Jadwiga: Na początku myślałam ,że nie dam rady

Trudno jest opisać w słowach jak ta modlitwa działa.
Przeczytaj całość

Marzena: Wysłuchane modlitwy

Obecnie jestem w trakcie mojej 3 nowenny w intencji wypełniania się w moim życiu woli Bożej. Chciałabym opowiedzieć, o moich wcześniejszych spotkaniach z tą modlitwą. Każde rozważanie tajemnic z Matką Bożą daje mi wewnętrzną codzienną przemianę.
Przeczytaj całość

dominika: Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

Jest to bardzo długie świadectwo, mam nadzieję, że niektórym pomoże zrozumieć działanie Boga, poprzez Maryję, Jezusa… Jest to moje 2 świadectwo, zawarłam w nim opis 3 nowenn 9krótkie wspomnienie 4). Czuję, że świadectwo mam zamieścić już mimo, ze jeszcze nie skończyłam. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany na pewno w komentarzach będę...
Przeczytaj całość

Klaudia: W otchłani ciemnych myśli

Przez kilka dni żyłam naprawdę w ciemnościach, jakbym nie była sobą, coś niedobrego się ze mną działo, nie widziałam sensu życia. Wiedziałam, że to są skutki modlitwy mówionej z Miłością przez moja mamę. Coś się zmieniło, uspokoiłam się, zaczęłam na nowo cieszyć się z małych rzeczy, jeść i podjęłam decyzję o powrocie do kraju.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Sprawy zawodowe

Modliłam się o rozwiązanie ciężkiej sprawy zawodowej. W trakcie odmawiania nowenny doznałam łaski częściowego załatwienia bardzo trudnej sprawy w pracy i wielu innych. Najważniejsze jednak , że nowenna ta ugruntowała moja wiarę i to , że dla Pana Boga i Maryi nie ma spraw beznadziejnych. Chwała Panu
Przeczytaj całość

A: List – Kiedy się modlę, lęk ustępuje

Szczęść Boże wszystkim! Zaczęłam odmawiać nowennę 8 dni temu więc co prawda od niedawna, ale już teraz odczuwam jej zbawienny wpływ. Wstajac rano odczuwam lęk związany z tym co stało się w przeszłości, dlatego jak najszybciej chwytam za różaniec i odmawiam nowennę.

Lęk ustępuje, co więcej czuje ulgę po modlitwie i nachodzą mnie pozytywne myśli i cudowne wspomnienia tak jakby tych przykrych wydarzeń nigdy nie było. Wierzę, że moja intencja zostanie wysłuchana. Trzymam kciuki za wszystkich odmawiających nowennę aby wytrwali!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "A: List – Kiedy się modlę, lęk ustępuje"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aga
Gość

Odmawiając różaniec Matka Boża chroni Cię od złego i lęku a Pan Jezus uwalnia.Wystarczy tylko trwać i ufać

Iga
Gość

Aga! Módl się dalej, nawet jak bedziesz miala wątpliwosci. Maryja nigdy nie opuszcza. Przeciez jesteśmy Jej dziećmi i Ona nas kocha.

Dorota
Gość
Dorota

Dzięki że tu piszecie.

Obrazki z nowenną pompejańską?