Elżbieta: Wyproszenie łaski potomstwa

To świadectwo piszę ku pokrzepieniu innych par starających się o dziecko i jako daną obietnicę Matce Bożej Królowej Różańca Świętego.

Nasza historia podobna jest do wielu innych – do dziś dnia nie zapomnimy słów lekarza androloga: „Naturalną drogą nigdy nie uda się zajść w ciążę!” Brzmiało to jak wyrok! Wyniki męża były jednoznaczne: oficjalnie bezpłodność, wyniki prawie zerowe… Byliśmy bez szans. Szukając ukojenia, czytałam świadectwa wielu par, którym Bóg dał dziecko wbrew decyzji lekarza. To dało nam nadzieję. W styczniu 2014 zaczęliśmy nowennę pompejańską, z wielką ufnością wspólnie się modliliśmy, także do św. Józefa i wszystkich innych świętych. Jeszcze w trakcie odmawiania części błagalnej wydarzył się cud! Począł się nasz synek Maksymilian. Dziękujemy Matce Najświętszej za Jej pomoc i wstawiennictwo u Boga, gdy lekarz pogrążył nas w beznadziei. U Boga jednak nie ma rzeczy niemożliwych! Maryjo Królowo Różańca św. także i dziś zwierzamy Ci prośbę o kolejne dzieci!

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.

 

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
MonikaElżbietaOlapaulaTERESA Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
hanna
Gość
hanna

Chwala Panu i Matce Najswietszej.dziekuje za to piekne swiadectwo

TERESA
Gość
TERESA

Trzeba UFAĆ temu lekarzowi w górze

paula
Gość
paula

Przeczytałam zdanie „Począł się nasz synek…” i popłynęły łzy… Sama jestem w trakcie odmawiania NP o dar rodzicielstwa i niesamowicie wierzę że i nam będzie dany ten cud. Dziękuję za świadectwo. Chwała Panu i Matuli!

Ola
Gość
Ola

Mój Boże na takie świadectwo czekałam 2 lata. Czy możesz sie za mnie pomodlić również w tej intecji?

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Tak, to nasze świadectwo jest znakiem nadziei dla małżeństw, których lekarze pozbawiają wszelkiej nadziei. Obecnie modlę się drugą Nowenną Pompejańską o kolejne dzieciątko i ufam, że i tym razem Maryja nam dopomoże! Pokorna ufność i cierpliwość są tu też pomocne. Obiecuję modlitwę w intencji innych par, starających się o potomstwo.

Monika
Gość
Monika

Dziękuję za to świadectwo, mnie też daje ono nadzieję że Bóg może wszystko

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Po raz kolejny pragnę podzielić się z Wami drugim, wielkim cudem wyproszonym u Matki Najświętszej Nowenną Pompejańską! To jest niesamowite, bo rok temu, 12.08.2016. pojawiło się na tej stronie moje pierwsze świadectwo, wyproszenie łaski potomstwa, pierwszego synka Maksia. Dziś, cieszymy się kolejnym, drugim dzieckiem!!! To ogromny cud i dar nieba. Rok temu, w sierpniu, we wspomnienie św. Dominika, rozpoczęłam kolejną Nowennę Pompejańską w intencji poczęcia dzieciątka. A za równy rok, w sierpniu 2017, Bóg obdarzył nas przepięknym i zdrowym synkiem Dominikiem Józefem! Matka Boża wysłuchuje! Może nieraz trzeba trochę poczekać na oczekiwany cud, ale na pewno nie zapomina Ona o… Czytaj więcej »

Pielgrzymuj z nami!

- poznaj niezwykłą historię

Sanktuarium 

w Pompejach!