Wiola: Siła

Odmawiam już czwarta nowennę a jest to moje drugie świadectwo wstyd ze dopiero teraz je pisze ,zawsze coś mi przeszkadzało. Jestem w trakcie rozwodu i modlilam się do Najświętszej Panienki o sily do walki sama ze sobą ,żeby nie stać się złym człowiekiem przez ten rozwód ,żebym umiała jeszcze mężowi przebaczyc że tak szybko zrezygnował z nas,za ten cały ból który noszę w sercu .

Tyle złego się wydarzyło tyle łez wyplakalam wiem że kij ma dwa końce i ja też przyczynilam się do tego rozwodu ale nowenna daje mi sily spokój i wierzę że sobie poradzę i wiem że Maryja mnie nie zostawi trzyma mnie mocno za rękę jak Matka swoje dziecko ,napewno będzie jeszcze ciężko ale wierzę że z Maryją znajdę dobry dom dla moich dzieci i będzie dobrze .Dziękuję Ci Maryjo i dziękuję Jezusowi ze w każdej sekundzie mojego życia są przy mnie i nigdy mnie zostawia .

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.

 

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Joanna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

Jesli oddasz swoje zycie Jezusowi, to On Cie przez to wszystko przeprowadzi. Obejrzysz Dotyk Boga, czytaj Pismo Sw., przeczytaj ksiazke pt. Moc uwielbienia. Gdy ja oddalam zycie Jezusowi, to Jezusa doswiadczam jako zywego Boga. Zaswiadczam, ze Bog jest dobry, kochajacy, milosierny. Bog jest wspanialym Ojcem! A Maryja najwspanialsza Matka. Jezus uzdrowil mnie, blogoslawi mi w kazdej sferze mego zycia. Kocham Cie Jezu, oglaszam Twoje Krolestwo nade mna, oraz to, ze jestes moim Panem i Zbawicielem!

Pielgrzymuj z nami!

- poznaj niezwykłą historię

Sanktuarium 

w Pompejach!