Kasia: pomoc w bardzo przykrej sytuacji

To już moje drugie świadectwo. W trakcie i po odmawianiu NP otrzymałam wiele łask. M.in. Trafiłam do domu, po tym jak się… zgubiłam omijając objazd.

Może to nic, ale w nocy, w obcym kraju, to nie było przyjemne. Opatrzność czuwa nade mną i moją rodziną. Druga ogromna łaska to pomoc w bardzo przykrej sytuacji w jakiej się znalazłam… I wiele innych. NP odmawiałam w intencji uleczenia mnie z pewnej choroby, która zatruwa mi życie i na którą lekarze nie umieją mi pomóc. Wszystkie wyniki dobre, ani alergia, ani zatoki, ani tomograf ani przegroda nosowa ani nic – a katar czasami uniemożliwiał mi oddychanie. Czynność bez której nie da się żyć. Oddychając gardłem – ból gardła. Horror. Mam bardzo słabą odporność. Pomaga mi tylko jedno lekarstwo, dostępne na receptę. Narazie nie biorę tego lekarstwa. Gorąco wierzę, że jakoś dam radę i będę mogła oddychać, bo może to dla kogoś banalne, ale trudność w oddychaniu to koszmar. Nie chcę brać tego lekarstwa, na dłuższą metę lekarze też twierdzą, że nie powinnam go tak długo brać, ale cóż było robić?? Oddychać trzeba…. Po odmawianiu nowenny czuję opiekę Matki Bożej. Jeszcze w tym miesiącu chcę zacząć odmawiać kolejną nowennę. Odmawiajcie NP, ona na pewno odmienia życie. Warto, spróbujcie a się przekonacie. Tylko musicie uwierzyć… Cuda się zdarzają…

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Kasia: pomoc w bardzo przykrej sytuacji"

Powiadom o
avatar
Asia
Gość

nie bierz tego lekarstwa skoro nawet lekarze odradzają to niech Ci dadzą coś zastępczego. Na pewno nie jest to jedyne skuteczne lekarstwo. :

Asia
Gość
Niech będzie uwielbiiny Jezus Chrystus w Tobie, i Twojej Rodzinie, Kasiu Proszę, zainteresuj się dogłębnie SWOIM zdrowiem. Żaden lekarz nie zna Ciebie i Twojego organizmu jak Ty Sama. Zacznij obserwacje Siebie. I to TY weź PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ za dar , który TOBIE dał Tata Tęczowy. Przede wszystkim przyjrzyj się CO i JAK jesz. W Australii, ale nie tylko, jest powiedzenie JESTES TYM CO JESZ. Od tego co jemy zależy nasze zdrowie, więc…. Nie wszystko możemy nazwać ŻYWNOŚCIĄ, bo jak sama nazwa wskazuje, produkty i przetwory powinny odżywiać organizm,a nie niszczyć… Jestem często oburzona na ludzi, którzy NIE szanują tak cennego… Czytaj więcej »
Agucha
Gość
Agucha

Proszę poczytać o dużych dawkach wit C – mam rodzinę w której od 20 lat biorą duże dawki i nie pamiętają kiedy ktoś z nich był chory 🙂 To duuuuużżżżo lepsze niż inne leki.

Anna
Gość

Czytalam, ze jesli bierze sie duze dawki sztucznej witaminy C 1000mg dziennie przez dluzszy czas, to jest ryzyko kamieni na nerkach.

Aneta
Gość

Poczytaj o diecie Ewy Dąbrowskiej „post Daniela”, pomaga na bardzo wiele rzeczy. Naprawdę warto spróbować. Szczęść Boże.

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij