Mateusz: Jeżeli potrzebujecie łaski to poproście o to Matke Boską

Chce złożyć świadectwo uzdrowienia mnie z objawów ciężkiej choroby od grudnia 2015r miałem objawy groźnych chorób odkąd zacząłem nowenne pompejską zacząłem się lepiej czuć, objawy ustępowały.

Po skończeniu nowenny nie do końca czułem się zdrowy a gdy miałem iść na badania zacząłem drugą nowennę i okazało sie że to tylko alergia (co prawda na bardzo dużo rzeczy w tym orzechy)i ale ciesze się że to nie żaden nowotwór. Cały czas dziękuję z całego serca Maryi za to że mnie wysłuchała i pomogła. Jeżeli potrzebujecie łaski to poproście o to Matke boską ona zawsze nas wysłucha i nie ma takiej osoby której by nie pomogła, rozumie nas, kocha i zawsze pomoże.
Pozdrawiam Mateusz .

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Mateusz: Jeżeli potrzebujecie łaski to poproście o to Matke Boską"

Powiadom o
avatar
Ewa
Gość

Mi nie pomogla ta modlitwa…nie zostałam uzdrowiona.

Justyna
Gość

Być może to, że Twoja prośba nie została spełniona jest dla Ciebie lepsze według woli Boga. Nie wiemy jakie drogi przygotował nam Pan ale każde słowo, czy to jest przekleństwo czy modlitwa nie jest wypowiedziane bez konsekwencji. Twoja modlitwa również.

Barbara
Gość
Barbara

Panie Mateuszu. Dobrze, że w potrzebie i obawie o swoje zdrowie zwrócił sie Pan do Naszej Mateńki Królowej Różańca Świętego. Ona wysłuchuje i te nasze prośby przedstawia swojemu Synowi. Jego miłosierdzie jest prawda i żyje nadal. Jezus jest pozytywna wartościa.Jego Duch, żyje w Tobie, pomaga mysleć w sposób zgodny z Jego upodobaniem. Przez to stajesz sie taki, jak Twoje mysli.Raduj sie w Najświętszej Panience i Jezusie a spełnią sie pragnienia Twojego serca, jak do tej pory., bo zaufałes szczerze i sercem. Pozdrawiam i życzę zdrowia oraz wdiecznosci za to co otrzymujesz.

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij