Dorota: Praca dla męża, siebie i inne łaski

Jestem w trakcie odmawiania swojej 10 nowenny pompejańskiej. Chcę złożyć swoje kolejne świadectwo z otrzymanych łask podczas odmawiania nowenn. Modliłam się o dary Ducha Św., uzdrowienie naszych finansów, o dobrą pracę dla męża, o świętość naszego małżeństwa, o dobrą pracę dla siebie, o uwolnienie męża z nałogów, teraz odmawiam nowennę o łaskę przebaczenia.

Jak zawsze nowenny były trudne, pojawiały się gorsze dni, brak skupienia, senność, kłótnie, zwątpienie, płacz. Pomyślnie się rozwiązała dla nas trudna sprawa finansowa, pewne kłamstwa wyszły na jaw i poznałam prawdę. Pojechaliśmy razem z mężem do ks. egzorcysty do spowiedzi. Po zwolnieniu z pracy w 5 dniu części dziękczynnej mąż dostał umowę o pracę w nowej firmie, praca okazała się spokojniejsza i lepiej płatna, ruszyły prace na budowie. Pod koniec części błagalnej o dobrą pracę dla siebie dostałam telefon o zatrudnieniu, w 9 dniu części dziękczynnej dostałam umowę o pracę. Podczas trwania jednej z nowenn byliśmy na mszy o odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Nasze małżeństwo jeszcze się nie odrodziło ale już jest znacznie lepiej, wierzę że z pomocą Maryi i Pana Jezusa to nastąpi. Dziękuję Maryjo za pracę dla nas, za wszystkie wyproszone łaski i dary, za Twoją opiekę nad moją rodziną i bliskimi. Wszystkim polecam tą cudowną modlitwę. Życzę wszystkim dużo siły i wytrwałości w walce duchowej i Bożego błogosławieństwa w Nowym Roku. Pozdrawiam serdecznie.

Obrazki z nowenną pompejańską?

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Anetam Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Anetam
Gość
Anetam

Doroto dziekuje za Twoje swiadectwo i zyczenia ktore przekazalas. To naprawde laska odmowic 10 Nowen w swoim zyciu a moze bedzie ich wiecej czego z serca Tobie zycze. I tak jak piszesz z pomoca Boza i opieka Matki Bozej wasze malzenstwo napewno sie odrodzi.
Jezu ❤Ufam❤Tobie