Beata: Boże błogosławieństwo

Chciałabym złożyć świadectwo i oddać Bogu i Maryi chwałę. Nowennę rozpoczęłam w lutym i udało mi się ją skończyć z Bożą pomocą w Święta Wielkanocne. Piszę, że udało, ponieważ lekko nie było. Nie obyło się bez trudności, zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych. Przede wszystkim było trudno duchowo, często zapominałam którą...
Przeczytaj całość

Bogusława: Dar rodzicielstwa dla moich dzieci

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać kiedy dowiedziałam się, że druga ciąża mojej synowej jest zagrożona. Lekarze stwierdzili, że obecna ciąża również może zakończyć się poronieniem, wtedy prosiłam Boga oraz Maryję o pomoc aby wskazali mi, w jaki sposób mogę im pomóc ,kiedy lekarze są bezsilni z pomocą przychodzi modlitwa . Zostałam natchniona do odmawiania Nowenny Pompejańskiej, odmawiałam ją prze całe 9 miesięcy ciąży nieustannie wierząc, że Maryja wysłucha mojego błagania.
Przeczytaj całość

Magdalena: Dostałam znacznie więcej

O nowennie dowiedziałam się kiedy pogrążona w rozpaczy szukałam jakiejkolwiek deski ratunku.
Przeczytaj całość

Magdalena: Twoja miość jak ciepły deszcz

Dzięki nowennie stałam się też mniej nerwowa,kiedyś bardzo szybko się denerwowałam,kłóciłam z rodziną,teraz czuje większy spokój. Do wielu rzeczy podchodze raczej z żartem niż ze zdenerwowaniem.
Przeczytaj całość

Basia: Praca po studiach

Skończyłam studia w tym roku, zaczęłam szukać pracy ale niestety bezowocnie. Słyszałam już kiedyś o nowennie pompejańskiej, bałam się że nie dam rady, że to za ciężkie wyzwanie, że któregoś dnia zapomnę ale Matka Boska z Pompejów bardzo mi pomogła. Nowennę zaczełam z myślą że tylko Maryja może mi pomóc, byłam załamana że nikt mnie nie chce, że nadal jestem na utrzymaniu rodziców, że nigdy nie znajdę wymarzonej pracy.
Przeczytaj całość

Elżbieta: łaska uwolnienia od pewnego nawyku

Szczęść Boże Wszystkim czytającym. Moją pierwszą NP skonczylam 24 lipca w niedzielę. Intencja była za męża” o pogłębienie wiary dla Niego”.

W trakcie odmawiania otrzymałam łaskę uwolnienia od pewnego nawyku z którym zmagałam się od wielu lat. W pierwszych dniach nowenny zachorowały moje Córeczki. Wysoka gorączka i zero kataru czy kaszlu. Pod koniec części blagalnej nagle mój mąż dostał jakiejś infekcji oka. Choroba szybko postępowała mimo intensywnego leczenia. Po 4 tyg mąż trafił do szpitala i tam stało się coś dziwnego. W łazience byla przyklejona kartka informacyjna a pod nią mąż zauważył wydający rożek. Delikatnie złapał i pociągnął… A to co wyciągnął okazało się Koronką do Miłosierdzia Bożego. Wiem że to jest znak od Pana Jezusa. Bylo to w ostatnim tyg nowenny. Chęcią szerzenia NP kupiłam 10 sztuk nowenny i chciałam pójść do księdza i zostawić książeczki w kościele. Musiałam jednak zostac w domu z synkiem a do kościoła poszedł mąż z coreczkami. Jak wrócili powiedzieli mi że ksiądz po mszy mówił o Nowennie Pompejańskiej. Czy to przypadek? Dodam że mój kościół jest pod wezwaniem Matki Boskiej Różańcowej. Niestety w tą niedzielę dowiedziałam się że moja ukochana przyjaciółka Kasia ma złośliwego guza mózgu. Dzień zakończenia nowenny za męża był jednocześnie dniem rozpoczęcia nowenny za Kasię. Czuję straszny smutek… Mam żal do Pana Boga ale nie ustaję w wołaniu o pomoc. Błagam Wszystkich którzy przeczytali moje chaotyczne świadectwo o chociażby 1 Zdrowaś Maryjo za moją przyjaciółkę. Obie mamy 35 lat i małe dzieci…. Maryjo dziękuję za wszystko i błagam o łaskę zdrowia dla Kasi….

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Elżbieta: łaska uwolnienia od pewnego nawyku"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maria
Gość

Pomodliłam się za Kasię.

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Dziękuję Mario z serca całego

Iwona
Gość

Jezu Miłosierny, bądź wola Twoja, Ty się tym zajmij! Tobie polecam Kasię i jej rodzinę.

Dorota
Gość
Dorota

Ja też się pomodlę za Kasię, wczoraj w radio Maryja była audycja o św Antonim, bardzo dużo dała mi siły. Pomodlę się do kochanego św Antoniego za Kasię.

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Dziękuję Wam w imieniu swoim i Kasi… Dziękuję

aneta
Gość

Przeczytałam to świadectwo i bardzo się wzruszyłam .Pomodliłam się za zdrowie Kasi .Módlcie się do św. Charbela ,poczytajcie o tym świętym , jeśli go jeszcze nie znacie.W Pytaniu na śniadanie była kobieta , której syn został uzdrowiony za jego wstawiennictwem ( mam relikwie tego wielkiego świętego)

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Dziękuję aneto…

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!