Maria: Modlitwa o pracę syna Tomasza

To już drugi raz kiedy odmówiłam nowennę pompejańską, tym razem z radiem podczas przedłużającej się choroby infekcyjnej z różnymi komplikacjami. Leżąc w łóżku postanowiłam ten czas wykorzystać na słuchanie radia i odmawianie różańca pompejańskiego.Przeczytaj Maria: Modlitwa o pracę syna Tomasza
Read More

J: Dziękuję Ci Matko za cud narodzin naszej córki

Od zawsze miałam problemy hormonalne - diagnoza PCO/brak owulacji. Z mężem staraliśmy się o potomstwo, chodziliśmy po lekarzach, robiliśmy badania, brałam różne leki, pilnowałam diety. Martwiłam się czy nam się uda. Widziałam młode mamy z dziećmi i zastanawiałam się czy ja doznam tego szczęścia.
Read More

Maria: Dziekuje za wysluchane modlitwy.

Ufam ze Maryja wyslucha moich prosb. Jestem wdzieczna za to, ze moglam zetknac sie z taka modlitwa. Bog zaplac. .
Read More

Iwona: Mąż przestał palić

Nowenną modliłam się w intencji męża,który był nałogowym palaczem I Maryja mnie wysłuchała.Od ponad roku mąż nie pali.Dziękuję Ci Maryjo, za wszystkie łaski już wyjednane i proszę o dalsze.Niech łaska twoja zawsze będzie z nami.
Read More

Agnieszka: Łaski i opieka Matki Najświętszej – dziękuję za te dary.

Zacznę od otwartości oczu i serca na potrzeby innych. To tutaj zaczyna się przemiana w każdym z nas. Widzieć więcej i wyciągać wnioski ze swoich czynów. To, jak działamy każdego dnia ma wielki wpływ na to, jakie będą owoce naszych działań.
Read More

List: Czuję, że to zaproszenie jest do głębszej relacji z Maryją Królową Różańca Świętego.

Szczęść Boże, długo od skończenia odmawiania nowenny pompejańskiej zwlekałam z świadectwem, bo nie stało się dokładnie tak jak chciałam.Nie rozumiałam tego, dlaczego 3 raz odmawiam nowenne i nie dostaję tego o co proszę. A jednak stało się. Modliłam się, zeby mąż dostał pracę w zawodzie i abyśmy mieli mieszkanie ze zgodą na psa ale w Monachium bo przez ostatni rok mieszkałam w Niemczech.

Mąż dostał pracę w Polsce, mieszkanie znaleźliśmy ze zgodą na psa w Polsce. Mieszkamy obok parafii Królowej Różańca Świętego. CZułam, że to jest moje świadectwo i Maryja pragnęła mieć nas blisko siebie. Moje modlitwy nie poszły na marne. Czuję, że to zaproszenie jest do głębszej relacji z Maryją Królową Różańca Świętego. Chwała za to Panu.
Urszula D.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "List: Czuję, że to zaproszenie jest do głębszej relacji z Maryją Królową Różańca Świętego."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

Z każdej sytuacji jest wyjście,czasem inne lub w innym miejscu.Ja Panią rozumiem.Aktualnie mieszkam i pracuję w USA,kraju wolnym z nazwy,ale policym na wielu płaszczyznach.
Mój pies przebywa w Polsce u Znajomych na czas mojej nieobecności,ale tutaj spotkałam się z ogłoszeniami wynajmu dla osób bez zwierząt ,a czasem nawet dzieci.To wynika czasem z niechęci wynajmującego,a czasem z przepisów stanowych.Dużo obwarowań.Dotyczy to też wakacji,są resorty,gdzie rodzin z dziećmi się nie przyjmuje na przykład,ale mogą wybrać inne miejsce.

Zanosimy prośby w modlitwach,które nas trapią,a dobry Bóg działa wg planu i w swoim czasie. ☺

Gal
Gość

Dziekuje za to swiadectwo