Anonim: Dzisiaj moje życie wygląda inaczej

Dziękuję Ci Mateńko,Królowo Różańca Świętego za wszystkie łaski jakimi mnie obdarzyłaś. Ty wiesz Mateńko o co się modliłam i o co Cię błagałam w swoich Nowennach do Ciebie. I chociaż moje modlitwy nie zawsze były piękne,Ty KRÓLOWO mnie wysłuchałaś i uczyniłaś CUD.
Read More

Maria: największy dar od Boga dla człowieka

Z nowenną pompejańską zetknęłam się przypadkowo 2 lata temu gdy zobaczyłam książeczkę w księgarni katolickiej. Nigdy wcześniej o niej nie słyszałam. Od tego czasu odmówiłam ją wiele razy. Ile, nie pamiętam, nie notowałam. Wiem, że miałam chyba 2 miesięczną przerwę. Modliłam się o dar rodzicielstwa dla córki i jej męża....
Read More

Barbara: Zaczęłam szukać pracy i zdarzył się cud

Zaczęłam szukać pracy i zdarzył się cud, wszędzie tam gdzie udałam się z moim CV po niedługim czasie zaczęli odzywać się pracodawcy z propozycją pracy.
Read More

Ela: sukces naukowy córki

Maryja wysłuchała kolejnej mojej nowenny- moje dziecko dzięki jej wstawiennictwu osiągnęło tytuły finalisty i laureata z każdego przedmiotu w podstawówce w konkursach wojewódzkich, dzięki temu została prymusem szkoły.
Read More

Paulina: Matka Boża blisko mnie . .

Witam wszystkich chciałam się podzielić swoim świadectwem . Otóż jakiś czas temu moja sąsiadka która ma syna chorego na mukowiscydozę przyszła do i zaczęła opowiadać o skaplikowanym leczeniu syna
Read More

ELZBIETA: cały czas czuję obecność Maryi !

do dmawiania rozanca zachecila mnie siostra, nie bylam tak do konca przekonana poniewaz nigdy nie odmawialam nawet jednej czastki. Dlugo sie zastanwialam, czy znajde czas,czy dam rade?

Po pierwszym dniu zrozumialam ze modlitwa na rozancu to cos pieknego.Odmawiam juz trzecia nowenne, czy zostaly wysluchane? mysle ze poczesci tak moze nie tak jak sie spodziewalam ale otrzymalam wiele wskazowek.Jestem bardzo wyciszona i caly czas czuje obecnosc Najswietrzj Maryii. Juz nie wyobrazam sobie dnia bez modlitwy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!