Gabriela: Wymodlona praca

Moją obecną nowenne składam z prośbą o pomoc w wytrwaniu w nowych obowiązkach i pomoc w spłacie narosłych długów...
Read More

Małgorzata: praca

Chciałbym złożyć świadectwo – Matka Boża wysłuchała moją modlitwę i otrzymałam pracę, o którą prosiłam w nowennie pompejańskiej. Odmawiałam ją dwa razy; drugą skończyłam 11 października, a wczoraj, 23 października, otrzymałam wiadomość, że zostałam przyjęta do pracy na pełen etat. Dodam, że w międzyczasie zostałam zatrudniona na jeden dzień w...
Read More

Mariola: Otrzymane łaski

Niedawno uświadomiłam sobie, że choć moje  prośby nie wszystkie się spełniły i jeszcze muszę poczekać to otrzymałam wiele innych łask których wcześniej nie zauważyłam .
Read More

Krzysztof: Matka Najświętsza wysłuchuje i obdarza łaskami !

Mam 18 lat, szkolne obowiązki, trudności rodzinne, porażki w szkole doprowadziły mnie do załamania. Nie widziałem dalszej swojej drogi wszystko było dla mnie monotonią, miałem mnóstwo różnych myśli, popadałem w depresję.
Read More

Karolina: problemy z zajsciem i utrzymaniem ciazy

Prosba zostala wysluchana, siostra dziekuje mi a ja przeciez nie zrobilam nic to zasluga Maryji. Dziekuje z calego serca za te laske, Krolowo Rozanca Swietego!
Read More

Monika: ktoś zawsze przy mnie czuwa co daje mi naprawdę ogromną siłę

Nowennę pompejańską odmawiam niemal regularnie od wakacji 2015 roku. Będzie to moje drugi świadectwo składane w podzięce Matce Najświętszej. Zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską w bardzo trudnym dla mnie czasie, gdy zdiagnozowano u mnie nerwice natręctw i depresję. Dała mi ona dużo siły i nadzieję na lepsze jutro.

W ciągu ostatniego pół roku odmówiłam 4 nowenny. Kolejno w intencji: pomocy w walce o zdrowie psychiczne, o pomoc w walce o czystość, gdyż niestety z nią również pojawiły się spore problemy, w intencji zdania prawa jazdy a ostatnio skończyłam odmawiać nowennę w intencji osób które skrzywdziłam.
To dzięki nowennie zaczęłam wierzyć że mogę być jeszcze szczęśliwa pomimo moich problemów ze zdrowiem. Bywa różnie raz lepiej a raz gorzej. Jednak mam poczucie że ktoś zawsze przy mnie czuwa co daje mi naprawdę ogromną siłę. To dzięki Matce Najświętszej mam siłę do walki o czystość mimo że upadki zdarzały się nawet podczas odmawiania nowenny. Obecnie pozostaje w stanie łaski uświęcającej i mam nadzieję że pozostanie tak jak najdłużej. Jeśli chodzi o prawo jazdy to jestem w trakcji zdawania egzaminów . Moje dwa pierwsze egzaminy kosztowały mnie wiele nerwów co spowodowało nawrót objawów nerwicy do tego stopnia że musiałam wrócić do przyjmowania leków. Jednak bardzo mi zależało aby uzyskać upragniony dokument właśnie dlatego zaczęłam odmawiać w tej intencji nowennę. Dwa tygodnie temu już po zakończeniu nowenny miałam 3 podejście, które również zakończyło się wynikiem negatywnym .Jednak pomimo tego nie przeżywałam tego tak mocno jak poprzednio. Zrozumiałam że widocznie to jeszcze mój czas, że taka jest widocznie Wola Boża i że zdam kiedy przyjdzie na to czas :). Ostatnią Nowennę odmówiłam w intencji osób, które skrzywdziłam swoim zachowaniem co często niestety wiązało się z mija nerwicą. Ciężko mi ocenić jaki efekty przyniosła ta intencja ale mam przynajmniej nadzieję że kiedyś po prostu te osoby mi wybaczą…
Na koniec chciałbym zachęcić każdego do odmawiania tej niezwykłej Nowenny. Jest ona źródłem wielu łask. Z Bogiem wszystko jest możliwe!!! 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "Monika: ktoś zawsze przy mnie czuwa co daje mi naprawdę ogromną siłę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bartek
Gość
Bartek

Zaufaj tylko i poczekaj..ja leczylem się 3 lata z nerwicy, która z dnia na dzień mnie zaatakowała..było źle i wtedy koleżanka wspomniała mi o nowennie, która akurat odmawiała w intencji taty..od ponad roku jestem bez leków, bez leków a objawy nerwicy są znikome i bardzo zadkie..wierzę że Ty też dasz radę pokonać tą paskudną chorobę.

Karolina
Gość
Karolina
Dokładnie Bartku podzielam twoje zdanie! Ja również miałam depresję.. Na początku chciałam iść do psychologa ale pewnego dnia gdy byłam w totalnym dołku szukałam pomocy w internecie aż sie natknęłam na tą piękną nowenne! I co? POMOGŁO moj stan nie był dobry kto miał depresję wie.. Było mi strasznie ciężko ale Bóg i Matka pomogli mi bardzo szybko! Już parę tyg Po odnowieniu czułam się jak nowo narodzona Bóg jest najlepszym lekarzem żadne leki nie są potrzebne!! Żadne! Bóg i Maryja najlepsi lekarze! Kochana życzę Ci wielu łask! Błogosławionego dnia! Z Bogiem!
Bartek
Gość
Bartek

Cieszmy się nowym, zdrowym życiem..ja obecnie odmawiam 2 raz nowenne, tym razem o miłość . Wierzę, że i tym razem wszystkie trudności i trudne sprawy się wyjaśnia i rozwiażą zgodnie z Wolą Bożą.

Ania
Gość

Ja na nerwicę natręctw cierpię od dziecka czyli ponad 20 lat. Gdyby nie modlitwa to bym oszalała.

Dorota
Gość
Dorota

Pomodlę się za was.

Joasia
Gość
Joasia

Też jestem w trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej (drugiej). Staram się na bieżąco czytać zamieszczane świadectwa i dzięki Twojemu uświadomiłam sobie (wpisując w Google nazwę choroby), że chyba również cierpię na nerwicę natręctw :'( Serdecznie Cię pozdrawiam 🙂

mariusz
Gość
mariusz

Ja chciałbym rozpocząć . W ciągu ostatnich 6 miesięcy na skutek modlitw i nabożeństw o uwolnienie odczułem zmianę wiele dobra namacalny mistycyzm . Mam nadzieję że ten spokój się utrzyma i uda się ułożyć spokojne życie z dala od zgiełku i chorego pędu

Mania
Gość

Proszę o modlitwę za mojego syna, który również ma problemy z nerwicą. Odmówiłam nowennę w tej intencji, objawy zmniejszyły się, ale nie ustąpiły. Ja również będę modlić się dalej za wszystkich chorych na depresję i nerwicę.

Dorota
Gość
Dorota

Maniu pomodlę się za was. Proszę także o modlitwę za zdrowie chorych na schizofrenię. Dziękuję.

Karolina
Gość
Karolina

Dokładnie cieszmy się nowym życiem! Te nowe życie jest o niebo lepsze Bóg działa niesamowicie! 🙂 Życze powodzenia Bartku! Niech Bóg będzie z Tobą nigdy nie trać nadziei ! 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?