Elżbieta: o uwolnienie od wszelkiego zła mojego małzeństwa

Panienko Najświętrza dziękuję Ci za łaski, które otrzymałam i za te których nie otrzymałam Ty najlepiej wiesz co mi potrzeba.
Pierwsze świadectwo już dałam.Dzisiaj daję świadectwo z dwuch następnych odmówionych Nowenn Pompejańskich.

Modliłam się o uwolnienie od wszelkiego zla mojego małzeństwa działania złego były ,ale wytrwałam relacje się poprawiły żoładek mnie nie boli chociarz przyjmuję jeszcze leki osłonowe ,ale przedtem mimo leków przyjmowanych można powiedzieć dzień w dzień bolał mnie, głowa przestała boleć no może nie całkiem sporadycznie bardzo rzadko mnie boli ,leki na tarczycę obniżone ze 125 na 100 spokój wewnętrzny o wiele mniej nerwów.
Trzecia nowenna była za moją córkę, ciężko ,ale dałam radę miłość rodzicielska jest bardzo silna a przy pomocy Ducha Sw i
Maryjii wszystko można jest lepiej z córką ,ale jeszcze duzo modlitwy trzeba Jezus Jest Miłością i Miłosierny UFAM MU CALYM SERCEM i co dziennie oddaję Mu wszystkie troski moję i całej rodziny.Zaczęłam czwartą Nowennę za syna o uzdrowienie duszy i powrót na ścieżkę BOGA oj tu szatan szaleje odczuwam i to bardzo bez powodu ludzie szukają zwady nawet córka mnie atakuje ból głowy przy modlitwie takie jakby duszenie ,że cięzko nieraz słowo powiedzieć zawsze proszę Ducha Swiętego aby mi pomógł żeby wytrwać .Maryjo Matko Nasza dziękuję Ci za Twoją matczyną opiekę Jesteś naszą Mamusią i wierzę ,że nie dasz krzywdy zrobić dzieciom które proszą Błogosław wszystkim którzy Cię proszą o łaski tą Nowenną Pompejańską i nie tylko, Kocham Cię Maryjo Nasza Królowo, Panie Jezu Bądz Błogosławiony Bądz Wywyższony kocham Cię uwielbiam Cię

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
ElzbietaagnieszkabarbaraMatyldaMartyna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Martyna
Gość
Martyna

Tzn. że modlitwa działa, skoro dzieją się takie rzeczy. Z Bogiem.

Matylda
Gość
Matylda

Kochana, współczuję Ci, bo wiem, przez co przechodzisz.
Twoje cierpienie jest ogromne, ale jakie cierpienie mogłoby spotkać syna lub córkę, gdybyś Ty nie wzięła na siebie tego krzyża?
Bądź spokojna. Choćby nie było Ci dane tego widzieć, Pan wysłucha Twojej modlitwy, bo Cię kocha.
„Wiem, że myślisz, że Ci się nie uda, ale Jezus ci mówi: wygrasz, bo Ja ci pomogę”.

barbara
Gość
barbara

Piekne swiadectwo !

agnieszka
Gość
agnieszka

Jestem przy koncu nowenny o moje malzenstwo dzieja sie okropne zeczy jest coraz gorzej maz mi mowi ze jak bede sie modlic i chodzic do kosciola to nie bedzie ze mna .Nie poznaje i nie wiem co sie dzieje z moim mezem atakuje rozaniec nawet dzieci sa przeciwko mnie jest okropnie maz chce rozwodu nie wierze ze to sie dzieje naprawde chce mi odebrac dzieci nagrywa mnie coraz ciezej mi sie modlic mam coraz mniej sily ale wiem ze nie moge przestac sie modlic .Wiem ze maryja jest silniejsza i wierze ze mi pomoze nie dam sie zastraszyc i nigdy… Czytaj więcej »

Elzbieta
Gość
Elzbieta

Ufaj Ufaj to jest wszystko prawda Bóg jest wielki miłosierny i bardzo nas kocha
Nie wierz diablu! To największy oszust .Lepiej samej z Bogiem niż później z diabłem w piekle Bóg jest wspaniały i naprawdę nas wysłuchaj na własnej skórze. To czuje Chwała Bogu !!

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…