Anna: Jaki jest w tym plan Boży ?

Witam. Jestem jedną z tych osób, które codziennie czytają świadectwa. Chcę potwierdzić moc modlitwy jaką jest NP. Dzięki wstawiennictwu Maryi wymodliłam zdrowie mamy.

Jestem również przekonana, że jedną z łask, których doznałam było uratowanie mojego syna z wypadku samochodowego. Dzięki NP. wymodliłam również pracę dla siebie. Nie mogę natomiast ( mimo odmówienia kilku nowenn w tej intencji ) wymodlić uratowania swojego małżeństwa. Czytam wpisy tych szczęśliwców, którzy piszą o odrodzeniu związku. A ja zastanawiam się jak tłumaczyć sobie zdanie, które bardzo często przewija się w świadectwach, że „każdy związek sakramentalny jest do uratowania”? Jak żyć od krzyków do krzyków, od awantury do awantury, jak radzić sobie z nienawiścią drugiej osoby? Jaki jest w tym plan Boży ? Jak trwać na modlitwie i wierzyć, że przyniesie skutek ……

"Życzę sobie, aby każdego roku

w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla

całego świata. Dzięki modlitwie

w tej godzinie ześlę wiele łask  

dla duszy i ciała..."

14
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
11 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
13 Autorzy
AnnaJolantaBeataAlamena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Danuta
Gość
Danuta

Droga Aniu, każdą naszą modlitwę Maryja wysłuchuje. Fakt,że pomimo odmowienia nowenny sytuacja w Twoim małżeństwie nie poprawiła się wskazuje jak w krytycznej sytuacji duchowej jest Twój mąż i jak wiele łask i modlitwy jeszcze potrzebuje. Ten bardzo trudny czas jest też próbą dla Ciebie i Twoją drogą do świętości. Trwaj na modlitwie, odmów egzorcyzm małżeński, proś o pomoc św Ritę ale przede wszystkim ufaj Maryi. Twoje małżeństwo będzie uratowanie.

ufająca
Gość
ufająca

Aniu pomodlę się za Ciebie..i Twoją rodzinę.

Ania
Gość
Ania

Aniu moja imienniczko 🙂 mam wrazenie jakby ja te swiadectwo pisala od pewnego czasu nurtuja mnie te same pytania watpliwosci…mam ostatnio wrazenie ze moje malzenstwo hhm krotko mowiac jest pomylko brzdko to brzmi…probowalam 3lata sama naprawic ratowac nic nie wyszlo moj maz nie chce i jak wiec ratowac samemu ten zwiazek? ludzie pisza ze kazde sakramentalne malzenstwi jest do uratowania kiedy ja odnosze wrazenie ze my z mezem sie wogole niedobralismy…smutne ze tylko ja widze w czym jest problem on widzial problem wemnie i zamienil mnie jednym slowem na nowszym model a mamy synka i jak walczyc o rodzine jak… Czytaj więcej »

Ala
Gość
Ala

Zstanawiam się czasami czy w ogóle jest sens modlić się o miłość osoby która już nic do mnie nie czuje (nie mówię tu o małżeństwie ale o związku czy próbie wejścia w związek), bo jak to ma być na siłę to ja nie chcę i tak to się nie uda, może pomodlić się o oddalenie uczucia, żeby Bóg dał wreszcie pokochać kogoś innego, a z drugiej strony czytałam gdzieś że zakochanie trwa ok dwa trzy lata potem jest miłość, co zrobić jak ktoś się zakochał i na tym się zatrzymało i stwierdził że to nie to a mi jeszcze nie… Czytaj więcej »

Laura
Gość
Laura

Moja koleżanka tez modliła się o uratowanie małżeństwa ale nic z tego …Myślę że czasami Bóg ma inne plany ..nawet w tych sprawach ..może czasem się lepiej rozstać niż na siłę trwać. Z drugiej strony ratować małżeństwo muszą chcieć obydwoje małżonków .My mamy wolną wolę Bóg nie może zmusić męża czy źone źeby nagle chciał inaczej..

barbara
Gość
barbara

Przykro mi ale nie dalam rady modlitwy nie pomogly nic ,rozpadlo sie ,wiele lat temu i smierc nas na koncu rozlaczyla i teraz modle sie o spokuj jego duszy i mysle ze jest latwiej . Pomodle sie za was.

wdzięczna :
Gość
wdzięczna :

Bóg z każdego zła może wyprowadzić dobro, spróbuj jeszcze podziękować mu za twojego męża, za doświadczenie jakie otrzymałam. Przez ten twój krzyż Bog wskazuje ci drogę do samego siebie, czyż to nie jest piękne. Podziękuj BOGU za ten dar. Pomodlę się w twojej intencji. Z Bogiem.

Urszula
Gość
Urszula

A jak dokładnie formułujesz intencję? Bo może intencja typu „o uratowanie małżeństwa” jest zbyt duża, zbyt ogólna? Może spróbuj zmienić punkt „widzenia” i np. modlić się o zmianę charakteru męża, o ustanie kłótni i awantur, o zmianę lub ustanie jakiejś cechy charakteru w której widzisz problem (o ile nie tylko Ty ten problem widzisz, ale również ktoś jeszcze, nie opieraj się tylko na sobie, bo Ty jesteś częścią tego małżeństwa i Twoje widzenie może być nieobiektywne, zapytaj o ile to możliwe kogoś z boku jeśli masz taką zaufana osobę, albo z dwie, może ktoś wtedy podpowie też intencję na którą… Czytaj więcej »

Jolanta
Gość
Jolanta

Ula, co masz na myśli pisząc o „modlitwie dwiema nowennami”? Czy odmawiasz dwie NP w dwóch odrębnych intencjach, czy też masz na myśli inną Nowennę?

Urszula
Gość
Urszula

Jolu odmawiam Nowennę Pompejańską i jednocześnie Nowennę do Matki Boże Rozwiązującej Węzły, dlatego „dwie nowenny”. Nowenna Pompejańska wszyscy wiemy ile trwa, Nowenna do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły to 9 dni, ale z pewnych powodów po pierwszym odmówieniu będę ją teraz powtarzać tylko węzeł do rozwiązania się zmieni (chociaż ciągle dotyczy tej samej sprawy).

bogdan2016
Gość
bogdan2016

Zastanow sie modlac sie co macie (Ty tez) do zmienienia w Waszym zwiazku, oboje musicie otworzyc dzwi Jezusowi. Skupianie sie jedynie na winie partnera, to sa zale, a modlitwa ma byc otwarciem sie na wole Boga…

mena
Gość
mena

Z doświadczania wiem, że czasami Bóg ma inny Plan dla każdego z was bo np.mąż nie otwiera się na daną chwile na łaskę Bożą i lepiej jest dla was żyć oddzielnie niż razem. Lecz nigdy to żony czy męża nie zwalnia z modlitwy za drugą osobę Każde małżeństwo jest inne czasami ta druga połowa jest tak zawzieta, że najlepsze intencję drugiej nie przynoszą pozytywnych efektów. Jednak widzę wśród znajomych gdzie dane małżeństwo się nie odrodziło, że Bóg dla tej osoby która się wytrwale modli znalazł drogę radości i to jest wspaniałe. czasami potrzeba lat na naprawienie nigdy jednak nie trzeba… Czytaj więcej »

Beata
Gość
Beata

Tez modle się o swój związek ,o moją wielką miłość za osobie mi bliska i dla mnie wyjątkową odmawiam w tej chwili piątą nowennę w jego intencji ,,,,,,Odmawiałam o czystość jej serca ,o uwolnienie jego z grzechu masturbacji ,Prosiłam Matkę Boską o dar zęby ten kochany człowiek zaczął odmawiać nowennę .o uleczenie z bólów nogi ,ta nowenna została wysłuchana natychmiast .Widziałam zmiany które w nim nastąpiły małe ,ale były co zachęciło mnie do odmówienia następnej nowenny za niego ,aby Matka Boska napełniła jego serce swoja miłością ,zęby okryła go płaszczem swojej miłości ..Tez odmówiłam za siebie nowenny za czystość mojego… Czytaj więcej »

Anna
Gość
Anna

napisane jest oddaj swoje troski Chrystusowi, i tak tez zrób!!!
zostaw to, odpuść sobie!!! powiedz Jezusowi wprost…poddaję się, zostawiam to Tobie-i żyj
ale uwierz!!!!!! wiara rozumiesz ??wiara i zaufanie…to czego brakło w Twoim małżeństwie
wiara w działanie Jezusa, zostaw to a zacznij się przygladac,
wiara w Jezusa pozwoli przyjąć wolę Boga w tej sprawie, przyniesie siły do przetrwania
ludzie małej wiary co wam po godzinnych modlitwach, liczy się serce i wzrok wpatrzony w Jezusa
gdyby Jezus był na pierwszym miejscu w życiu człowieka takiego rozwód nie dosięga

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________