Asiula: Macierzyństwo

Pomimo tych bolesnych problemów za sprawą nowenny zaszłam w ciążę. Obecnie jestem w 23 tygodniu ciąży. Zawierzam dzidziusia Maryi, aby chroniła je przed poronieniem.
Przeczytaj całość

C: Po ludzku to było niemożliwe

Po 27 dniach błagania , modlitwa zdziałała tego co po ludzku było niemożliwe .
Przeczytaj całość

Egzamin ponad siły

Od kilkunastu miesięcy czułam potrzebę złożenia świadectwa związanego z moją pierwszą Nowenną Pompejańską. Jej odmawianie zaczęłam, gdy czekałam na wyznaczenie terminu egzaminu, habilitacyjnego, do którego przygotowanie po ludzku przekraczało moje możliwości .
Przeczytaj całość

Ela: Zgoda w małżeństwie

Witam. Chciałabym podzielić sie z wami moim świadectwem. Ta nowenna naprawde dziala, odmawiajac ja czulam taki spokoj wewnetrzny jakiego nigdy nie mialam, ci ktorzy ja odmawiali kiedykolwiek wiedza o czym pisze, owszem odmawiajac juz czesc dziekczynna na chwile byl ten spokoj zachwiany ale wiem ze to byla sprawka Zlego ale wytrwalam. A wracajac do swiadectwa, modlilam sie o zgode w malzenstwie, bo ciagle zdarzały sie klotnie o cokolwiek,
Przeczytaj całość

Lidia: ponownie zostałam wysłuchana

Szczęść Boże. Moja 7 nowennę odmówiłam w intencji dobrego wyniku egzaminu gimnazjalnego mojej siostrzenicy. Przez cały okres trwania nauki szkolnej miała ogromne trudności z przedmiotami ścisłymi oraz ortografią, ze względu na dysleksję i dyskalkulię. Moja siostra a jej matka będąca nauczycielką sama dużo z nią pracowała i wydawała sporo pieniędzy...
Przeczytaj całość

Anna: prawda zwyciężyła

15 czerwca zakończyłam moją drugą nowennę, w której modliłam się o pomyślny dla mnie wyrok na rozprawie a 17 czerwca sąd oddalił w całości skierowane przeciw mnie oskarżenia.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!