Kinga: Praca po długim oczekiwaniu

iech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Najświętsza Maria zawsze dziewica! Pragnę złożyć świadectwo otrzymania pracy po ponad roku bezrobocia. W tej intencji odmówiłam dwie nowenny.
Read More

Lidia: Czy zostałam wysłuchana?

Chciałabym również, aby moje słowa były zachętą do wytrwałej modlitwy na różańcu, szczególnie NP. Z doświadczenia wiem, że czasami Pan Bóg udziela łask po dłuższym czasie, potrzeba więcej modlitwy
Read More

Piotr: w różańcu jest nadzieja

Nowennę do Matki Bożej z Pompejów rozpocząłem 9 stycznia szło mi bardzo dobrze. Prosiłem Kochaną Matkę o uleczenie z częstego Pocenia się (Miałem z tym wielki problem) Moja nowenna dobiegła końca a ja nadal się pociłem postanowiłem odmówić jeden różaniec o zdrowie dla mnie i dla mojej rodziny.Przeczytaj Piotr: w...
Read More

Justyna: Niepojęta Miłość

Szatan zawsze będzie Cię od tego odwodził. Tak samo jest w trakcie trwania nowenny pompejańskiej, mówiłam ją codziennie, a zdażało się, ze o modlitwie przypominałam sobie bardzo póżno wieczorem.Trudno mi wymienić teraz te wszystkie łaski które otrzymałam od Matki Bożej dostapiłam wielu łask o które nie prosiłam. Jestem bardziej otwartą i radosną kobietą, polepszyły się moje kontakty z rodziną i znajomymi.
Read More

Anastazja: Prosiłam o znalezienie pracy

Nowennę rozpoczęłam 9 dni temu, prosząc o znalezienie pracy dla siebie. Ja czuję się spokojniejsza, chłopak zaczął pracę, która była pod znakiem zapytania, a kuzynka jest zakwalifikowana na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy na dużo lepszych warunkach. Bóg ma swoje ścieżki. Dziękuję Ci Maryjo, bardzo.
Read More

Lilianna: Nowenna za Jana

Dość długo zabierałam się za złożenie świadectwa po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej ,ale tak trzeba.
Chyba około pół roku leżała u nas u domu mała książeczka o Nowennie Pompejańskiej.

Codziennie spoglądałam na nią.Po zaznajomieniu się z treścią stwierdziłam,że to nie dla mnie ,że nie dam rady.Mój młodszy syn Jan był w klasie maturalnej,czekał go ciężki rok szkolny ,dużo nauki i marzenia o studiach medycznych.Wiadomo było ,że będzie trudno,że poprzeczka jest wysoko .Miałam wiele obaw ,czy Janowi wystarczy sił i motywacji do nauki.
I tak zaczęłam korzystać z tej małej skarbnicy wiedzy o Nowennie.Odmówiłam 3 Nowenny Pompejańskie w intencji mojego Jasia i jego pomyślnej matury.Chciałabym bardzo podziękować Matce Bożej za wysłuchanie i łaski dla Jana.Dostał się na studia medyczne w Poznaniu z bardzo dobrze zdaną maturą,ale było to naprawdę dziwne przeżycie.Bez pomocy Matki Boskiej i pilnej nauki syna nie byłoby tego sukcesu.W przeddzień ogłoszenia wyników pojechalismy również do Sulejowa by tam jeszcze prosić Matkę Boską Pompejańską.
Bardzo wierzę ,że Matka Boża wysłuchuje naszych próśb. Lilianna

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
ajmSabina Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Sabina
Gość
Sabina

Szczęść Boże bardzo ładne świadectwo zawiera całą kwintesencję,Niech Matka Boża otacza Jana płaszczem Bożego Miłosierdzia

ajm
Gość
ajm

Maryjny lekarz, to będzie dobry lekarz. Wytrwałości na trudnych studiach!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!