze jeszcze daleka droga do tego by miłość zwyciężyła w naszym małżeństwie,ale wiem na pewno że Matka Boska jest znami.
Read More

Agata: Matka Najświętsza zawsze dotrzymuje słowa

Po zakończeniu nowenny czekałam kilka miesięcy, aż Matka Boża uznała, że nadszedł czas...Przyznaję, że dopadało mnie zwątpienie, że nie zostanę wysłuchana. Ale Matka nie zawiodła mnie
Read More

Maryjka: Wierzę ,że jeszcze wszystko przed nami

modliłam się o uzdrowienie mojej córeczki z choroby oczu, nie było łatwo odmawiać nowennę nie mogłam się skupić ciągle jakieś myśli przychodziły mi do głowy itp. ale trwałam w modlitwie w dwa tygodnie przed końcem nowenny myśl "po co ci to daj sobie spokój nic ci to nie da"... Na następny dzień kontrola po naświetlaniu okazuje się że dziecko widzi więcej niż wcześniej dziękowałam Matce Bożej a w oczach łzy. W pierwszą sobotę miesiąca na czuwaniu córeczka była ze mną na mszy to było dwa dni przed końcem odmawiania nowenny.
Read More

Ania: nowenna w intencji trzeźwości męża

Ta nowenna była najtrudniejsza z dotychczas odmówionych
Read More

Mariusz: Wierzę w to, że Miłościwy Pan Bóg i Mateńka pomogą mi w tym wszystkim

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Zastanawiałem się, czy pisać o swoim świadectwie, którego jeszcze tak naprawdę nie otrzymałem, albo w danej chwili nie jestem w stanie zauważyć. Idę więc za słowem modlitwy dziękczynnej, gdzie są słowa „Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś.”, należy się podzielić z Wami swoimi łaskami,...
Read More

R: Wyciszenie dzięki Nowennie.

Witam. Jest to moje pierwsze świadectwo, ale wierzę, że nie ostatnie. Wierzę, że za jakiś czas podzielę sie z Wami wiadomością o łasce, o którą proszę Maryję. Na Nowennę trafiłem przypadkiem w Internecie. Gdy szukałem pomocy w załamaniu z powodu problemów z naszym synkiem.

Aktualnie jestem w trakcie trzeciej Nowenny. Wiem, że muszę odmówić cztery. Z takim przeświadczeniem obudziłem się pewnego dnia. Otrzymałem wielką łaskę wyciszenia i spokoju . Są postępy w mojej intencji, ale wiem, że jeszcze muszę poczekać. Jest wiele przeciwności w odmawianiu jak praca oraz inne obowiązki jakie posiadam. Wiele razy wątpiłem, ale się nie poddaję. Jeśli Bóg z nami, to kto przeciw nam?! Dziękuję Matko i proszę o więcej.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?