L: Aktualnie jestem najszczęśliwsza na świecie!

cześć wszystkim:) mam 14 lat i to moja pierwsza nowenna na która trafiłam przypadkiem w internecie:) najpierw przeraziła mnie długość modlitw, bałam się ze nie znajde na nie czasu, bądź po prostu w trakcie będę chciała zrezygnować z modlitwy.

Generalnie jedna cześć różańca przed odmówieniem nowenny to była dla mnie modlitwa która pochłania dużo czasu. Jednak zdecydowałam się na odmówienie tej nowenny i szczerze powiedziawszy ani razu przez 54 dni nie miałam na myśli 'nie chce mi się odmawiać rozanca' za każdym razem kiedy przystepowalam do modlitwy nie robiłam tego z przymusu a z czystej chęci. Modliłam się w intencji abym znalazła najlepszego chłopaka na świecie, gdyż na męża jeszcze troche za wczesnie :D nigdy nie byłam Jeszcze w poważnym związku, ponieważ albo kogoś nie kochałam, albo po prostu nie mogłam znaleźć odpowiedniej osoby, iż czułam ze się bardzo różnie od chłopaka którego niby kochałam. W każdym razie zakochana byłam mnóstwo razy, od kilku lat bardzo potrzebuje chłopaka, ale nigdy nie poznałam jeszcze takiej osoby z która naprawdę mogłabym być, a jeżeli już byłam w kimś zakochana to albo wstydziłam się zagadać, albo ta osoba miała już kogoś, czy jakieś inne czynniki wpływające na to ze nie mogłam stworzyć normalnego związku. Dziś zakończyłam swoją pierwsza nowennę. Jestem szczęśliwa bo czuje obecność Boga obok siebie. Czuje ze jest przy mnie i mnie wspiera, pozwala mi dostrzegać moje błędy codziennego życia. Stałam się mniej egoistyczna, umiem teraz stawiać się w sytuacji innych. Czuje ze się doskonale, spełniam swoje marzenia. Nie dawno spełniłam jedno z nich, przełamałam się, pokonałam swój odwieczny lek przed wyjściem na scenę i zatanczeniem przed cała moja szkoła. Generalnie w czasie odmawiania nowenny działo się dużo wspaniałych rzeczy, zaczęłam się jeszcze lepiej dogadywać z rodzina, ogólnie moja rodzina jest teraz szczęśliwa. Dobrze się ucze i przywiązuje do tego duża uwagę. Jestem bardzo zmotywowana i mam zamiar zacząć chodzić na siłownie, rozwijać siebie i swoje pasje. Maryja dała mi bardzo dużo motywacji, pozwoliła mi uwierzyć ze Bóg naprawdę mnie kocha i ma wobec mnie świetne plany. Jestem naprawdę szczęśliwa i wierze ze prędzej czy później spełni się rowniez moja główna intencja w której się modliłam. Najważniejsze jest to zeby uwierzyc i zaufać Maryji. Aktualnie jestem najszczęśliwsza na świecie i wiem ze to nie jest moja ostatnia nowenna <3

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Maria IIGladiomagda Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
magda
Gość
magda

Poznawaj samą siebie…, bądź swoją przyjaciółką.., będąc szczęśliwa z samą sobą masz szansę na stworzenie w przyszłości pięknego związku. Pozdrawiam:-)

Gladio
Gość
Gladio

Niosący Światło to mój amikus, jestem jego mieczem i będę tworzyć dzieło w ku jego czci.

Maria II
Gość
Maria II

L- masz 14 lat i już byłaś zakochana wiele razy i …” od kilku lat bardzo potrzebuję chłopaka”- Dziecko moje,czy to jest istotą życia bardzo,bardzo młodej Dziewczyny? Dobrze ,że dostrzegasz ile łask dostałaś od Matki Bożej podczas czy po Nowennie-jeśli kochasz taniec,poświęć się jemu,a chłopaka zostaw sobie na później.Dużo dobrego.M.

Maria II
Gość
Maria II

P.S. Jednak mi się nie zdawało-drugi raz jest Twoje świadectwo:))-było w kwietniu.M>

%d bloggers like this: