Natalia: Dziękuję Ci Matko Boża

Szczęść Boże, Wczoraj skończyłam odmawiać Nowennę Pompejańską.Na początku byłam pełna entuzjazmu i skupienia. Potem przyszły rozproszenia i zniechęcenie. Modlitwa różańcowa nie jest dla mnie łatwą modlitwą,ale starałam się być wytrwała. Dziękuję Ci Maryjo,że mnie wysłuchałaś.
Read More

Paulina: Cud nowego życia

Ile mi sił starczy będę rozszerzać cześć Twoją,o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałam nawiedziła mnie łaska Boża.... I przyszedł czas na mnie , abym mogła umieścić moje świadectwo już się nie mogłam doczekać aż w końcu Mateńka mnie wysłuchała. Przeczytaj Paulina: Cud nowego życia
Read More

Katarzyna: Dodanie wiary

Witam wszystkich.nazywam się Katarzyna i chciałam przesłać swoje świasectwo z umocnienia wiary,dodania siły do walki i zawierzenia się całkowicie Jezusowi i Maryi. Bo ONI dla nas chcą zawsze jak najlepiej, chociaż czasami ciężko nam to zrozumieć.
Read More

Kinga: modlitwa o dobrą pracę

Dzień dobry, pragnę podzielić się z Państwem bardzo miłym dla mnie zdarzeniem. Odmawiałam koleją Nowennę Pompejańską w moim życiu, tym razem w intencji znalezienia pracy. Jestem osobą wykształconą, kilka lat po studniach. Zawsze pracowałam ale nie było to stałe zatrudnienie i nie w swoim zawodzie. Przeczytaj Kinga: modlitwa o dobrą...
Read More

Małgorzata: Moja przemiana i łaski

Szczęść Boże. Nowenne Pompejańską zaczelam odmawiac w styczniu 2017 r. Wlaśnie skończyłam czwartą i mam zamiar modlic się dalej. Pierwsza była za brata który nadużywa alkoholu. Druga za Dusze w czyśćcu cierpiace, trzecia o zgode syna z matka. Czwarta natomiast za moje zdrowie.
Read More

Wiola: Siła

Odmawiam już czwarta nowennę a jest to moje drugie świadectwo wstyd ze dopiero teraz je pisze ,zawsze coś mi przeszkadzało. Jestem w trakcie rozwodu i modlilam się do Najświętszej Panienki o sily do walki sama ze sobą ,żeby nie stać się złym człowiekiem przez ten rozwód ,żebym umiała jeszcze mężowi przebaczyc że tak szybko zrezygnował z nas,za ten cały ból który noszę w sercu .

Tyle złego się wydarzyło tyle łez wyplakalam wiem że kij ma dwa końce i ja też przyczynilam się do tego rozwodu ale nowenna daje mi sily spokój i wierzę że sobie poradzę i wiem że Maryja mnie nie zostawi trzyma mnie mocno za rękę jak Matka swoje dziecko ,napewno będzie jeszcze ciężko ale wierzę że z Maryją znajdę dobry dom dla moich dzieci i będzie dobrze .Dziękuję Ci Maryjo i dziękuję Jezusowi ze w każdej sekundzie mojego życia są przy mnie i nigdy mnie zostawia .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Wiola: Siła"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

Jesli oddasz swoje zycie Jezusowi, to On Cie przez to wszystko przeprowadzi. Obejrzysz Dotyk Boga, czytaj Pismo Sw., przeczytaj ksiazke pt. Moc uwielbienia. Gdy ja oddalam zycie Jezusowi, to Jezusa doswiadczam jako zywego Boga. Zaswiadczam, ze Bog jest dobry, kochajacy, milosierny. Bog jest wspanialym Ojcem! A Maryja najwspanialsza Matka. Jezus uzdrowil mnie, blogoslawi mi w kazdej sferze mego zycia. Kocham Cie Jezu, oglaszam Twoje Krolestwo nade mna, oraz to, ze jestes moim Panem i Zbawicielem!

Obrazki z nowenną pompejańską?