Wiola: Siła

Odmawiam już czwarta nowennę a jest to moje drugie świadectwo wstyd ze dopiero teraz je pisze ,zawsze coś mi przeszkadzało. Jestem w trakcie rozwodu i modlilam się do Najświętszej Panienki o sily do walki sama ze sobą ,żeby nie stać się złym człowiekiem przez ten rozwód ,żebym umiała jeszcze mężowi przebaczyc że tak szybko zrezygnował z nas,za ten cały ból który noszę w sercu .

Tyle złego się wydarzyło tyle łez wyplakalam wiem że kij ma dwa końce i ja też przyczynilam się do tego rozwodu ale nowenna daje mi sily spokój i wierzę że sobie poradzę i wiem że Maryja mnie nie zostawi trzyma mnie mocno za rękę jak Matka swoje dziecko ,napewno będzie jeszcze ciężko ale wierzę że z Maryją znajdę dobry dom dla moich dzieci i będzie dobrze .Dziękuję Ci Maryjo i dziękuję Jezusowi ze w każdej sekundzie mojego życia są przy mnie i nigdy mnie zostawia .

TERESA: Decyzja brata – odwyk

Otóż moja ostatnia intencja była za brata o wyjście z nałogu alkoholizmu. Alkohol spowodował wielkie spustoszenie w życiu mojego brata, między innymi rozpadła się Jego rodzina.
Przeczytaj

Ania: nawrócenie męża

W ostatnim dniu rekolekcji mąż przystąpił do spowiedzi świętej. Od tego momentu zmienił się, stał się innym człowiekiem, zauważyłam jak dużo mu dało to pojednanie się z Bogiem.
Przeczytaj

Karolina: miłość

Będę dalej sie modlić i wierzyć , że Maryja i sam Jezus Chrystus pomogą znaleźć mi kogoś dla mnie oraz w pełni zrealizować moje wielkie powołanie do życia w małżeństwie i bycia matką.
Przeczytaj

Magdalena: Dzięki Matce Boskiej zdałam Maturę!

Szczęść Boże! O nowennie dowiedziałam się zimą tego roku z internetu, weszłam na Tą stronę przypadkiem. Tu zaczyna się moje świadectwo.
Przeczytaj

Zofia: Uzdrowienie z dolegliwości

Chciałam złożyć świadectwo o otrzymanej łasce uzdrowienia z bardzo męczącej i uciążliwej dolegliwości, która nie pozwalała mi normalnie funkcjonować.  Dziękuję Matce Boże Pompejańskiej za wielką łaskę której mi udzieliła.
Przeczytaj

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Joanna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

Jesli oddasz swoje zycie Jezusowi, to On Cie przez to wszystko przeprowadzi. Obejrzysz Dotyk Boga, czytaj Pismo Sw., przeczytaj ksiazke pt. Moc uwielbienia. Gdy ja oddalam zycie Jezusowi, to Jezusa doswiadczam jako zywego Boga. Zaswiadczam, ze Bog jest dobry, kochajacy, milosierny. Bog jest wspanialym Ojcem! A Maryja najwspanialsza Matka. Jezus uzdrowil mnie, blogoslawi mi w kazdej sferze mego zycia. Kocham Cie Jezu, oglaszam Twoje Krolestwo nade mna, oraz to, ze jestes moim Panem i Zbawicielem!