Ewa: Nowenna za choroby mężą i małżeństwo

Chciałabym podzielić się swoim świadectwem, tak jak obiecałam Matce Bożej. Odmówiłam 2 nowenny: za uzdrowienie mojego męża psychicznie, fizycznie i duchowo (choruje na nerwicę natręctw myśli i codzienny ból ręki – czeka go operacja) oraz uzdrowienie mojego małżeństwa.
W obu błaganiach, problemy nie zniknęły całkowicie, ale wyraźnie zmniejszyły się, zelżały. Wcześniej doszło już do tego, że wspólne życie było już prawie niemożliwe, teraz natręctwa zelżały na tyle, że da się to udźwignąć.

Widzę, że Maryja odpowiedziała, na moje błagania. Byłam bardzo nerwowa, a Nowenna wyraźnie mnie uspokoiła. Choć problemy z jakimi się zmagam nie ustały całkowicie, to wyraźnie zelżały, aby móc je unieść. Wszelkie inne próby szukania pomocy, różni lekarze, rodzina, rozmowa z księdzem itp. nie dały żadnego rezultatu. Nic do męża nie docierało. Nie wiedziałm już, co robić, jak żyć. Nikt nie potrafił mi pomóc. Nikt.
Pomogła mi Maryja.
Dziękuję Ci Maryjo i będę się dalej modlić.

P.S. Jeżeli ktoś ma jakiś problem, to szczerze zachęcam do odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Gdy wszystko inne zawodzi, gdy nie ma już sił, warto zwrócic się do Maryji – Matka nigdy nie zostawi swojego płaczącego dziecka.

"Królowa Różańca

Jeszcze taniej!

- juz od 2

.

Świętego"

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
KarolinaMariaAniaDominikCzesia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Czesia
Gość
Czesia

Ewo włącz do codziennej modlitwy, o ile ci czas pozwoli …koronke do Krwawych Łez Matki Bożej. 10 minut odmawiania razem z księdzem Piotrem Glasem. Masz internet w komórce, połóz telefon, możesz nawet cos robic i jednoczesnie sie modlić!.. Ja mam śliczny biały różaniec, zakupiony przez internet, do tej koronki. Jest jeszcze Nowenna do Matki Bożej, rozwiązującej węzy. Nasz obecny papiez Franciszek ją rozpowszechnił!…..Trwa 9 dni, tez modle sie równoczesnie z księdzem….w internecie znajdziesz co chcesz!……Pozdrawiam cie , niezwykle dzielna kobieto, wszelkich Łask Bożych ci życze, uproszonych przez Maryje i Jezusa oraz Trójce przenajświetszą!

Dominik
Gość
Dominik

Chwala Panu Bogu i naszej Krolowej Rozanca Swietego 🙂

Ania
Gość
Ania

Moja kolejna nowenna o trzeźwość męża to zamknięty sklep gdzie chodził pić i zamknięty lokal do gier hazardowych. Rozmowy z nim to jak rzucanie grochem o ścianę. Zbudowal wokół siebie mur. Zycie z nim to jak zycie z dwoma roznymi ludzmi: ten z którym ja usiłuję żyć i ten super kumpel, dusza towarzystwa dla innych złota rączka, która jest na zawołanie. Tracę nadzieję i wiarę że będzie lepiej ale nie przegrywam nowenny bo tyko z nią moge przetrwać.

Maria
Gość
Maria

Wiem,że Nowenna to ostatnia deska ratunku. Modlę się o uzdrowienie mojej wnuczki z anoreksji i jestem przekonana, ze Maryja jest ponad psychologami i dietetykami i tylko ona może nam pomóc.

Karolina
Gość
Karolina

Pani Mario, podzielam Pani zdanie : „Maryja jest ponad psychologami i dietetykami i tylko ona może nam pomóc” Ja modlę się o nawrócenie dla mojej najlepszej przyjaciółki, która jest dla mnie jak siostra. Dziewczyna już od lat nie była u spowiedzi, przestaje praktycznie chodzic do koscioła i bardzo jest przez to pogubiona, źle się prowadzi rozbija małżeństwa i rodziny i nie widzi w tym nic złego. Miała trudne dzieciństwo ze swoim ojcem. Teraz tłumaczy się, że należy jej się również trochę szczęścia i że nie będzie patrzała na czyjeś małżeństwo czy dzieci. Ja już nie mam do niej siły, moje… Czytaj więcej »