Ewa: Przemiana córki

Dziękuję Naszej ukochanej Maryi za szybką przemianę wewnętrzną mojej córki. Już w połowie pierwszej odmawianej nowenny nastąpił całkowity zwrot w myśleniu,zachowaniu mojego dziecka po niemal roku zawirowań.
Read More

Jola: Modlitwa została wysłuchana

Pragnę podziękować z całego serca Matce Bożej za wysłuchanie mojej modlitwy a modliłam się w intencji daru macierzyństwa dla syna i synowej. Miałam różne przeszkody w trakcie odmawiania , odmówiłam ciągiem trzy nowenny a ostatnią zakończyłam we wrześniu i co się okazuje , że w wigilię syn ogłosił że spodziewają się dziecka czyż to nie piękne .Już nie mogę się doczekać rozpoczęcia następnej nowenny którą niebawem zacznę . Módlcie się pomimo przeszkód , Matka Boża każdego wysłucha .
Read More

Dorota: Przez Matkę Boską można wyprosić wszystko co będzie zgodne z wolą Bożą

Witam. Ja chciałam złożyć swoje świadectwo z odmawiania nowenny pompejańskiej.W tym roku natrafiłam na artykuł o nowennie pompejańskiej w dwumiesięczniku Katolickim „Miłujcie się”. Przeczytałam świadectwa innych ludzi, którzy wyprosili dla siebie łaski. Zainteresowało mnie to ale nie od razu zaczęłam się modlić nowenną. Minęło parę dni ciągle się nad tym...
Read More

Elżbieta: Spowiedź po 26 latach

Obecnie odmawiam czwartą nowennę, za dusze w czyśćcu cierpiące. Mam nadzieję, że pomogę chociaż kilku z nich wejść do królestwa niebieskiego.
Read More

Piotr: Maryja przyszła mi z pomocą!

Witam serdecznie! :) Kilka dni temu skończyłem moją pierwszą nowennę pompejańską. Wcześniej też zacząłem odmawiać, ale przerwałem, chyba coś koło 10-tego dnia. Teraz z pomocą Maryi udało mi się wytrwać do końca. Modliłem się w intencji o pokój w sercu dla mojego dziadka, przed którym czułem tyle lęku.Przeczytaj Piotr: Maryja...
Read More

A: List: W końcu nastąpiła we mnie jakaś zmiana!

W moim życiu wydażyło sie wiele tragedii i trudnych spraw przez oszustwa innych ludzi. Wiele lat, chociaż modliłam sie i chodzilam do Kościoła, mialam żal do Boga ze tele zlogo wydarzyło się w moim życiu, na co nie miałem wplywu.

O Nowennie i Jej cudach dowiedzialam i sie juz dawno temu, ale podchodzilam do Takiej modlitwy sceptycznie. w końcu nastapila we mnie jakas zmiana i kiedy ponownie uslyszalam od bliskiej mi osoby o Nowennie i cudownych łaskach Matki Bożej, postanowiłam spróbować, dodam ze wczesniej nie potrafilam nawet odmówić Różańca. Skończylam odmawiać Nowenne w inntencji dobrego zakończenia trudnych spraw , 2 tyg. temu. Wiem, ze musi upłynąc jeszcze troche czasu na ich zakończenie, ale już Matka Boża naprowadziła mnie na droge dzieki której może sie to udać. Z całego serca ufam Matce Bożej i Jej pomocy. Dostałam siłe i spokój jakiej nigdy wcześniej nie miałam i napewno Ta modlitwa mnie zmienila. Teraz z cala pewnością jestem bliżej Boga i Matki Bożej i ufam ze mnie ochronią. Matko Boża z całego serca dziękuję.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?