Milena: powrót ukochanej osoby

Witam. Chciałam podzielić się z wami ostatnimi wydarzeniami podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Miesiąc temu rzucił mnie chłopak którego kochałam nad życie. Powiedział, że już nie czuje do mnie tego co wcześniej i że chce zacząć nowe życie beze mnie. Byłam załamana. Cały świat mi się zawalił. Nie widziałam sensu w...
Przeczytaj całość

Anna: modlitwa w intencji dzieci

Szczęść Boże Odmówiłam Nowenne Pompejańską już 4 razy jedna w intencji mojej rodziny i 3 za kazde z moich dzieci. Aby zacząć odmawiac nowenne potrzeba było wiele czasu bo ponad rok. Ale jak już podjęłąm decyzje to wyrwałam choc czasami było trudno. Otrzymałąm wiele łąsk o które prosiłam.Cieszę sie ,że...
Przeczytaj całość

Ewa: Trwanie w modlitwie do Matki Bożej jest jak budowanie drabiny do nieba

Nowenna daje wyciszenie, nadzieję, że będzie dobrze, spokój serca, wiarę w miłosierdzie Boże. Trwanie w modlitwie do Matki Bożej jest jak budowanie drabiny do nieba, aż do końca swoich dni, na razie dobrze mi z tym.
Przeczytaj całość

P: Powierzyłam bliskich opiece Matki Bożej

Ufam Matce Bożej i wierzę, że mu pomogła i obdarzyła go potrzebnymi łaskami. Modlitwa różańcowa ma niesamowitą moc i każdego dnia dodaje mi sił.
Przeczytaj całość

Anna: Ratunek z niewoli toksycznego związku

Dla Boga nie ma nic niemożliwego! Dziękuję Ci Matko Boża Królowo Różańca Świętego za pomoc z nieba w uratowaniu mojej siostry z niewoli toksycznego związku.
Przeczytaj całość

Mateusz: Jeżeli potrzebujecie łaski to poproście o to Matke Boską

Chce złożyć świadectwo uzdrowienia mnie z objawów ciężkiej choroby od grudnia 2015r miałem objawy groźnych chorób odkąd zacząłem nowenne pompejską zacząłem się lepiej czuć, objawy ustępowały.

Po skończeniu nowenny nie do końca czułem się zdrowy a gdy miałem iść na badania zacząłem drugą nowennę i okazało sie że to tylko alergia (co prawda na bardzo dużo rzeczy w tym orzechy)i ale ciesze się że to nie żaden nowotwór. Cały czas dziękuję z całego serca Maryi za to że mnie wysłuchała i pomogła. Jeżeli potrzebujecie łaski to poproście o to Matke boską ona zawsze nas wysłucha i nie ma takiej osoby której by nie pomogła, rozumie nas, kocha i zawsze pomoże.
Pozdrawiam Mateusz .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Mateusz: Jeżeli potrzebujecie łaski to poproście o to Matke Boską"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Mi nie pomogla ta modlitwa…nie zostałam uzdrowiona.

Justyna
Gość

Być może to, że Twoja prośba nie została spełniona jest dla Ciebie lepsze według woli Boga. Nie wiemy jakie drogi przygotował nam Pan ale każde słowo, czy to jest przekleństwo czy modlitwa nie jest wypowiedziane bez konsekwencji. Twoja modlitwa również.

Barbara
Gość
Barbara

Panie Mateuszu. Dobrze, że w potrzebie i obawie o swoje zdrowie zwrócił sie Pan do Naszej Mateńki Królowej Różańca Świętego. Ona wysłuchuje i te nasze prośby przedstawia swojemu Synowi. Jego miłosierdzie jest prawda i żyje nadal. Jezus jest pozytywna wartościa.Jego Duch, żyje w Tobie, pomaga mysleć w sposób zgodny z Jego upodobaniem. Przez to stajesz sie taki, jak Twoje mysli.Raduj sie w Najświętszej Panience i Jezusie a spełnią sie pragnienia Twojego serca, jak do tej pory., bo zaufałes szczerze i sercem. Pozdrawiam i życzę zdrowia oraz wdiecznosci za to co otrzymujesz.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!