Elżbieta: łaska uwolnienia od pewnego nawyku

Szczęść Boże Wszystkim czytającym. Moją pierwszą NP skonczylam 24 lipca w niedzielę. Intencja była za męża” o pogłębienie wiary dla Niego”.

W trakcie odmawiania otrzymałam łaskę uwolnienia od pewnego nawyku z którym zmagałam się od wielu lat. W pierwszych dniach nowenny zachorowały moje Córeczki. Wysoka gorączka i zero kataru czy kaszlu. Pod koniec części blagalnej nagle mój mąż dostał jakiejś infekcji oka. Choroba szybko postępowała mimo intensywnego leczenia. Po 4 tyg mąż trafił do szpitala i tam stało się coś dziwnego. W łazience byla przyklejona kartka informacyjna a pod nią mąż zauważył wydający rożek. Delikatnie złapał i pociągnął… A to co wyciągnął okazało się Koronką do Miłosierdzia Bożego. Wiem że to jest znak od Pana Jezusa. Bylo to w ostatnim tyg nowenny. Chęcią szerzenia NP kupiłam 10 sztuk nowenny i chciałam pójść do księdza i zostawić książeczki w kościele. Musiałam jednak zostac w domu z synkiem a do kościoła poszedł mąż z coreczkami. Jak wrócili powiedzieli mi że ksiądz po mszy mówił o Nowennie Pompejańskiej. Czy to przypadek? Dodam że mój kościół jest pod wezwaniem Matki Boskiej Różańcowej. Niestety w tą niedzielę dowiedziałam się że moja ukochana przyjaciółka Kasia ma złośliwego guza mózgu. Dzień zakończenia nowenny za męża był jednocześnie dniem rozpoczęcia nowenny za Kasię. Czuję straszny smutek… Mam żal do Pana Boga ale nie ustaję w wołaniu o pomoc. Błagam Wszystkich którzy przeczytali moje chaotyczne świadectwo o chociażby 1 Zdrowaś Maryjo za moją przyjaciółkę. Obie mamy 35 lat i małe dzieci…. Maryjo dziękuję za wszystko i błagam o łaskę zdrowia dla Kasi….

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Elżbieta: łaska uwolnienia od pewnego nawyku"

Powiadom o
avatar
Maria
Gość

Pomodliłam się za Kasię.

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Dziękuję Mario z serca całego

Iwona
Gość

Jezu Miłosierny, bądź wola Twoja, Ty się tym zajmij! Tobie polecam Kasię i jej rodzinę.

Dorota
Gość
Dorota

Ja też się pomodlę za Kasię, wczoraj w radio Maryja była audycja o św Antonim, bardzo dużo dała mi siły. Pomodlę się do kochanego św Antoniego za Kasię.

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Dziękuję Wam w imieniu swoim i Kasi… Dziękuję

aneta
Gość

Przeczytałam to świadectwo i bardzo się wzruszyłam .Pomodliłam się za zdrowie Kasi .Módlcie się do św. Charbela ,poczytajcie o tym świętym , jeśli go jeszcze nie znacie.W Pytaniu na śniadanie była kobieta , której syn został uzdrowiony za jego wstawiennictwem ( mam relikwie tego wielkiego świętego)

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Dziękuję aneto…

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij