Kasia: pomoc w bardzo przykrej sytuacji

To już moje drugie świadectwo. W trakcie i po odmawianiu NP otrzymałam wiele łask. M.in. Trafiłam do domu, po tym jak się… zgubiłam omijając objazd.

Może to nic, ale w nocy, w obcym kraju, to nie było przyjemne. Opatrzność czuwa nade mną i moją rodziną. Druga ogromna łaska to pomoc w bardzo przykrej sytuacji w jakiej się znalazłam… I wiele innych. NP odmawiałam w intencji uleczenia mnie z pewnej choroby, która zatruwa mi życie i na którą lekarze nie umieją mi pomóc. Wszystkie wyniki dobre, ani alergia, ani zatoki, ani tomograf ani przegroda nosowa ani nic – a katar czasami uniemożliwiał mi oddychanie. Czynność bez której nie da się żyć. Oddychając gardłem – ból gardła. Horror. Mam bardzo słabą odporność. Pomaga mi tylko jedno lekarstwo, dostępne na receptę. Narazie nie biorę tego lekarstwa. Gorąco wierzę, że jakoś dam radę i będę mogła oddychać, bo może to dla kogoś banalne, ale trudność w oddychaniu to koszmar. Nie chcę brać tego lekarstwa, na dłuższą metę lekarze też twierdzą, że nie powinnam go tak długo brać, ale cóż było robić?? Oddychać trzeba…. Po odmawianiu nowenny czuję opiekę Matki Bożej. Jeszcze w tym miesiącu chcę zacząć odmawiać kolejną nowennę. Odmawiajcie NP, ona na pewno odmienia życie. Warto, spróbujcie a się przekonacie. Tylko musicie uwierzyć… Cuda się zdarzają…

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
AsiaAnnaAnetaAguchaAsia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Asia
Gość
Asia

nie bierz tego lekarstwa skoro nawet lekarze odradzają to niech Ci dadzą coś zastępczego. Na pewno nie jest to jedyne skuteczne lekarstwo. :

Asia
Gość
Asia

Niech będzie uwielbiiny Jezus Chrystus w Tobie, i Twojej Rodzinie, Kasiu Proszę, zainteresuj się dogłębnie SWOIM zdrowiem. Żaden lekarz nie zna Ciebie i Twojego organizmu jak Ty Sama. Zacznij obserwacje Siebie. I to TY weź PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ za dar , który TOBIE dał Tata Tęczowy. Przede wszystkim przyjrzyj się CO i JAK jesz. W Australii, ale nie tylko, jest powiedzenie JESTES TYM CO JESZ. Od tego co jemy zależy nasze zdrowie, więc…. Nie wszystko możemy nazwać ŻYWNOŚCIĄ, bo jak sama nazwa wskazuje, produkty i przetwory powinny odżywiać organizm,a nie niszczyć… Jestem często oburzona na ludzi, którzy NIE szanują tak cennego… Czytaj więcej »

Agucha
Gość
Agucha

Proszę poczytać o dużych dawkach wit C – mam rodzinę w której od 20 lat biorą duże dawki i nie pamiętają kiedy ktoś z nich był chory 🙂 To duuuuużżżżo lepsze niż inne leki.

Anna
Gość
Anna

Czytalam, ze jesli bierze sie duze dawki sztucznej witaminy C 1000mg dziennie przez dluzszy czas, to jest ryzyko kamieni na nerkach.

Aneta
Gość
Aneta

Poczytaj o diecie Ewy Dąbrowskiej „post Daniela”, pomaga na bardzo wiele rzeczy. Naprawdę warto spróbować. Szczęść Boże.

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…