Mariusz: łaska zdrowia i nawrócenia

Długo zwlekałem ze złożeniem świadectwa a to nie wiedziałem gdzie a jak i tak już szóstą nowennę odmawiam otrzymałem bardzo dużo łask ale zacznę od początku:Na nowennę natrafiła w internecie moja żona i mi o tym powiedziała gdyż była chora na nieuleczalną chorobę "toczeń"Przeczytaj Mariusz: łaska zdrowia i nawrócenia
Przeczytaj całość

Świadectwo wdzięczności wobec Matki Bożej

Podczas pobytu w szpitalu były komplikacje, modliłam się i dzięki Bogu i Maryji wszystko skończyło się dobrze. Pamiętam taki obraz przed oczyma jaki widziałam w czasie porodu - Matka Boska Nieustającej Pomocy trzymała dłonie na mojej głowie. Dziękuję
Przeczytaj całość

K: Wyszliśmy bez obrażeń z wypadku

Do odmawiania nowenny namówiła mnie moja ciocia a potem przez przypadek natknęłam się na nia na fesbooka zainstalowałem aplikację i zaraz z nowym rokiem zaczęłam ja odmawiać to było moje postanowienie noworoczne . Długo się zbieralam do tego by zacząć ,obawiałam się ze w natłoku obowiązków nie będę miała czasu i nie podałam .Teraz wiem ze dla tego kto kto zacznie Maryja ma wsparcie nawet budziłam się sama rano przed budzikiem żeby zmówić jedna część . Po dwóch tygodniach odmawiania dziyeci zaczęły mi chorować tak ze ja ze stresu schudłam .
Przeczytaj całość

Nati: Nowenna o powrót

Dzisiaj, po kilku miesiacach od zakończenia Nowenny chcialam podzielić się moim świadectwem. Mimo, że upłynęło trochę czasu, dopiero teraz czuję, że dam radę je napisać. Dwa lata temu zostawił mnie chłopak. Był moją pierwszą miłością i jak wowczas uważałam- jedyną.
Przeczytaj całość

Weronika: O dobrego męża

Chciałam się z Wami podzielić moim świadectwem! Około rok temu odmówiłam Nowennę Pompejańską w intencji "O dobrego męża". Od niedawna w moim życiu pojawił się mężczyzna jakiego sobie wymarzyłam. Wiem, że jest mi dany od Maryi. Pokochał mnie z moimi wadami i chorobą.
Przeczytaj całość

Elżbieta: o uwolnienie od wszelkiego zła mojego małzeństwa

Panienko Najświętrza dziękuję Ci za łaski, które otrzymałam i za te których nie otrzymałam Ty najlepiej wiesz co mi potrzeba.
Pierwsze świadectwo już dałam.Dzisiaj daję świadectwo z dwuch następnych odmówionych Nowenn Pompejańskich.

Modliłam się o uwolnienie od wszelkiego zla mojego małzeństwa działania złego były ,ale wytrwałam relacje się poprawiły żoładek mnie nie boli chociarz przyjmuję jeszcze leki osłonowe ,ale przedtem mimo leków przyjmowanych można powiedzieć dzień w dzień bolał mnie, głowa przestała boleć no może nie całkiem sporadycznie bardzo rzadko mnie boli ,leki na tarczycę obniżone ze 125 na 100 spokój wewnętrzny o wiele mniej nerwów.
Trzecia nowenna była za moją córkę, ciężko ,ale dałam radę miłość rodzicielska jest bardzo silna a przy pomocy Ducha Sw i
Maryjii wszystko można jest lepiej z córką ,ale jeszcze duzo modlitwy trzeba Jezus Jest Miłością i Miłosierny UFAM MU CALYM SERCEM i co dziennie oddaję Mu wszystkie troski moję i całej rodziny.Zaczęłam czwartą Nowennę za syna o uzdrowienie duszy i powrót na ścieżkę BOGA oj tu szatan szaleje odczuwam i to bardzo bez powodu ludzie szukają zwady nawet córka mnie atakuje ból głowy przy modlitwie takie jakby duszenie ,że cięzko nieraz słowo powiedzieć zawsze proszę Ducha Swiętego aby mi pomógł żeby wytrwać .Maryjo Matko Nasza dziękuję Ci za Twoją matczyną opiekę Jesteś naszą Mamusią i wierzę ,że nie dasz krzywdy zrobić dzieciom które proszą Błogosław wszystkim którzy Cię proszą o łaski tą Nowenną Pompejańską i nie tylko, Kocham Cię Maryjo Nasza Królowo, Panie Jezu Bądz Błogosławiony Bądz Wywyższony kocham Cię uwielbiam Cię

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Elżbieta: o uwolnienie od wszelkiego zła mojego małzeństwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Martyna
Gość
Martyna

Tzn. że modlitwa działa, skoro dzieją się takie rzeczy. Z Bogiem.

Matylda
Gość
Matylda

Kochana, współczuję Ci, bo wiem, przez co przechodzisz.
Twoje cierpienie jest ogromne, ale jakie cierpienie mogłoby spotkać syna lub córkę, gdybyś Ty nie wzięła na siebie tego krzyża?
Bądź spokojna. Choćby nie było Ci dane tego widzieć, Pan wysłucha Twojej modlitwy, bo Cię kocha.
„Wiem, że myślisz, że Ci się nie uda, ale Jezus ci mówi: wygrasz, bo Ja ci pomogę”.

barbara
Gość
barbara

Piekne swiadectwo !

agnieszka
Gość
agnieszka
Jestem przy koncu nowenny o moje malzenstwo dzieja sie okropne zeczy jest coraz gorzej maz mi mowi ze jak bede sie modlic i chodzic do kosciola to nie bedzie ze mna .Nie poznaje i nie wiem co sie dzieje z moim mezem atakuje rozaniec nawet dzieci sa przeciwko mnie jest okropnie maz chce rozwodu nie wierze ze to sie dzieje naprawde chce mi odebrac dzieci nagrywa mnie coraz ciezej mi sie modlic mam coraz mniej sily ale wiem ze nie moge przestac sie modlic .Wiem ze maryja jest silniejsza i wierze ze mi pomoze nie dam sie zastraszyc i nigdy… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!