Elżbieta: Wyproszenie łaski potomstwa

To świadectwo piszę ku pokrzepieniu innych par starających się o dziecko i jako daną obietnicę Matce Bożej Królowej Różańca Świętego.

Nasza historia podobna jest do wielu innych – do dziś dnia nie zapomnimy słów lekarza androloga: „Naturalną drogą nigdy nie uda się zajść w ciążę!” Brzmiało to jak wyrok! Wyniki męża były jednoznaczne: oficjalnie bezpłodność, wyniki prawie zerowe… Byliśmy bez szans. Szukając ukojenia, czytałam świadectwa wielu par, którym Bóg dał dziecko wbrew decyzji lekarza. To dało nam nadzieję. W styczniu 2014 zaczęliśmy nowennę pompejańską, z wielką ufnością wspólnie się modliliśmy, także do św. Józefa i wszystkich innych świętych. Jeszcze w trakcie odmawiania części błagalnej wydarzył się cud! Począł się nasz synek Maksymilian. Dziękujemy Matce Najświętszej za Jej pomoc i wstawiennictwo u Boga, gdy lekarz pogrążył nas w beznadziei. U Boga jednak nie ma rzeczy niemożliwych! Maryjo Królowo Różańca św. także i dziś zwierzamy Ci prośbę o kolejne dzieci!

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Elżbieta: Wyproszenie łaski potomstwa"

Powiadom o
avatar
hanna
Gość

Chwala Panu i Matce Najswietszej.dziekuje za to piekne swiadectwo

TERESA
Gość
TERESA

Trzeba UFAĆ temu lekarzowi w górze

paula
Gość

Przeczytałam zdanie „Począł się nasz synek…” i popłynęły łzy… Sama jestem w trakcie odmawiania NP o dar rodzicielstwa i niesamowicie wierzę że i nam będzie dany ten cud. Dziękuję za świadectwo. Chwała Panu i Matuli!

Ola
Gość

Mój Boże na takie świadectwo czekałam 2 lata. Czy możesz sie za mnie pomodlić również w tej intecji?

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Tak, to nasze świadectwo jest znakiem nadziei dla małżeństw, których lekarze pozbawiają wszelkiej nadziei. Obecnie modlę się drugą Nowenną Pompejańską o kolejne dzieciątko i ufam, że i tym razem Maryja nam dopomoże! Pokorna ufność i cierpliwość są tu też pomocne. Obiecuję modlitwę w intencji innych par, starających się o potomstwo.

Monika
Gość
Monika

Dziękuję za to świadectwo, mnie też daje ono nadzieję że Bóg może wszystko

Elżbieta
Gość
Elżbieta
Po raz kolejny pragnę podzielić się z Wami drugim, wielkim cudem wyproszonym u Matki Najświętszej Nowenną Pompejańską! To jest niesamowite, bo rok temu, 12.08.2016. pojawiło się na tej stronie moje pierwsze świadectwo, wyproszenie łaski potomstwa, pierwszego synka Maksia. Dziś, cieszymy się kolejnym, drugim dzieckiem!!! To ogromny cud i dar nieba. Rok temu, w sierpniu, we wspomnienie św. Dominika, rozpoczęłam kolejną Nowennę Pompejańską w intencji poczęcia dzieciątka. A za równy rok, w sierpniu 2017, Bóg obdarzył nas przepięknym i zdrowym synkiem Dominikiem Józefem! Matka Boża wysłuchuje! Może nieraz trzeba trochę poczekać na oczekiwany cud, ale na pewno nie zapomina Ona o… Czytaj więcej »
wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij