Patrycja: ratunek od złego

Kilka lat temu poddałam siebie i moją rodzinę ustawieniom hellingera. W ciągu 2 lat znalazłam się w szpitalu na oddziale psychiatrycznym, ze względu na fakt że byłabym popełniła samobójstwo. Na kilka miesięcy przeszło , ale potem znów wróciły myśli. Zaczęłam się modlić do Matki Bożej Pompejańskiej. Przeczytaj Patrycja: ratunek od...
Read More

Agnieszka: Uzdrowienie wewnętrzne

Nie potrafię wam wprost tego opisać. Robię karierę na którą nie miałabym szans.Założyłam rodzinę,podróżuję po świecie,wypoczywam.Chwała Panu za te wszystkie łaski!!!!
Read More

katolik: świadectwo dotyczące pracy

Szczęść Boże! O nowennie dowiedziałam się z internetu. Po kilku tygodniach postanowiłam ja odmówić. Pierwsza intencja została wysłuchana i to bardzo szybko, dotyczyła znalezienia pracy. Kolejna, druga, myślę, że także została otrzymana, ale Matka Boża, sama wybrała inne, potrzebne laski dla osoby o którą się modliła.Przeczytaj katolik: świadectwo dotyczące pracy
Read More

Aneta: niespodziewana łaska

Witam wszystkich czytajacych.Chce zlozyc swiadectwo o otrzymanej lasce,otoz moja rodzina przezywala straszne chwile,problemy nastepowaly jeden po drugim a kazdy kolejny nie do opisania trudny mozna powiedziec ze rodzina byla rozsypana i przygnieciona zlem z pod ktorego niebylo wyjscia.To trwalo kilka lat zostalo wylanych wiele lez.O nowennie wiedzialam juz dawno ale...
Read More

Emilia: Lekarze dawali jej trzy tygodnie życia

Moja 36-letnia siostra, szczęśliwa żona i matka dwojga małych dzieci, w połowie listopada, podczas badań dowiedziała się o przerzutach czerniaka złośliwego do mózgu. Lekarze dawali jej raptem trzy tygodnie życia, gdyż w jej głowie wykryto ok. 50 małych guzów i kilka większych, które wywołały stan zapalny i obrzęk.
Read More

Urszula: Nigdy o Nowennie nie słyszałam wcześniej

Nowennę pompejańską napotkałam na swojej drodze 2 lutego, w święto Matki Boskiej Gromnicznej. Od dłuższego czasu miałam wielką potrzebę odnalezienia takiej modlitwy, którą mogłabym często odmawiać. Modliłam się oczywiście, bo bardzo mi było tego potrzeba, ale ciągle szukałam jeszcze czegoś, czego brakowało mojej duszy.

Nigdy o Nowennie nie słyszałam wcześniej, a 2 lutego pomyślałam, że poszukam (w internecie) modlitwy z okazji tego święta. Nie wiem, jak to się stało, ale otwarła mi się strona NP… Tak bardzo dobrze się poczułam na duszy, kiedy zaczęłam się modlić! Mam problemy ze zdrowiem, które bardzo mnie dręczą, utrudniają mi życie – choroba typowo kobieca. Właśnie rozważałam co zrobić: poddać się operacji, przed którą uciekam już piąty rok, czy nadal leczyć się ziołami. Było mi trudno. Moją intencją stało się uwolnienie od tych dolegliwości – ale zgodnie z Bożą Wolą: za pomocą ziół i modlitwy lub – jeśli tak musi być – za pomocą szczęśliwej operacji. Nowennę zakończyłam 27 marca – odmawiałam cztery części różańca. W międzyczasie piłam zioła, byłam u zielarza, wzięłam też szczepionkę na żółtaczkę przed operacją. Obecnie jeszcze nie sprawdziłam u lekarza, jeszcze nie podjęłam decyzji. Ale wiem, czuję, że mam ogromną opiekę, że nie boję się już tak bardzo, jak się bałam, że mam więcej siły ducha. Cokolwiek się stanie z moim zdrowiem, wiem, że Pan Bóg będzie nade mną czuwać, czuję wielką miłość nad sobą. Nie umiem tego lepiej wytłumaczyć. Nowennę odmawiam po raz drugi, to daje wielką siłę. Tylko modlitwa może człowiekowi pomóc, ma wielką moc, w kolejach naszego losu ZAWSZE przyniesie pomoc. Ale zawsze pamiętajmy, że słowa „Bądź Wola Twoja” są kluczowe. Nie wolno wątpić, że coś co na ludzkim poziomie oceniamy jako negatywne dla nas, ma sens w Boskim wymiarze, dla naszej duszy, tylko my ludzkim rozumem tego nie ogarniemy i trzeba z pokorą to przyjąć.
Aha, jeszcze jedno – na początku modlitwy jest silny opór złych mocy. Ja miałam zdarzenie, które mogło przerazić, ale wtedy zaczęłam się natychmiast modlić. Podobnie bardzo złe sny, z demonami, ale nawet we śnie się modliłam i to minęło. Napiszę jeszcze, jak wyjaśni się z moim zdrowiem. Nie ustawajcie w modlitwie, jest jedyną naszą prawdziwą pomocą, jest światłem, które rozproszy mrok. Dziękuję Ci, Panie!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Urszula: Nigdy o Nowennie nie słyszałam wcześniej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bartek
Gość
Bartek

Wytrwałości i dużo zdrowia..ja dodam od siebie, że również na początku omawiania NP miałem bardzo zle sny, budziłem się w nocy jakby mnie ktoś męczył..i również modliłam się przez lub we śnie..wyzdrowialem z choroby , gdzie od kilku lat leki i wszelkie terapie nie pomagały. co ciekawe modliłam się w zupełnie innej intencji. Szczęść Boże, każdemu kto uwierzy w siłę modlitwy.

Maria
Gość

a można spytać o to zdarzenie z udziałem „złego”? czy to jakiś sen, koszmar czy coś innego..?

Obrazki z nowenną pompejańską?