Ewa: To niewiarygodne … mnóstwo łask.

To moja 6 NP w różnych intencjach, w tym za moją Córkę, za dusze czyśćcowe i z prośbą o miłosierdzie Boże i zbawienie mojej duszy.
Przeczytaj całość

Renata: Operacja i przemiana syna

Pierwszą nowennę odmówiłam zaczynając w styczniu kończąc w lutym.Toczyły się trudne sprawy w sądzie problemy finansowe .Do dnia dzisiejszego trzy i zaczęłam czwartą. Działo się różnie i do tego zamawiałam msze w Pompejach i błagałam o pomoc w tych dla mnie trudnych sprawach. Mój syn miał problemy w szkole z zachowaniem ciągle słuchałam uwag.
Przeczytaj całość

Ania: Ta nowenna uczy przede wszystkim cierpliwości i pokory

Jak już pisałam mimo tych targających mną uczuć trwam i przyjmuję to co daje, i daje nie tak jak ja tego oczekuje Bóg.
Przeczytaj całość

Ewelina: Upragnione dzieciątko

Rozpoczęłam na początku sierpnia ubiegłego roku, zakończyłam bodajże 26 września i... 20 października okazało się, że jestem w ciąży. Anusia ma 6 miesięcy. Jest zdrowa i silna i jest CUDEM!
Przeczytaj całość

A: List: W końcu nastąpiła we mnie jakaś zmiana!

W moim życiu wydażyło sie wiele tragedii i trudnych spraw przez oszustwa innych ludzi. Wiele lat, chociaż modliłam sie i chodzilam do Kościoła, mialam żal do Boga ze tele zlogo wydarzyło się w moim życiu, na co nie miałem wplywu.

O Nowennie i Jej cudach dowiedzialam i sie juz dawno temu, ale podchodzilam do Takiej modlitwy sceptycznie. w końcu nastapila we mnie jakas zmiana i kiedy ponownie uslyszalam od bliskiej mi osoby o Nowennie i cudownych łaskach Matki Bożej, postanowiłam spróbować, dodam ze wczesniej nie potrafilam nawet odmówić Różańca. Skończylam odmawiać Nowenne w inntencji dobrego zakończenia trudnych spraw , 2 tyg. temu. Wiem, ze musi upłynąc jeszcze troche czasu na ich zakończenie, ale już Matka Boża naprowadziła mnie na droge dzieki której może sie to udać. Z całego serca ufam Matce Bożej i Jej pomocy. Dostałam siłe i spokój jakiej nigdy wcześniej nie miałam i napewno Ta modlitwa mnie zmienila. Teraz z cala pewnością jestem bliżej Boga i Matki Bożej i ufam ze mnie ochronią. Matko Boża z całego serca dziękuję.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!