Małgorzata: Ilość łask, które spłynęły na naszą rodzinę jest ogromna

Zmówiłam cztery Nowenny Pompejańskie. Z perspektywy czasu widzę jakie ogromne łaski otrzymała moja rodzina. Wymodliłam pracę dla mojego męża. Modliłam się o prowadzenie mojego dziecka w szkole. Rok szkolny się kończy, a ja widzę wspaniałe efekty działania Ukochanej Naszej Mateńki. Modliłam się w intencji wyleczenia mojego dziecka i mnie z...
Read More

Ewa: Jestem żywym dowodem że człowiek może wiele przetrwać

Witam chciałam opowiedzieć Wam moją drogę. Wiele ostatnimi czasy przeszłam w dość krótkim czasie, moja Rodzina właściwie powoli wygasła najpierw tragiczny wypadek mojego Brata który zginął jako pieszy to tragiczne zdarzenie bardzo Nas zabolało z dnia na dzień stałam się jedynaczką z czy mnie mogłam się pogodzić.Przeczytaj Ewa: Jestem żywym...
Read More

Kasia: o powrót ukochanego

Chciałam się podzielić z Wami moim świadectwem. W październiku zostawił mnie chłopak, po ponad roku bycia razem, po roku zapewniania o miłości, o tym, ze chce ze mną być. Było mi naprawdę bardzo ciężko.
Read More

Dorota: Matura córki

Szczęść Boże, dziękuję Najświętszej Matce wszystkich dzieci Bożych za opiekę nad moją córką Dominika, która nie tylko zdała maturę ale osiągnęła niespodziewanie , nawet w jej odczuciu, bardzo dobry wynik końcowy.
Read More

Katarzyna: Modlitwa o dobrą pracę

Pragnę podzielić się świadectwem Nowenny Pompejańskiej, prosiłam Matkę Bożą o dobrą pracę ponieważ nie miałam pracy i moja modlitwa w tej intencji została wysłuchana udało mi się zdać egzamin i zostałam obdarowana nowym talentem. Pracuję w swoim zawodzie i się rozwijam i realizuje swoje marzenia.

Dziękuję Ci z całego serca Matko Najukochańsza że mnie wysłuchałaś i obdarowałaś pracą Zaufajcie Matce Bożej i Bogu oni Nas nie zawiodą zawsze nam pomogą i nie zostawią Nas bez opieki.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Katarzyna: Modlitwa o dobrą pracę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dominik
Gość
Dominik

Chwala Panu Bogu i naszej Krolowej Rozanca Swietego 🙂

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?