Elżbieta: mój Synuś mógł się udusić gdyby nie pomoc Maryi

Szczęść Boże Wszystkim. To moje drugie świadectwo i druga NP, którą odmawiam w intencji "Łaski zdrowia dla mojej przyjaciółki Kasi chorej na raka mózgu". Pisałam o Niej 9 lipca i prosiłam wówczas Wszystkich czytających o modlitwę za Kasię.
Przeczytaj całość

Jola: Modlitwa o Dar Macierzyństwa

Ufajcie, Zawierzcie Wszystko Matce Bożej!
Przeczytaj całość

Justyna: Niepojęta Miłość

Szatan zawsze będzie Cię od tego odwodził. Tak samo jest w trakcie trwania nowenny pompejańskiej, mówiłam ją codziennie, a zdażało się, ze o modlitwie przypominałam sobie bardzo póżno wieczorem.Trudno mi wymienić teraz te wszystkie łaski które otrzymałam od Matki Bożej dostapiłam wielu łask o które nie prosiłam. Jestem bardziej otwartą i radosną kobietą, polepszyły się moje kontakty z rodziną i znajomymi.
Przeczytaj całość

Joanna: Znalezienie pracy

Moją intencją było znalezienie pracy.Jesteśmy z mężem rok po ślubie, kilka miesięcy temu straciłam pracę.Nasza sytuacja materialna uległa pogorszeniu i z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Nowennę rozpoczełam 17.04.2013r zakończyłam jej odmawianie 09.06.2013r.Przeczytaj Joanna: Znalezienie pracy
Przeczytaj całość

Marzena: Świadectwo modlitwy o pracę

Witam, O Nowennie Pompejańskiej usłyszałam rok temu dzięki mojej sąsiadce początki były trudne nie wiedziałam jak się mam modlić przerwałam raz ale dałam rade i modliłam się przez kilka miesięcy w kilku intencjach Matka Boża wysłuchała mnie i dostałam wymarzoną pracę blisko domu z całego serca dziękuje Ci Matko Boża!!!
Przeczytaj całość

V Wielka Księga Łask idzie do produkcji – dzięki Wam :)

Drodzy,

pięknie nam się to wszystko poukładało! Jak widzimy w ramce po prawej, udało się zebrać 100% na nasz cel, jakim jest V Wielka Księga Łask – Świadectwo świadectw i nasze wotum dziękczynne dla Sanktuarium w Pompejach. Pisałem o tym w osobnym artykule – zobacz tutaj.

Po podliczeniu przelewów na konto okazało się, że nawet mamy nadwyżkę, która – zgodnie z zapowiedzią – idzie na nasze Radio Różaniec (już zaczęliśmy umieszczać tam nowe nagrania, m.in. profesjonalne Godzinki do św. Michała Archanioła o godz. 18 i inne). Ale do rzeczy:

Księgę udało mi się już złożyć, liczy ona aż 768 stron! 🙂 Dzięki zebranym środkom, idzie ona na dniach do druku i następnie do oprawy introligatorskiej.

Uwaga, Darczyńcy!

Wszystko to Dzięki Wam, a dokładnie 77 osobom, które wpłaciły od 1 zł do aż 500 zł. Wszyscy, zgodnie z kolejnością wpłat, są zapisani na stronie tytułowej Księgi (zob. na obrazku poniżej).

Ponieważ kilka osób nie pozostawiło swoich nazwisk w formularzu, mamy dosłownie 2 dni, żeby je uzupełnić. Osoby te proszę o pilny kontakt na maila kontakt@pkrs.org.pl, bym zdążył to zrobić. Także jeśli nie widać Cię na liście, koniecznie napisz!

Lista Darczyńców, na których nazwiska czekamy:

Natalia (Natali?) K., Teresa H., Jacek B., Patryk, Piotr M., Wojciech W., Magdalena J., Dorota P., Mateusz P., Karolina D., Katarzyna

A oto lista Darczyńców w kolejności alfabetycznej (wg imion):

Agnieszka K., Agnieszka S., Alicja L., Aneta C., Anna D., Barbara J., Barbara P., Beata M., Beata T., Benedykta M., Bożena Ż., Bronisława C., Celina G., Cezary Ś., Damian N., Darius W., Dawid S., Dorota P., Dorota P., Elżbieta T., Ewa G., Hanna P., Hubert K., Hubert Z., Igor F., Iwona i Roman S., Izabela M., Jacek B., Jan G., Jan M., Jan W., Janusz Ś., Joanna K.-K., Jolanta B., Justyna N., Justyna N., Karolina D., Kasia i Rafał S., Katarzyna, Klaudia K., Krystyna C., Krystyna K., Leszek B., Maciej Z., Magdalena G., Magdalena J., Magdalena L., Magdalena S., Małgorzata K., Małgorzata S., Maria H., Maria M., Maria S., Marianna A., Mariusz Ł., Marzena i Antonio C., Mateusz P., Mirosław Z., Monika W., Natalia K., Nikiel J., Oliwia M.-R., Patryk, Paulina P., Paweł Ł., Piotr M., Piotr S., Renata M., Sabina S.-C., Teresa B., Teresa H., Teresa Ś., Wanda Ś., Witold P., Władysława G., Wojciech B., Wojciech W., Zygmunt O.

A tak wygląda na chwilę obecną V Księga (zrzuty ekranu):

(Kliknij aby powiększyć, obrazki poszarzone, żeby nie zlały się z tłem strony)

A tak mniej więcej będzie wyglądać Księga po wydrukowaniu i oprawieniu 🙂

Do usłyszenia! Marek

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "V Wielka Księga Łask idzie do produkcji – dzięki Wam :)"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej
Gość
Maciej

Cieszę się, życzę owocnej pracy. Dziękujmy za dobroć Matki Bożej!

Renata
Gość
Renata

Cudnie. A wszystko to na chwałę Królowej Różańca Św. , naszej Pani! ❤❤

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!