Małgorzata: Uzdrowienie bratanicy z wady serca

Moja prośba została wysłuchana. W ubiegłym roku na świat przyszła Amelia Faustyna, moja bratanica. Od początku miała poważne problemy zdrowotne, aż w końcu zdiagnozowano u niej niezwykle rzadką wadę serca, której konsekwencją był rozległy zawał i zapadnięcie się jednego płuca.Przeczytaj Małgorzata: Uzdrowienie bratanicy z wady serca
Przeczytaj całość

Aga: Świadectwo otrzymanych łask

Chciałabym się tu podzielić moim świadectwem oraz gorąco zachęcić do ufnego odmawiania nowenny pompejańskiej.
Przeczytaj całość

Grażyna: Zostaniemy dziadkami

Pragnę dać świadectwo, że odmawianie nowenny pompejańskiej sprawia cuda. Moja córka i zięć od wielu lat starają się o dzieci. W leczeniu wykorzystywali wszystkie metody jakimi dysponuje współczesna medycyna. Bezskutecznie.
Przeczytaj całość

Ewa: łaska Miłosierdzia

Zawsze słyszałam od ludzi jaką jestem szczęściarą, że mam takie piękne i mądre córki, do tego bardzo religijne, wzory do naśladowania. Czar prysł jak dwie starsze córki poszły na studia do Warszaw - zamieszkały w akademiku.
Przeczytaj całość

Żaneta: Dziękuję Ci Matko za Twoją dobroć

Modliłam się i nadal się modlę o zdrowie dla mojej córki, aby nie zachorowała na tą chorobę co ja i żeby nie cierpiała. 29 grudnia otrzymałam wynik badania genetycznego informujący, iż geny powodujące moją chorobę nie mutują. Oznacza to, że moja choroba nie jest dziedziczna i córka nie jest obciążona genetycznie ta chorobą!
Przeczytaj całość

Michał: Od listopada nie palę papierosów

Mam 34 lata. Jestem w trakcie odmawiania 3 mojej NP. Natrafiłem na nią jak duża ilość osób, przypadkiem w internecie MB 😊 mówi się, że Bóg ma na drugie imię przypadek.. Nie modląc się zbyt intensywnie w swoim życiu ochoczo podjąłem się odmawiania po przeczytaniu historii Fortunatiny Agrelli oraz kilku świadectw.

Przez większą część całej Nowenny odmawianie szło jak z płatka. Uzyskałem jakby z automatu duży spokój w poczynaniach i życie stało się łatwiejsze. Modląc się zacząłem rozumieć o co tak naprawdę chodzi we wierze. Będąc zawsze osobą wierzącą zrozumiałem jak niewiele miało to wspólnego z zaufaniem Woli Bożej i bezgranicznej miłości Ojca. Kilka lat temu umarli moi rodzice, dopiero podczas Nowenny poczułem, że nie jestem tu sam. Wiekowo jestem osobą dorosłą, lecz modląc się do Matki Bożej Pompejańskiej dopiero pomału zacząłem rozumieć rodzicielstwo i godzić się z trudnym doświadczeniem dramatycznej śmierci w ciągu jednego miesiąca dwóch najbliższych osób. Modląc się do Ukochanej Matki wylałem dużo łez dopuszczając do siebie bolące emocje blokowane przez większą część życia. Pierwszą NP zakończyłem samodzielnym wylotem do sanktuarium w Pompejach. To niesamowite doświadczenie pchnęło mnie do kolejnej Nowenny nie zważając na kwestię spełnienia pierwszej intencji. Teraz odmawiam już trzecią czerpiąc radość nie tyle z realizacji próśb kierowanych do Matki Roztropnej co z uzdrawiającej i wyzwalającej relacji zarówno z Bogiem jak i z Najswiętszą Maryją Panną. Jak chyba wszyscy mam często problemy z odmawianiem lecz łaski płynące olbrzymimi potokami w moim życiu nie pozwalają mnie przestawać się modlić. Od listopada nie palę papierosów a przestałem je palić tak jakbym skończył czytać książkę. Wiele razy rzucałem w życiu palenie, nigdy z taką łatwością. Od ok. pół roku udaje się mnie nie spożywać wogóle alkoholu i innych nielegalnych używek. Nie potrzebuję ich.. Żyję również w czystości. Kilkukrotnie szatanisko kusiło mnie potężnie lecz z ewidentną pomocą Maryi idę coraz wyraźniej widoczną drogą Woli Bożej. Wszystkim wątpiącym polecam wiarę, a nie ma lepszej drogi do Boga niż przez Matkę Bożą. Błogosławię Ci Panno nad Pannami z całego serca upadłego grzesznika, dźwigającego się z pychy i egoizmu. michał

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Michał: Od listopada nie palę papierosów"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bożena Szpura
Gość

Piękne świadectwo.

barbara
Gość
barbara

Wiara daje sile ……

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!