Jarosław: Otrzymana praca

Witam wszystkich i chciałbym się podzielić łaską jaką otrzymała moja żona w sprawie otrzymanej pracy. w styczniu skończył się jej urlop macierzyński, aczkowliek nikt z jej pracy nie okazywał zaciekawienia żeby żona powróciła do pracy. Ostatni dzień odmawiania dziękczynnej cześci NP był pierwszym dniem powrotu żony do pracy. Pozdrawiam wszystkich...
Read More

Agnieszka: Projekt

Szczęść Boże! Witam wszystkich serdecznie. Chciałabym złożyć świadectwo z odmówienia NP w intencji ukończenia studiów przez moją córkę na bardzo prestiżowej uczelni za granicą. Drugi rok był bardzo trudny. Córka musiała samodzielnie wymyślić i wykonać projekt design. Podczas gdy inni studenci kończyli już swoje projekty moja córka nie miała jeszcze nawet pomysłu na ten projekt. Była bardzo zestresowana. Dzwoniła i często płakała że ma pustkę w głowie i że lęk że jeszcze nic nie zaczęła paraliżuje ją. Chwyciłam za różaniec i zaczęłam odmawiać nowennę pomejańską w tej intencji.
Read More

Sabina: Nowenna Pompejańska została wysłuchana zaraz po jej zakończeniu

Mam na imię Sabina. Mam 29 lat. Jestem żoną i matką. Mam 2 dzieci – 8-letnią Wioletę i 2-letnią Anitę. Obecnie jestem na urlopie wychowawczym. Po urodzeniu drugiej dziewczynki, bardzo chciałam mieć 3 dziecko i chciałam aby był to chłopiec. Nazwałabym go Gabriel. Niestety próby zajścia w ciążę od prawie...
Read More

Magda: Pomoc często przychodzi niepostrzeżenie

Dopadały nas czarne myśli i ogólnie był to trudny psychicznie czas. Modliłam się o poprawę tej sytuacji.
Read More

Dorota: Maryja wyciszyła u mnie stres

Za dwa dni kończę odmawiać 4 nowennę pompejańską. W trakcie odmawiana poczułam wielką opiekę Matki Bożej. Maryja wyciszyła u mnie stres, który zawładnął moim życiem, poukładałam sprawy, które niedawały mi spokoju, czułam opiekę w sprawach zawodowych i w życiu prywatnym.
Read More

Urszula: Nigdy o Nowennie nie słyszałam wcześniej

Nowennę pompejańską napotkałam na swojej drodze 2 lutego, w święto Matki Boskiej Gromnicznej. Od dłuższego czasu miałam wielką potrzebę odnalezienia takiej modlitwy, którą mogłabym często odmawiać. Modliłam się oczywiście, bo bardzo mi było tego potrzeba, ale ciągle szukałam jeszcze czegoś, czego brakowało mojej duszy.

Nigdy o Nowennie nie słyszałam wcześniej, a 2 lutego pomyślałam, że poszukam (w internecie) modlitwy z okazji tego święta. Nie wiem, jak to się stało, ale otwarła mi się strona NP… Tak bardzo dobrze się poczułam na duszy, kiedy zaczęłam się modlić! Mam problemy ze zdrowiem, które bardzo mnie dręczą, utrudniają mi życie – choroba typowo kobieca. Właśnie rozważałam co zrobić: poddać się operacji, przed którą uciekam już piąty rok, czy nadal leczyć się ziołami. Było mi trudno. Moją intencją stało się uwolnienie od tych dolegliwości – ale zgodnie z Bożą Wolą: za pomocą ziół i modlitwy lub – jeśli tak musi być – za pomocą szczęśliwej operacji. Nowennę zakończyłam 27 marca – odmawiałam cztery części różańca. W międzyczasie piłam zioła, byłam u zielarza, wzięłam też szczepionkę na żółtaczkę przed operacją. Obecnie jeszcze nie sprawdziłam u lekarza, jeszcze nie podjęłam decyzji. Ale wiem, czuję, że mam ogromną opiekę, że nie boję się już tak bardzo, jak się bałam, że mam więcej siły ducha. Cokolwiek się stanie z moim zdrowiem, wiem, że Pan Bóg będzie nade mną czuwać, czuję wielką miłość nad sobą. Nie umiem tego lepiej wytłumaczyć. Nowennę odmawiam po raz drugi, to daje wielką siłę. Tylko modlitwa może człowiekowi pomóc, ma wielką moc, w kolejach naszego losu ZAWSZE przyniesie pomoc. Ale zawsze pamiętajmy, że słowa „Bądź Wola Twoja” są kluczowe. Nie wolno wątpić, że coś co na ludzkim poziomie oceniamy jako negatywne dla nas, ma sens w Boskim wymiarze, dla naszej duszy, tylko my ludzkim rozumem tego nie ogarniemy i trzeba z pokorą to przyjąć.
Aha, jeszcze jedno – na początku modlitwy jest silny opór złych mocy. Ja miałam zdarzenie, które mogło przerazić, ale wtedy zaczęłam się natychmiast modlić. Podobnie bardzo złe sny, z demonami, ale nawet we śnie się modliłam i to minęło. Napiszę jeszcze, jak wyjaśni się z moim zdrowiem. Nie ustawajcie w modlitwie, jest jedyną naszą prawdziwą pomocą, jest światłem, które rozproszy mrok. Dziękuję Ci, Panie!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MariaBartek Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Bartek
Gość
Bartek

Wytrwałości i dużo zdrowia..ja dodam od siebie, że również na początku omawiania NP miałem bardzo zle sny, budziłem się w nocy jakby mnie ktoś męczył..i również modliłam się przez lub we śnie..wyzdrowialem z choroby , gdzie od kilku lat leki i wszelkie terapie nie pomagały. co ciekawe modliłam się w zupełnie innej intencji. Szczęść Boże, każdemu kto uwierzy w siłę modlitwy.

Maria
Gość
Maria

a można spytać o to zdarzenie z udziałem „złego”? czy to jakiś sen, koszmar czy coś innego..?

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!