Jolanta: Nawrócenie

Powiem tak, Matka Boza zmienila i zmienia ciagle zycie na pewno moje i ufam ze nie tylko. DZieki niej otwarly mi sie oczy na wiele spraw dotyczacych wiary i Pana Boga.
Przeczytaj całość

Bogusława: moja druga nowenna

07 listopada skończyłam moją drugą nowenne pompejańską, prosiłam o dobrego, wierzącego męża dla mojej córki. Intencja na razie nie została wysłuchana ale moja córka bardzo się zmieniła, mateczka skruszyła jej twarde nieskore do zgody serce, jest teraz bardziej wyrozumiała i spokojna.Przeczytaj Bogusława: moja druga nowenna
Przeczytaj całość

Świadectwo: Bóg dotyka naszego życia

Bóg jest pierwszym źródłem radości i nadziei człowieka! Choć nie jestem osobą wielkiej wiary i zazdroszczę jej mojej Mamie, która całą nadzieję pokłada w Bogu, to wiem, że On- Jezus żyje.Przeczytaj Świadectwo: Bóg dotyka naszego życia
Przeczytaj całość

Aga: Podziękowanie Matce Najświętszej za otrzymane łaski

Dziękuję Ci Matko Najświętsza za wszystkie otrzymane łaski a najbardziej za to że doprowadziłaś mnie do Pana Jezusa który okazał mi swoje Miłosierdzie. Matka Najświetsza okryła mnie swoim płaszczem a Pan Jezus uleczył rany.Zmieniłam się bardzo i moje życie też się zmienia na lepsze.
Przeczytaj całość

Faustyna: Otrzymane łaski

Pragnę podzielić się radością z obcowania z Maryją od początku mojej przygody z Nowenną. Wcześniej rzadko odmawiałam różaniec, ale pewnego dnia było mi dane zaczerpnąć z ogromnego bogactwa tej modlitwy.Przeczytaj Faustyna: Otrzymane łaski
Przeczytaj całość

Elżbieta: Wyproszenie łaski potomstwa

To świadectwo piszę ku pokrzepieniu innych par starających się o dziecko i jako daną obietnicę Matce Bożej Królowej Różańca Świętego.

Nasza historia podobna jest do wielu innych – do dziś dnia nie zapomnimy słów lekarza androloga: „Naturalną drogą nigdy nie uda się zajść w ciążę!” Brzmiało to jak wyrok! Wyniki męża były jednoznaczne: oficjalnie bezpłodność, wyniki prawie zerowe… Byliśmy bez szans. Szukając ukojenia, czytałam świadectwa wielu par, którym Bóg dał dziecko wbrew decyzji lekarza. To dało nam nadzieję. W styczniu 2014 zaczęliśmy nowennę pompejańską, z wielką ufnością wspólnie się modliliśmy, także do św. Józefa i wszystkich innych świętych. Jeszcze w trakcie odmawiania części błagalnej wydarzył się cud! Począł się nasz synek Maksymilian. Dziękujemy Matce Najświętszej za Jej pomoc i wstawiennictwo u Boga, gdy lekarz pogrążył nas w beznadziei. U Boga jednak nie ma rzeczy niemożliwych! Maryjo Królowo Różańca św. także i dziś zwierzamy Ci prośbę o kolejne dzieci!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Elżbieta: Wyproszenie łaski potomstwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
hanna
Gość

Chwala Panu i Matce Najswietszej.dziekuje za to piekne swiadectwo

TERESA
Gość
TERESA

Trzeba UFAĆ temu lekarzowi w górze

paula
Gość

Przeczytałam zdanie „Począł się nasz synek…” i popłynęły łzy… Sama jestem w trakcie odmawiania NP o dar rodzicielstwa i niesamowicie wierzę że i nam będzie dany ten cud. Dziękuję za świadectwo. Chwała Panu i Matuli!

Ola
Gość

Mój Boże na takie świadectwo czekałam 2 lata. Czy możesz sie za mnie pomodlić również w tej intecji?

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Tak, to nasze świadectwo jest znakiem nadziei dla małżeństw, których lekarze pozbawiają wszelkiej nadziei. Obecnie modlę się drugą Nowenną Pompejańską o kolejne dzieciątko i ufam, że i tym razem Maryja nam dopomoże! Pokorna ufność i cierpliwość są tu też pomocne. Obiecuję modlitwę w intencji innych par, starających się o potomstwo.

Monika
Gość
Monika

Dziękuję za to świadectwo, mnie też daje ono nadzieję że Bóg może wszystko

Elżbieta
Gość
Elżbieta
Po raz kolejny pragnę podzielić się z Wami drugim, wielkim cudem wyproszonym u Matki Najświętszej Nowenną Pompejańską! To jest niesamowite, bo rok temu, 12.08.2016. pojawiło się na tej stronie moje pierwsze świadectwo, wyproszenie łaski potomstwa, pierwszego synka Maksia. Dziś, cieszymy się kolejnym, drugim dzieckiem!!! To ogromny cud i dar nieba. Rok temu, w sierpniu, we wspomnienie św. Dominika, rozpoczęłam kolejną Nowennę Pompejańską w intencji poczęcia dzieciątka. A za równy rok, w sierpniu 2017, Bóg obdarzył nas przepięknym i zdrowym synkiem Dominikiem Józefem! Matka Boża wysłuchuje! Może nieraz trzeba trochę poczekać na oczekiwany cud, ale na pewno nie zapomina Ona o… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!