Szymon: Otrzymałem pracę. Nowa praca dosłownie spadła mi z Nieba.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Królowa Różańca Świętego! Pragnę złożyć świadectwo łaski, jaką otrzymałem za przyczyną Królowej Różańca z Pompejów. W drugiej połowie zeszłego roku (2014) po wielu zawirowaniach dowiedziałem się, że w grudniu stracę pracę zawodową. Im szybciej przybliżał się ten dzień, tym bardziej popadałem w zwątpienie...
Read More

Justyna: Samo szczęście!

Jestem w trakcie odmawiania 3 lub 4 nowenny i nie wyobrażam już sobie życia bez tej modlitwy. Nigdy żadna nie dawała mi tylu sił, spokoju w sercu, chęci do życia i walki z przeciwnościami, które każdego dnia stają na mojej drodze.
Read More

Grzegorz: Tata

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica. Ostatnią Nowenne poświęciłem intencji duszy mojego zmarłego Taty, aby odkupił jego grzechy i ulżyć mu w czyśccu. Podczas modlitwy napotkamy mbie wiele łask i dalece pozytywnych rzeczy.
Read More

Patryk: poprzez nieczystość zły stopniowo wchodził w nasz związek

"Jak trwoga to do Boga" - doskonale dziś to rozumiem bo tak też było w moim przypadku. Nie ma chyba człowieka który nie został przez kogoś zraniony. Byłem z kobietą która bardzo kochałem a Ona kochała mnie. Byliśmy ze sobą szczęśliwi, mieszkaliśmy razem, ale poprzez nieczystość zły stopniowo wchodził w nasz związek i wszystko psuł. Zaufanie stawało się coraz mniejsze, a uczucie miłości gasło z dnia na dzień.
Read More

Anonim: Zdrowie dla mojego taty

Witam . Mam 18 lat i pierwszy raz piszę takie świadectwo. Jestem w trakcie kończenia drugiej nowenny pompejańskiej . Pierwszą odmówiłam już ponad rok temu w intencji zdrowia dla mojego taty. O nowennie dowiedziałam się od mamy, która bardzo kocha Maryję i różaniec . Wcześniej miałam problem z odmawianiem dwóch dzięsiątek, a co dopiero piętnastu..
Read More

A: List – Kiedy się modlę, lęk ustępuje

Szczęść Boże wszystkim! Zaczęłam odmawiać nowennę 8 dni temu więc co prawda od niedawna, ale już teraz odczuwam jej zbawienny wpływ. Wstajac rano odczuwam lęk związany z tym co stało się w przeszłości, dlatego jak najszybciej chwytam za różaniec i odmawiam nowennę.

Lęk ustępuje, co więcej czuje ulgę po modlitwie i nachodzą mnie pozytywne myśli i cudowne wspomnienia tak jakby tych przykrych wydarzeń nigdy nie było. Wierzę, że moja intencja zostanie wysłuchana. Trzymam kciuki za wszystkich odmawiających nowennę aby wytrwali!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
DorotaIgaAga Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Aga
Gość
Aga

Odmawiając różaniec Matka Boża chroni Cię od złego i lęku a Pan Jezus uwalnia.Wystarczy tylko trwać i ufać

Iga
Gość

Aga! Módl się dalej, nawet jak bedziesz miala wątpliwosci. Maryja nigdy nie opuszcza. Przeciez jesteśmy Jej dziećmi i Ona nas kocha.

Dorota
Gość
Dorota

Dzięki że tu piszecie.