Czytelniczka: W Niepokalane Poczęcie miałam sen, że trzymam w ramionach dziewczynkę …

przy ostatniej modlitwie 5.07.2015 nasunęła mi się reflekcja aby poprosić Matuchnę o to aby w jakiś sposób powiedziała mi o tym czy dziecątko narodziło się
Read More

Daria: nowenna a praca

Witam Was wszystkich, mam co prawda dopiero 21 lat, ale już od dawna słyszałam o Nowennie i aktualnie odmawiam szóstą. Moje intencje są zawsze ogólne, więc trudno mi powiedzieć - chciałam X stało się X. Ostatnie 3 nowenny odmówiłam w intencji osoby, z którą nie mam na dobrą sprawę kontaktu,...
Read More

Monika: Zmiana!

Nowennę rozpoczęłam po w trudnym momencie w moim życiu, związanym z życiem osobistym. W moje serce, do tej pory skupione na zupełnie nieistotnych wartościach w życiu...skopane przez innych została wlana łaska spokoju. Pierwsze tygodnie i okres Świąt Bożego Narodzenia były najpiękniejszym okresem w moim życiu chyba a na pewno w roku.<
Read More

Paulina: Maryja uzdrawia! Potwierdzona skuteczność Nowenny

Mam 24 lata, swoją pierwszą Nowennę Pompejańską zaczęłam 20 października 2014, modle się w intencji daru zdrowia dla mojego przyjaciela Dariusza. Moja relacja z Dariuszem od początku powodowała we mnie trudne stany emocjonalne. Wydawało się, że jest we mnie zakochany, bo bardzo wiele deklarował. Jednakże jego obietnice, w moim odczuciu,...
Read More

Czciciel: Długo oczekiwane potomstwo.

Szykując się do trzeciego programy zaczęliśmy odmawiać Nowennę Pompejańską prosząc Maryję o dar potomstwa.
Read More

Magdalena: Dziekuję Mateńko za pracę

Witam wszystkich serdecznie. Chciałam podziękować Mateńce o spełnieniu mojej intencji. A mianowicie dotyczyła znalezienie pracy w administracji.

Z pomocą Maki Boskiej poradziłam sobie z moimi lękami, które doprowadzały mnie do stanów depresyjnych. 6 lat szukałam stabilnej dobrej pracy. Jak to zwykle bywa szukałam pracy wszędzie, a jak znalazłam to pracowałam na czarno albo na krótki okres w różnych branżach. Wyjechałam do innego miasta z nadzieją, że tam znajdę pracę, było podobnie bez umów.
Znalazłam staż w instytucji państwowej w księgowości czułam, że byłam potrzebna i do tego dobrze się tam czułam ludzie w porządku. Ale potem się okazało, że nie mam szans bo nie mam tzw. „pleców” znajomości. Czułam się jak niedoceniona, niepotrzebna, bezwartościowa -wróciłam do domu. Z miesiąca na miesiąc było coraz gorzej mój stan psychiczny się pogarszał moja samoocena była bardzo niska. Czułam się bezwartościowa – nic nie potrafię z niczym sobie nie poradzę to były moje jedyne myśli moje. Codziennie płacz i myśli jaka jestem beznadziejna. Mateńka była zawsze przy mnie nawet w tych trudnych chwilach. Przez te lata miały miejsca małe cuda, które ratowały mnie (nie takie małe cuda) Na każdym kroku Bóg nie dał mi zapomnieć o sobie. Byłam i chce być blisko Boga blisko Mateńki i dziękować jej z całego serca za doznane łaski.
Odmówiłam 3 nowenny w intencji pracy, modliłam się do św. Rity od spraw beznadziejnych oprócz tego modlitwa o siedem darów Ducha Świętego. Jak tylko mogłam uczęszczałam na odnowę w Duchu Świętym potrzebowałam opieki, która została mi dana.
Moja aktualna praca nie jest na stałe do końca roku, zostałam zatrudniona w ramach prac interwencyjnych w instytucji państwowej. Telefon z propozycją pracy zadzwonił w dniu kiedy skończyłam odmawiać nowennę. W trakcie załatwiania „formalności” problemy się piętrzyły już myślałam że, nie dam rady i stracę możliwość pracy. Mateńka w tym czasie prowadziła mnie za rękę otwiera drzew gdzie wcześniej było to niemożliwe. Pracuje z fajnymi ludźmi praca daje mi wiele satysfakcji. Zdaje sobie sprawę że, pracuje do końca roku i mogę pożegnać się z pracą, ale po prostu czuje spokój że, będzie wszystko dobrze. (co mam być to będzie )
Kochani nie zniechęcajcie się zawierzcie się Mateńce zawsze pomaga zawsze otrzymujemy potrzebne nam łaski nie raz tego doświadczyłam polecam Nowennę Pompejańską odmawiam od października 2013 roku nie chcę przestać. Za niedługo zaczynam odmawiać kolejną Nowennę jest modlitwą nie do odparcia.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
UlaEwelina Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ewelina
Gość
Ewelina

Witam. Jestem w trakcie odmawiania nowenny o pracę. Już od jakiegoś czasu szukam jakiegoś zajęcia, byłam na wielu rozmowach kwalifikacyjnych i nadal nic, ale wierzę, że Matka Boska mi pomoże i w końcu przestanę być bezrobotna. Bardzo się cieszę, że zostałaś wysłuchana. Módl się nadal, a Maryja na pewno nie raz Ci pomoże. Pozdrawiam i życzę wielu łask.

Urszula Jażdż
Gość
Urszula Jażdż

Witam! Niedawno skończyłam Nowennę Pompejańską w intencji znalezienia stałej pracy dla mojego syna. Jest to moja kolejna (siódma) nowenna, poprzednie, które odmawiałam w intencji uzdrowienia małżeństw moich synów nie zostały wysłuchane. Oba małżeństwa się rozpadły. W poprzedniej nowennie też prosiłam Matkę Bożą Pompejańską o pomoc w znalezienie pracy dla niego i już w trakcie odmawiania części dziękczynnej otrzymał pracę w miejscu zamieszkania (poprzednia była zamiejscowa). Niestety po trzech miesiącach znów nie pracował. Rozpoczęłam więc kolejną nowennę o stałą pracę dla niego. Modliłam się sercem, rozważając cztery tajemnice aby zdarzył się cud, tak jak w Kanie Galilejskiej. I zdarzył się cud!!!… Czytaj więcej »

Ula
Gość
Ula

Nowenna Pompejańska jest modlitwą nie do odparcia